دستور غذا: کبابی, کلم بروکلی, مرکنا بادام و خرما و پنیر تیم برای یک ظرف خوشمزه

برشته کلم بروکلی به ارمغان می آورد و از آن شیرین تر طرف. ترکیب آن با روغنی مرکنا بادام شیرین خرما و کمی پنیر چدار و شما باید بسیار خوشمزه سالاد و یا ظرف سمت.

دیگر سبزیجات چلیپاءی می شود جایگزین برای کلم بروکلی مانند گل کلم گلچه یا نصف کلم بروکسل. سرهم بندی کردن با برشته بار برای جلوگیری از overcooking را جایگزین سبزی; به نوبه خود فر و نور و نگه داشتن یک چشم بر روی آنها.

سالاد کلم بروکلی

عملکرد: 4 نفر

مواد تشکیل دهنده

1 1/2 بزرگ کلم بروکلی “تاج” کمرنگ در پایین ساقه اگر تغییر رنگ

1 1/2 قاشق غذاخوری روغن زیتون فوق العاده خالص

حلال نمک و فلفل سیاه تازه زمین

سرکه بریزید: 1 قاشق غذا خوری سرکه 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون فوق العاده خالص 1 قاشق چای خوری عسل

4 تاریخ مجول بازمی گردد درشت تکه

1/2 فنجان شور مرکنا بادام درشت خرد شده

2 اونس پنیر چدار سفید, تراشیده با یک سبزی پوست یا 2 اونس مکزیکی مخلوط پنیر رنده شده

اختیاری: اسفناج یا ترکیبی از نوزاد سبز

روش

1. تنظیم دندانه دار کردن فر به موقعیت وسط. فر قبلا گرم به 425 درجه است. برش کلم بروکلی نصف از پایین به بالا. قطع به دراز بخش است که عبارتند از: ساقه (ممکن است یک یا دو گلچه های متصل به ساقه). در کاسه و نم نم باران با نفت است. بازی شیر یا خط (بهترین راه استفاده از خود آه-تا-پاک کردن دست). فصل آرامی را با نمک و فلفل. جای تک لایه در rimmed ورق پخت (بهترین برای قرار دادن تخت برش به سمت پایین). کباب 10 دقیقه; نوبت و کباب اضافی 5 تا 8 دقیقه (کلم بروکلی باید مناقصه ترد). کنار گذاشته تا سرد برای 10 دقیقه.

2. در ضمن ترکیب سرکه بریزید مواد را در کاسه کوچک. برش کلم بروکلی در نیمی از وسط و در کاسه. اضافه کردن خرما و بادام و پنیر; بازی شیر یا خط. هم بزنید سرکه بریزید و نم نم باران بیش سالاد; بازی شیر یا خط. طعم و تنظیم ادویه در صورت نیاز.

3. تقسیم بین 4 کاسه های کوچک برای خدمت. اگر مورد نظر برای بزرگتر, خدمت, محل مقدار کمی از سبزی یا اسفناج در خدمت کاسه قبل از اضافه کردن کلم بروکلی.

یک پخت و پز سوال ؟ تماس با کتی توماس در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de