بدون قطع برق به کشاورزان: Punjab سانتی متر

Chandigarh: قاطعانه رد اتهامات در مورد خروج از قدرت به پنجاب کشاورزان وزیر Amarinder سینگ در روز شنبه گفت دولت او آماده است به چشم پوشی از بخشی از افزایش کسری مالی ارائه شده توسط مرکز, اما نمی خواهد سازش با کشاورزان و بهره هر قیمتی.

رد این مرکز را پیشنهاد جایگزینی رایگان قدرت به کشاورزان با DBT به عنوان کاملا غیر قابل قبول و حمله مستقیم به ساختار فدرال ملت به وزیر گفت که او را تا این موضوع را با مرکز در تلاش برای تحمیل چنین ضد کشاورز وضعیت در بسته های پول دولت در پوشش گسترش پشتیبانی مالی میان COVID-19 بیماری همه گیر.

تصریح می کند که رایگان قدرت تسهیلات برای کشاورزان خواهد همچنان وجود دارد تا دولت خود را در قدرت Amarinder سینگ گفت: دولت خود را وام به پل کسری مالی و دولت هند نمی دیکته مستقل وام گرفته شده توسط دولت.

Amarinder سینگ همچنین شدت انتقاد کرد در Shiromani Akali Dal (SAD) رئیس Sukhbir Badal برای تلاش به پین سرزنش برای دولت مرکزی جنحه در دولت که تا به حال unwaveringly ارائه شده است رایگان قدرت به کشاورزان پس از مصرف بیش از در ماه مارس سال 2017 با وجود عظیم مالی بحران آن را به ارث برده بود از سابق Akali-BJP رژیم است.

وزیر خواسته Sukhbir بلافاصله پس از ترک حاکم NDA در مرکز و خواستار اتحادیه وزیر و Akali رهبر Harsimrat Kaur Badal استعفای از دولت مرکزی. او اشاره کرد که آن را دولت هند که در زمان تصمیم گیری کارگردانی متحده به برداشت رایگان قدرت و همچنین موفق به آمدن به نجات دولت و مردم آن در پی بی سابقه Covid بحران و مستند.

تشریح اتهامات آنها به عنوان مخرب و بازیگوش و کاملا بی اساس Amarinder سینگ آمار در غم رهبری برای مبارزه برای حقوق پنجاب و مردم از جمله کشاورزان در مرکز و یا در مجلس و توسل به جای, به خرده و بی شرمانه فعالیت سیاسی حتی در یک قبر شماره ملی نگرانی است.

“اگر شما حتی یک ذره شرم, شما باید ترک NDA ائتلاف که شما بلافاصله و پیوستن به دولت در کار برای مردم از دولت” وزیر در بیانیه ای گفت: نخوری Sukhbir و Harsimrat بیش از خود احساساتی تلاش برای گمراه کردن مردم از پنجاب با ثبت اختراع استانداردهای دوگانه آشکار دروغ و اتهامات بی اساس.

Amarinder سینگ روشن است که دولت تا به حال در آخرین جلسه داده در اصل تصویب به انجام برخی اصلاحات برای تبدیل شدن به واجد شرایط به سود اضافی به قرض گرفتن از 1.5 درصد از تولید ناخالص داخلی دولت محصول (GSDP) در میان COVID-19 به دستور دولت هند است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de