مغلوب ساختن پیشی جستن چکش چین بیش از هنگ کنگ, چین پاسخ: آنچه در مورد مینیاپولیس?

قوم و خویش چونگ AP

Pro-چین از حامیان برگزاری این تمثال رئیس جمهور تهمت و پرچم در خارج از کنسولگری های ایالات متحده در هنگ کنگ در 30 مه سال 2020 است.

مقامات چینی به نظر می رسد به شانه رئیس جمهور تهمت آخرین سیلی در برابر پکن زده و با خود بلاغی پانچ شنبه: برجسته به رشد و خیابان باعث درگیری توسط پلیس بازداشت, مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه دستور داد که ایالات متحده برای آغاز فرآیند لغو هنگ کنگ وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده در پاسخ به پکن قصد دارد به اعمال بیشتر کنترل بر قلمرو.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین قول داد به نوار نامشخص تعداد اتباع چینی از ورود به ایالات متحده برای تحصیلات تکمیلی. و او به راه انداخته دور دیگری از اتهامات در مورد چین “پاره کردن” ایالات متحده غیرقانونی ادعا قلمرو و رها کردن “ووهان ویروس.”

به عنوان گسترده به عنوان کسانی که اتهامات بودند مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات می توانست بسیار بدتر است. رئيس جمهور نبود طرح قاب زمان و یا دیگر جزئیات در مورد اقدامات او گرفته شده است. و نه او اعلام تحریم های مالی و یا تهدید به استفاده از فاز اول معامله تجارت دو کشور امضا شده در ماه ژانویه است.

“هنگامی که شما را در آنچه ناروا اعلام کرد چین باید برطرف دلیل است که ماده در آن وجود دارد” گفت: Minxin Pei یک کارشناس در ایالات متحده-چین روابط در Claremont McKenna کالج. “معضل برای واشنگتن این است که چیزهایی را که آنها در حال رفتن به انجام خواهد هنگ کنگ به جای چین به طور مستقیم.”

‘هرج و مرج در مینه سوتا’

مقامات چینی تا به حال انتظار می رود به همان اندازه است. و خود مبلغان به حال راحت مقابل برای ریشه آخرین نبرد: چین حرکت برای اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ به طور موثر آوردن در مورد پایان دادن به “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که قرار بود برای ادامه تا 2047.

آنها را تصرف کردند در این تظاهرات در مینیاپولیس و دیگر شهرهای ایالات متحده به تصویر بکشد ایالات متحده به عنوان یک چشمه از نفاق.

دن Peled

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

دانشگاه کوئینزلند دانشجو و فعال به خود جلب کرد Pavlou, مرکز, طول می کشد در یک تظاهرات در حمایت از هنگ کنگ خارج از چینی کنسولگری در بریزبن استرالیا در 30 مه سال 2020 است.

“هنگ کنگ تظاهر کنندگان و پلیس باید با دقت سازمان دیده بان چگونه ‘دموکرات آمریکا برای معاملات با هرج و مرج در مینه سوتا” نوشت: هو Xijin های ملی ویرایشگر جهانی بار یک دولت-روزنامه وابسته است که اغلب منعکس کننده سیاست خارجی انداز حزب کمونیست چین. او به نام ایالات متحده برای آن “استانداردهای دوگانه.”

[تهمت اعلام جدید broadsides در برابر چین و خروج از کسی]

دوربین مدار بسته شبکه دولتی زد تفسیر کرد و گفت که استفاده از زور توسط پلیس در ایالات متحده آمریکا “نشان می دهد که عمیق اجتماعی تناقضات” در ایالات متحده

در سراسر اینترنت در چین مفسران و معمولا مردم به طور یکسان مشترک تصمیم گرفتند یک عبارت است که مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) مورد استفاده برای توصیف طرفدار دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ در سال گذشته که تظاهرات بودند “منظره ای زیبا را ببین.”

ارسال عکس از ساختمان را به آتش و غارتگران فوق العاده ای از یک هدف فروشگاه کمیته مرکزی حزب کمونیست جوان لیگ پرسید: “زیبا … زیبا چشم به صورت چاپگر?”

شخصیت “زیبا” و شخصیت “ایالات متحده آمریکا” هستند در ساخت این عبارت یک بازی با کلمات. پست روند در Weibo چین معادل توییتر در روز شنبه.

هنگ کنگ اولویت

چینی رسانه های دولتی دوست دارد به بازی و اجتماعی و اقتصادی بخش در داخل ایالات متحده به عنوان یک راه برای اینکه سیستم خود را نگاه بهتر در مقایسه با.

آن اتخاذ همین رویکرد با شیوع کروناویروس با تاکید بر سردرگمی و بالا مرگ و میر در ایالات متحده به کاهش حزب کمونیست چین کاستی ها.

اما زمان از زمان ناآرامی ها در ایالات متحده نمی تواند بهتر از چین مصارف: آن است که افزایش چین است که توسط, ترسناک, مقامات می گویند در بین خطوط اما ایالات متحده کاهش است.

همچنین تغذیه به دیدگاه غالب در پکن که همه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از چین جوانسازی و ارتفاع آن به آنچه در آن می بیند که جایگاه راستین خود در بالای سلسله مراتب جهانی.

[چین متعهد به “سر و صدا” هر تایوان استقلال حرکت به عنوان برگ برنده وزن تحریم]

“رهبران چینی به احتمال زیاد تشخیص دهد که رئیس جمهور تهمت است که با استفاده از چین به عنوان یک قربانی در تلاش برای انتخاب مجدد, اما که تغییر نمی کند ذهن-مجموعه برای بسیاری در پکن که ایالات متحده قصد محدود ظهور آن گفت:” ناتاشا Kassam, یک دیپلمات سابق استرالیا و چین متخصص در موسسه Lowy در سیدنی.

جاناتان ارنست

ایسنا

رئیس جمهور تهمت و وزیر خارجه مایک Pompeo به عنوان برگ برنده باعث می شود یک اطلاعیه در مورد ایالات متحده آمریکا روابط تجاری با چین و هنگ کنگ در باغ گل رز کاخ سفید در 29 مه سال 2020 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت داده است هشدارهای مکرر پس از پکن اعلام کرد طرح خود را در اوایل این ماه به دور زدن هنگ کنگ مقننه و اعمال امنیت ملی قانون در این شهر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و نذر به عمل نمی خواهد که به عنوان یک شگفتی به حزب کمونیست چین.

“پکن به احتمال زیاد عامل در از دست دادن هنگ کنگ وضعیت خاص در آن فرآیند تصمیم گیری; این بعید است که به عنوان یک شگفتی آمده و تغییر نمی دهد CCP برنامه های” Kassam گفت. “در نهایت برای چین سرکوب مخالفان در هنگ کنگ است مهم تر از حفظ امتیازات ویژه ارائه شده از ایالات متحده,” او گفت:.

لایحه اسقف محترم چین-watcher که منتشر Sinocism عضویت در خبرنامه توافق کردند که رهبران چین تصمیم گرفته بود که در هنگ کنگ سیاسی امنیتی و خاک را “در سرزمین مادری” بودند و مهم تر از هر افزایش در ایالات متحده-چین اصطکاک ممکن است.

اما پاسخ ضعیف از واشنگتن در حال حاضر “اضافه خواهد شد به نمایش در حال حاضر برگزار شد بیش از یک چند در پکن که برنده و آمریکا در حال کاغذ ببر به عنوان مائو دوست داشتم برای گفتن و پکن می تواند به طور فزاینده ای عمل با مصونیت از مجازات” نوشت: اسقف. “این یک سمی پویا است.”

[چین تایید هنگ کنگ امنیت قانون خصوصی شهر وضعیت مالی hub]

فوری بازنده در این فرایند تحلیلگران می گویند که دلار هنگ کنگ که افراد و شرکت ها برخورد خواهد شد همان چینی آنهایی که اگر آمریکا پیش می رود با طرح خود برای توقف شناخت تفاوت بین خاک و سرزمین اصلی است. این آمار ویزای گمرک و تجارت است.

‘فرصت’ که با

بیشتر چه تهمت دست چین دیگری هدیه متعهد به “خاتمه” ایالات متحده در ارتباط با سازمان جهانی بهداشت که او را متهم بودن به طور موثر کنترل پکن. دولت او خواهد بود انحراف از 400 میلیون دلار آن به این است که هر سال به گروه های دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در یک مناسبت قبلی که مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق برخی از کمک به که کشور چین پا به اضافی را 30 میلیارد دلار به این سازمان — به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک بزرگوار و مسئول رهبر جهانی در این فرآیند است.

“چین را ببینید تهمت خروج از این که به عنوان یکی دیگر از فرصت” گفت: Kassam. “رئیس جمهور تهمت کاهش درخواست تجدید نظر از ایالات متحده,’ مدل های نادرست شیوع ویروس و سپس رها کردن کلید نهاد جهانی در طول همه گیر — این کار باعث افزایش شک و تردید از ایالات متحده رهبری تضعیف اتحاد و بیگانه شرکای آینده نگر در سطح جهان است.”

در حالی که جزئیات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمل باقی می ماند و دیده می شود یکی از چیزهایی است که در حال حاضر روشن است. روابط میان جهان دو تا از بزرگترین اقتصادهای در بدترین آنها هستند که رئیس جمهور ریچارد نیکسون به چین رفت در سال 1972 هموار راه را برای عادی شدن روابط بعد از آن در دهه.

“پس از آن چین به عنوان یک شریک بالقوه است. در حال حاضر آن را به یک دشمن” گفت: جزیره پرنس ادوارد از Claremont McKenna کالج. “در حال حاضر ارتباط کاملا خصمانه است و هیچ تعاونی در مورد آن. و نکته غم انگیز این است که آن را تنها به بدتر.”

وانگ یوان در پکن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

چین تایید هنگ کنگ امنیت قانون خصوصی شهر وضعیت مالی hub

به دور از ضعف های coronavirus چین به دنبال حاکمیت ادعا می کند در تمام جبهه ها

وزیر امور خارجه چین هشدار آمریکا در برابر مصرف کشور را به آستانه یک جنگ سرد جدید’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de