کره جنوبی بسته مدارس دوباره در میان coronavirus سنبله روز پس از بازگشایی

اما با توجه به Korea Times, صدها نفر از مدارس بسته شد دوباره به دلیل بالا میزان عفونت در جوامع خود. آن ذکر شده وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت که 838 مدارس 20,902 در سراسر کشور است که قرار بود به بازگشایی در روز شنبه نیست از جمله در سئول و صدها بسته در روز پنج شنبه در سئول بوچئون و دیگر شهرستانها.

مدارس در ایالات متحده است که بسته شده اند و برای ماه ها در حال حاضر در تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها می توانند بازگشایی با خیال راحت. برخی در حال تماشای چگونه کشورهای دیگر در حال دست زدن به بازگشایی مدارس از جمله کره جنوبی که موفق شده است در شامل گسترش ویروس.

کره جنوبی تا به حال بیشتر بیماران تشخیص داده شده با کروناویروس بیش از هر کشور دیگر از چین در اواخر فوریه, اما آن را اجرا سختی برنامه تماس ردیابی انزوا و دیگر اقدامات حاوی ویروس است. کره جنوبی هنوز گزارش که کمتر از 300 نفر کشته شده اند از covid-19.

پس از قرار دادن پلاستیک موانع در بسیاری از مدارس برای جدا کردن دانش آموزان در حالی که خوردن آنها و یادگیری مواد ضد عفونی کننده و دیگر اقدامات پیشگیرانه برخی از مدارس شروع به باز کردن در هفته گذشته برای اولین بار در چند ماه با پذیرش بیشتر دانشجویان این هفته است.

اما جدید خوشه از coronavirus شناسایی شده اند در روزهای اخیر منجر به دولت نزدیک نه تنها در مدارس بلکه در پارک ها و موزه ها و مردم هستند که خواست دوباره به جمع در اعداد بزرگ.

این Yonhap News Agency گزارش داد که روز چهارشنبه همان روز صدها نفر از بازگشایی مدارس بیش از 60 نفر از coronavirus تایید شد در یک مرکز توزیع در بوچئون بین غرب شهرستان بندر اینچون و پایتخت آن سئول است. آن روز پنج شنبه گفت که این کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید 79 جدید عفونت موارد از جمله 69 مرتبط با مرکز متعلق به Coupang کشور پیشرو در تجارت الکترونیک است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de