ماها وزیر اطمینان مناسب COVID-19 درمان به SRPF jawans

بمبئی: ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh تعامل با SRPF jawans که در حال بهبود از COVID-19 و مطمئن درمان پزشکی مناسب برای دیگر پرسنل در مورد آنها قرارداد عفونت در حالی که در وظیفه.

صحبت به SRPF jawans از طریق ویدئو کنفرانس در روز جمعه وزیر خواست آنها را به مراقبت از سلامت خود و اطمینان از تناسب اندام قبل از از سرگیری مبارزه با COVID-19.

به عنوان بسیاری از 63 SRPF شرکت های مستقر شده اند در COVID-19 نقاط مانند بمبئی و پونا ملگن, Aurangabad و Nagpur, او گفت:.

حداقل 545 jawans شد آلوده به ویروس که 388 بهبود بود دنبال درمان های پزشکی Deshmukh گفت.

“مراقبت از سلامت خود و استراحت مناسب. رزومه مبارزه با این بیماری تنها زمانی که شما فکر می کنم شما مناسب” Deshmukh شنیده شد گفتن یک jawan recuperating در یک بیمارستان شهر, در روز شنبه منتشر شد.

“خانه گروه و دولت با شما هستند و شما را درمان مناسب” وزیر مطمئن jawans.

در یکی دیگر از فیلم او ارسال شده در توییتر Deshmukh گفت: آلوده jawans تا به حال ابراز رضایت بیش از درمان آنها دریافت کرده بود در بیمارستان.

به طور مشابه درمان مناسب ارائه خواهد شد به پرسنل ماهاراشترا پلیس که قرارداد عفونت در حالی که در وظیفه او اضافه شده است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de