هیچ ‘Fs’ اورنج کانتی دانشجويان گزارش نهایی کارت

به عنوان یک ترم از خط خارج توسط یک ویروس به پایان می آید, مدارس سراسر اورنج کانتی در حال دست و پنجه نرم کردن با یک آزمون چند گزینه ای.

چگونه باید مربیان ارزیابی کار از دانش آموزان که مجبور شدند از کلاس های درس از اواسط ماه مارس?

یک) با سنتی نامه نمرات. ب) با ساده اعتباری/اعتباری بدون علامت. ج) همه موارد فوق.

در حالی که درجه بندی روند بازی در راه های مختلف در مناطق مختلف از جمله تغییرات بين ابتدایی و متوسطه وجود دارد یک زن و شوهر مشترکات:

برای اولین بار در بسیاری از – اگر نه همه – از شهرستان 27 منطقه آن را غیر ممکن است برای به دست آوردن یک “F” در گزارش نهایی خود را از کارت.

دوم همه مناطق باید همان هدف — به تنبیه دانش آموزان کلاس عاقلانه در حال حاضر در طول یک زمان دشوار است.

“ما می خواهیم به نگه داشتن بچه ها بی ضرر است. این نبود انتخاب خود گفت:” آل Mijares, سرپرست اورنج کانتی وزارت آموزش و پرورش.

“ما همیشه در حال رفتن به تکیه در کنار دانش آموز.”

مربیان محلی به تصویب رسید که فلسفه از وزارت کالیفرنیا از آموزش و پرورش خواست که مناطق برای تنظیم درجه بندی سیاست ها از طریق یک “لنز از سهام” که در زمان به حساب همه گیر ناشی از سختی ها.

برای بسیاری از دانش آموزان دسترسی به یک کامپیوتر قوی و اینترنت – ابزار آورده است که دسترسی به محتوا و پشتیبانی — یک مانع. مناطق اغلب به گام با کامپیوتر و wi-fi نقاط داغ.

بسیاری از دانش آموزان مواجه خانه شرایط که بودند (و هستند) کمتر از ایده آل برای یادگیری است. آنها به عنوان تلاش برای حضور در کلاس آنلاین, آنها اغلب پس با پدر و مادر که خانه بیش از حد برخی از کار و یا در جستجوی شغل جدید و یا مراقبت از بچه های دیگر.

این می تواند سخت تحصیلی و عاطفی است.

“دانش آموزان در حال حاضر در حال رفتن را از طریق شدید اجتماعی (و) مسائل عاطفی” گفت: Cathleen کرللا دستیار سرپرست خدمات آموزشی برای نارنجی Unified School District.

به عنوان خانواده های نبرد اقتصادی و مشکلات سلامتی او گفت: دانش آموزان احساس اضطراب خود را. و که او گفت: می شود در راه یادگیری است.

نمرات? شاید

در مدارس ابتدایی, دانش آموزان دریافت خواهد کرد و گزارش نهایی کارت که اساسا شامل برخی از فرم بازخورد عملکرد خود را.

در باغ بیشه متحد به عنوان مثال, دانش آموزان کودکستان تا کلاس ششم را یک “پیشرفت” و یا “ساخت حداقل پیشرفت است.” در لاگونا بیچ متحد, دانش آموزان ابتدایی را ببینید خلاصه متمرکز بر تعامل و مشارکت در آموزش آنلاین. در پلکنتیا-یوربا لیندا متحد, مجموعه جوان خواهد شد گزارش کارت های است که آنها را نشانهای از “اعتبار” یا “نقد و بررسی مورد نیاز است.”

برای وسط دانش آموزان محلات در حال مصرف انواع روش های.

در فولرتون منطقه مدرسه و هانتینگتون بیچ شهرستان School District – هر دو K-8 منطقه – مدرسه راهنمایی دانش آموزان را مشاهده گزارش کارت هیچ فرقی با کارت های صادر شده برای ابتدایی-سن دانش آموزان در مناطق خود. این بدان معناست که هیچ نامه نمرات. در توستین واحد میانه مدرسه دانش آموزان نیز در حال گرفتن نمرات, اما آنها به رسمیت شناخته شده برای کار عادات و شهروندی است.

اما برخی دیگر از مناطق در حال درمان میانه نمرات مدرسه به همان عنوان بالا نمرات مدرسه. “Fs” هستند اما بیشتر آنها اتخاذ یک-به-C یا A-به-D سیستم درجه بندی است.

در سانتا آنا متحد برای مثال مدرسه راهنمایی و دبیرستان دانش آموزان می توانید یک A, B یا C درجه, اما هیچ چیز کمتر از آنچه که آنها تا به حال به عنوان از آوریل 13, وقتی دانشگاه ها تعطیل و آموزش آنلاین رفت. کار خود را در خانه می تواند به بهبود نمرات خود را از آنچه تا به حال در مارس 13, اما اگر آنها از دیدن Ds و Fs در خاموش کردن روز خود را نمرات نهایی شد, ضربه به حداقل C.

همچنین مدرسه کار اختصاص داده در گذشته دو به علاوه ماه توصیه می شود لازم نیست.

“ما آنها را” غنی سازی بسته های,'” عضو هیئت مدیره مدرسه والری Amezcua گفت: در جلسه اخیر. “و ما ساخته شده آن را بسیار روشن ما نیست برای رفتن به درجه بندی آنها.”

ابتلا می تواند زمان

معلمان داد که درجه بندی سیاست بررسی مخلوط.

“آنها تصمیم درست در این زمینه گفت:” تینا Alcaraz-آندرس, یک معلم ریاضی در مک آرتور اساسی مدرسه متوسط در سانتا آنا.

آن را سخت تر برای ارتباط با دانش آموزان حاضر در کلاس, او گفت:. و بسیاری از دانش آموزان تا به حال مشکلات دیگر برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“من به وضوح به یاد داشته باشید یکی از بچه ها گفت: او مادر بود فقط به بیمارستان منتقل و او را به نشستن در خانه خودش بود و آن را روز تولد او” آندرس گفت. “شما در حال صحبت کردن در مورد یک نوجوان 12 ساله است. دلخراش بود.

“ما فقط نیاز به اجازه دهید آن را,” او اضافه شده است.

“اجازه دهید آنها را انجام آنچه آنها می توانند. این بی سابقه ای ،

حتی اگر او سخت کار می کرد برای ارتباط با دانش آموزان و پدر و مادر خود را – تنها 40 تا 45 درصد تصمیم به انجام بسیاری از کار آندرس گفت. اکثر بچه ها چک.

ملیندا بارون فارسی بخش صندلی در Segerstrom دبیرستان در سانتا آنا نیز شاهد درصد بالایی از دانش آموزان خود را درگیر است. او گفت: آنها می دانستند که آنها نمی تواند شکست.

“ما می دانستیم که بدون نمرات آنها را بررسی کنید. یادگیری خود را که قرار بود به رکود است. آن را به زمان طولانی برای برخی از این کودکان و نوجوانان به گرفتن آنها را به جایی که آنها باید باشد.”

بارون گفت: سیاست شد و آسیب رساندن به دانش آموزان است.

“چه آن را می گویند به دانش آموزانی که کمی به هیچ کار می کند ؟ آن را مضر به بچه ها که نمی کسب Cs چون احتمالا آنها را قادر به از طریق فشار سختی” بارون گفت. “ما نه فقط آموزش ما موضوع ما در حال آموزش مهارت های زندگی.”

دیگر مناطق در نظر گرفتن همان یک-به-C رویکرد شامل هانتینگتون بیچ اتحادیه دبیرستان منطقه و نارنجی متحد. نه سانتا آنا یکپارچه و نه هانتینگتون بیچ اتحادیه ها مارک incompletes که تماس برای دانش آموزان به کار در آینده و یا خواستار تابستان مدرسه از دانش آموزان دبیرستان با عدم نمرات. نارنجی متحد سیاست شامل incompletes اما مدیران همین حالا پیش بینی مارک هیچ عنوان نمرات نهایی.

“ما شده ایم گرفتن پیش از بازی با خانواده پس از کار است و ما لازم نیست برای استفاده از هر incompletes” گفت: کرللا از نارنجی متحد.

Capistrano متحد بزرگترین مدرسه در منطقه اورنج کانتی نیز یک یک-به-C درجه بندی سیاست است اما صدور “بدون اعتبار” به جای Fs. عدم نمرات را تحت تاثیر قرار نمی معدل و می تواند در طول تابستان گفت: هیئت مدیره مدرسه جمهور Jim Reardon.

“ما با تکیه بر معلمان ما به (تعیین) به دانش آموزان کلاس,” Reardon گفت. “اما ما در حال تشویق آنها برای رسیدن به دانش آموزان در مورد اینکه آیا آنها می خواهند نامه ای کلاس و یا اعتباری.”

Reardon گفت که بر اساس قانون کالیفرنیا معلمان هستند “تصمیم نهایی سازان در نمرات.”

هیچ نمرات? گاهی اوقات بله

چندین ولسوالی دیگر در حال دادن نمرات در محدوده یک-به-D.

آناهایم اتحادیه دبیرستان منطقه جدید به طور موقت یک-به-D درجه سیاست با Fs شمارش به عنوان “اعتباری ندارد.” منطقه بالاتر است که نوار فارغ التحصیل به حالت تعلیق برخی از فارغ التحصیلی الزامات کاهش تعداد اعتبار برای مطابقت با الزامات دولت گفت: Jaron سرخ شده, دستیار سرپرست خدمات آموزشی است.

در لوس آلامیتوس متحد مربیان تصمیم گرفت برای دادن-به-د نامه نمرات برای دانش آموزان متوسط و بالا در بخش حفظ “وزن” نمرات پیشرفته برای قرار دادن دانش آموزان گفت: سرپرست اندرو Pulver. این منطقه نیز اعطا همه دانش آموزان نمرات پایین تر از هیچ چیزی که آنها تا به حال به دست آورده مارس 13. اما دانش آموزان می تواند به بهبود بر اساس آن درجه از طریق آموزش از راه دور.

“ما اعتقاد داریم که ما سیاست را حس می کند به دلیل آن اذعان دارد که دانش آموزان قادر به تکمیل بیش از نیمی از ترم کار تحت شرایط عادی” Pulver گفت: در نامه ای به پدر و مادر است. “این سیاست به دانش آموزان انگیزه بیشتری برای حضور در کلاس آنلاین تعامل با همسالان و بیشتر یادگیری خود را.”

منطقه تصمیم گرفتند به incompletes.

“است که می شده اند یک فرآیند بسیار پیچیده و نیاز به معلمان برای ایجاد صدها نفر از فردی درس” Pulver در مصاحبه ای گفت:.

برخی از مناطق مانند توستین متحد اجازه داد تا دانش آموزان دبیرستانی به تصمیم می گیرید اگر آنها می خواستند نامه نمرات.

به عنوان یک قاعده کلی دانش آموزان با دریافت علائم یا “اعتبار” یا “بدون اعتبار” اما دانش آموزان گزینه انتخاب کلاس برای آنها که می خواستم نامه نمرات با آگاه ساختن معلمان در و یا قبل از مارس 22.

“آنچه ما انجام می دهیم در حال حاضر تحصیل در خانه – آن را حتی آموزش از راه دور. وجود دارد و سیستم در محل برای کسانی که به” توستین متحد سرپرست گرگوری فرانکلین اشاره کرد در ماه آوریل است.

“این COVID-19 یادگیری است. ما در حال تلاش برای نگه داشتن بچه ها درگیر و تحت شرایط بسیار دشوار است.”

ارواین متحد شد و شاید برای اولین بار در شهرستان به بیرون آمدن با این سیاست هیچ نمرات در همه.

در عوض دانش آموزان در حال دریافت اعتبار برای ملاقات با استانداردهای حداقل برای کلاس و یا اعتباری با شانس به کار در تاریخ بعد. این منطقه ساخته شده که هیچ-کلاس تماس بگیرید و پس از اطمینان از ردیف بالا کالج که دانش آموزان را جریمه نمی شود, گفت: سخنگوی آنی قهوه ای است.

“این واقعیت است که سیستم UC تصمیم به در نظر نمی SAT نمره است و در عین حال مثال دیگری که پذیرش در حال مشاهده از طریق یک لنز های مختلف در حالی که ملت ما چنگ زدن با COVID-19 بحران بهداشت عمومی و بی عدالتی آن است در معرض سراسر کشور” قهوه ای نوشت: در یک ایمیل.

بکمن بالا علمی رقابتی مدرسه است که در خدمت بیشتر ارواین ساکنان بخشی از توستین متحد. با وجود مشترکات این دو منطقه جدا در موضوع بندی. توستین واحد شناور ایده های اعتباری/اعتباری بدون علامت در مارس اما برخی از والدین شکایت کرد و گفت آنها می خواستند خود دانش آموزان برای ادامه به پاداش با نامه نمرات.

ارواین متحد رفت و با هیچ نامه نمرات. توستین متحد آنها را نگه داشته.

کارکنان نویسندگان اریکا Ritchie, Jeong پارک و ایان ویلر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de