با وجود تسهیلات, دولت اصرار دارد Aarogya Setu برنامه

دهلی نو: این مرکز در چهار شنبه ممکن است بیشتر کاسته محدودیت در طول مستند 5.0 تمدید تا 30 ژوئن, اما آن است که بسیار خاص در مورد درخواست دفتر را برانگیخت به استفاده از Aarogya مجموعه نرم افزار هند Covid تماس با ردیابی نرم افزار و همچنین به عنوان یادآوری سرخپوستان از مقررات کیفری برای نقض مستند قوانین.

“این Aarogya Setu نرم افزار تلفن همراه یک ابزار قدرتمند به منظور تسهیل در شناسایی سریع افراد آلوده COVID-19 یا در معرض خطر آلوده شدن نتیجه اقدام به عنوان یک سپر برای افراد و جامعه است. با توجه به حصول اطمینان از ایمنی و مقامات مختلف توصیه می شود برای تشویق استفاده از نرم افزار” گفت: دولت در بیانیه ای که روز شنبه منتشر شد.

مرکز اضافه شده است که با توجه به حصول اطمینان از ایمنی در ادارات و محل های کار و کارفرمایان در تلاش اساس باید اطمینان حاصل شود که تماس با ردیابی برنامه نصب شده است و توسط تمام کارکنان با داشتن تلفن های همراه سازگار.

مرکز بیشتر خواسته همه دولت های منطقه به توصیه افراد نه تنها برنامه دانلود, اما همچنین به طور منظم به روز رسانی وضعیت سلامت خود را بر روی آن. “این را تسهیل خواهد کرد و به موقع ارائه مراقبت های پزشکی” وزارت امور خانه نظم گفت.

این MHA داده است مقدار زیادی از استراحت برای کسانی که زندگی در غیر مهار مناطق اجازه می دهد تمام اماکن مذهبی, هتل ها, رستوران ها و سایر خدمات مهمان نوازی و حتی مراکز خرید برای باز کردن در غیر مهار مناطق از ژوئن 8. آن را نیز محدود شب حکومت نظامی دوره است. این مرکز هشدار داده است که محدودیت های باقی مانده در جای خود باید به دنبال کس دیگری با متخلفان صورت خواهد عواقب قانونی.

“هر فرد نقض این اقدامات خواهد بود مسئول به اقدام علیه طبق مفاد بخش 51 تا 60 از مدیریت بحران, قانون سال 2005 علاوه بر اقدام قانونی در بخش 188 از CrPC و سایر مقررات قانونی قابل اجرا” هشدار مرکز.

این مرکز در روز شنبه شب اعلام کرد یک فرمت از مستند تا 30 ژوئن. چهارم این مستند به پایان می رسد و فردا نیمه شب.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de