در دریای سیاه گرجستان rebrands به عنوان یک پناهگاه تعطیلات از همه گیر

Ozkan Bilgin Anadolu Agency/گتی ایماژ

نمایی از پل صلح فولادی و شیشه ای ساخت و ساز در سراسر رودخانه کورا در تفلیس, گرجستان, در فوریه. 17.

مسکو — کنار باستانی تاکستان اسکی و سواحل دریای سیاه. کشور گرجستان جدید گردشگری زمین: یک محل به یک استراحت از همه گیر.

گرجستان در پاسخ به این رمان coronavirus یک موفقیت نسبی داستان: 746 مورد تأیید 576 از آنها در بهبود و مرگ و میر 12. در حال حاضر آن را می خواهد برای حل بحران که به یک تعطیلات رسم.

گرجستان است به دور از تنهایی در تلاش برای دوباره اختراع خود را برای گردشگری در پی covid-19. اما قفقاز جنوبی کشور جمع بین ترکیه و روسیه ارائه می دهد یک نگاه به برخی از استراتژی های در حال ظهور مانند ترویج کم عفونت نرخ و انتخابی در مورد کسی که می شود در.

“ما باید به قرار داده تا با این واقعیت است که ما ممکن است به عنوان بسیاری از گردشگران که ما در سال گذشته اما ما باید با اضافه کردن این مزیت رقابتی به ما سنتی مزیت های رقابتی مانند ما تاریخچه ما 8,000 از آب ما غذاهای ما با فرهنگ و مهمان نوازی” گرجستان نخست وزیر Giorgi Gakharia گفت: به تازگی.

گرجستان در میان موج اول از کشورها با احتیاط راه اندازی مجدد خود در صنعت گردشگری را حتی به عنوان coronavirus نگرانی معطل برای هر دو پتانسیل مسافران و مقصد.

زمانی که ایسلند بازگشایی مرزهای خود ژوئن 15, آن را به همه بازدید کنندگان برای یا گرفتن یک آزمون برای coronavirus به یک توافق دو هفته قرنطینه و یا در حال حاضر اسناد رسمی اخیر منفی تست. صرف نظر از کدام گزینه را انتخاب می کنند, گردشگران, شما باید برای دانلود تماس با ما-ردیابی نرم افزار.

[چهار ستاره قرنطینه: در میلان هتل مهمانان نمی توانید اتاق های arrow]

هر مهمان بینالمللی به یونان است که با باز کردن مرزهای خود ژوئیه 1 را تحت سلامت غربالگری که شامل سریع coronavirus آزمون. شب زنده داری است که انتظار می رود باقی می ماند توقیف; کوچک-گروه فعالیت هستند توصیه می شود برای گردشگران به جای.

شمارش موارد

زوراب Kurtsikidze

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مسافران پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان سوار پله برقی در یک ایستگاه مترو در تفلیس, گرجستان, on May 29.

زمانی که گرجستان بازگشایی مرزهای خود در جولای 1, آن را نمی خواهد برای همه. این است که به جای به دنبال شناسایی آنچه در آن تماس های همکار کشور — کسانی که در “یک بیشتر یا کمتر شبیه اپیدمیولوژیک وضعیت” وزیر اقتصاد Natia Turnava گفت.

Gakharia داوطلب خدمت سربازی در این کشور سفرای بود رئیس بازاریابان خود را به کشور میزبان تبادل آنچه که او خواستار یک “کریدور امن” با گرجستان برای ایجاد پرواز مستقیم بین آنها است. اسرائیل, اتریش, آلمان, جمهوری چک و یونان و کشورهای حوزه بالتیک به شمار می رود در میان اولین کشورهای در گرجستان لیست.

معلوم نیست که گرجستان اجازه خواهد داد مسافران از ایالات متحده که بیشترین تایید coronavirus موارد و مرگ و میر در جهان است.

گردشگران از برخی از کشورها ممکن است نیاز به نشان دادن مدرک منفی coronavirus تست در حالی که کسانی که از دیگر نه ممکن Turnava گفت.

“اگر ما باز به فقط هر کسی در آن به معنی از بین بردن ایمنی ما در یک روز” او اضافه شده است. “متاسفانه همه کشورها در موقعیت های برابر. ما بر این باورند که پس از مبارزه با covid بیشتر و بیشتر کشور خواهد شد پیوستن به ما دالان امن.”

بازدید از گرجستان نیست همیشه به عنوان “امن” به خصوص به عنوان تشدید تنش با آن قدرتمند همسایه شمالی روسیه پس از انحلال شوروی ، دوازده سال پیش دو کشور درگیر در یک مختصر جنگ بر سر منطقه جدایی طلب اوستیای جنوبی.

در تابستان گذشته ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به طور موقت ممنوع پرواز به گرجستان و توصیه می شود که گردشگران روسی وجود دارد بازگشت به خانه پس از معترضان با حمله به ساختمان پارلمان این کشور در تفلیس خشمگین است که یک عضو مجلس داده بود و یک سخنرانی از سخنران صندلی.

در ماه نوامبر معترضان محاصره ساختمان پارلمان این کشور در تظاهرات بیش انتخاباتی اصلاحات آورده است که ده ها هزار نفر به خیابان ها آمدند.

‘واقعیت جدید گردشگری’

دومینیکا Zarzycka

NurPhoto/گتی ایماژ

سواحل خالی در شهر رفت و آمد مکرر از Anaklia در شمال غربی گرجستان در اکتبر 2019.

اما گرجستان شاهد یک افزایش پایدار در, گردشگران, کمتر از 3 میلیون بازدید کننده در سال 2001 به بیش از 9 میلیون سال گذشته است. Turnava گفت: بخش گردشگری حساب برای نزدیک به 12 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور.

برای ما این است که یک نوع از فعالیت است که بسیار نزدیک به ما تاریخی سنت” او گفت:. “ما می گویند که مهمان آمده از خدا.”

[محققان اندیشیدن چرا covid-19 به نظر می رسد مرگبارتر در آمریکا و اروپا نسبت به آسیا]

برای یک کشور است که عناوین ساخته شده برای بحران داخلی در گذشته دست زدن به آن از coronavirus نشان داد تعجب آور اعتماد عمومی به دولت است.

گرجستان شد و تهاجمی در آن رویکرد بسته شدن مدارس و پس از آن تا به حال فقط سه مورد تأیید. آن تحت نظارت این ویروس را گسترش تعلیق پروازهای مستقیم با “نقاط داغ” و نصب نمایش های بهداشتی در فرودگاه ها و مرزها. حدود 7000 اتاق های هتل ها مورد استفاده قرار گرفت به قرنطینه شهروندان که به خانه بازگشت و پس از هفته اول ماه مارس.

“این روند انباشته تجربه ارزشمند است و نمونه ای از انعطاف پذیری زیادی برای گرجستان بخش مهمان نوازی به تنظیم جدید با هنجارهای” Turnava گفت. “به همین دلیل ما نمی نیاز به زمان بیشتری برای انطباق با ما صنعت گردشگری. به همین دلیل ما در حال گفت که گرجستان ممکن است یکی از امن ترین دلیل آن را همه چیز در مورد پروتکل های زیر.”

زوراب Kurtsikidze

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

نمایی از مزارع خارج تفلیس.

در یک سال 2016 قسمت از سی ان ان نشان می دهد “قطعات ناشناخته” Anthony Bourdain توصیف گرجستان به عنوان یک محل اکثر آمریکایی ها قادر نخواهد بود برای قرار دادن بر روی نقشه. با سنتی academist:: دانشجویان اروپایی مانند ایتالیا و فرانسه و برخی از سخت ترین ضربه گیر گرجستان وعده ایمنی می تواند ایستادگی کردن به غربی ها که ممکن است در نظر گرفته اند یک سفر وجود دارد گفت: ناتالیا Kvachantiradze صندلی از گرجستان گردشگری انجمن.

گرجستان تلاش خواهد کرد تا به درخواست تجدید نظر به پست-coronavirus مسافران با فشار دادن فعالیت بیشتر منجر به فاصله گرفتن اقدامات احتیاطی مانند بازدید از منطقه شراب و یا پارک های ملی است. این کشور همچنین برچسب زدن به برخی از استراحتگاه به عنوان “سبز مناطق” نگه داشتن آنها را منحصر به فرد به مهمانان که می خواهید به اطمینان در مورد حفظ حریم خصوصی و شرایط بهداشتی.

“ما در یک واقعیت جدید گردشگری و کشور ما را به تصمیم گیری است که به ترویج و مقصد گردشگری جدید محصولات” Kvachantiradze گفت. “هنگامی که شما در حال سفر و می خواهید برای استراحت مهم است به احساس رایگان و به احساس سالم و امن احساس.”

ادامه مطلب

Cheburashka شد معشوق misfit از انیمیشن اتحاد جماهیر شوروی. آن را در حال حاضر یک گنج از دست رفته برای روسیه است.

در روسیه همه گیر مبارزات حتی پوتین نمی تواند با سرعت پاداش به کارکنان بهداشت

نقشه برداری در سراسر جهان گسترش coronavirus

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de