لیکرز’ کوین کوک نگه می دارد نشان دادن شور و شوق خود را برای بازی hoops ریشه

کوین آشپز آنلاین cul-de-sac ترکیدن با رقبا.

برای چند هفته در ماه آوریل زمانی که کوک میزبانی شبانه ماراتن Instagram live خوراک را به خود جلب کرد تمام سطوح از بازیکنان. او را به هوا زندگی می کنند تغذیه با چت کوین دورنت و ویکتور Oladipo همه ستاره که تگرگ از همان منطقه در ایالت مریلند در طبخ شدم. اما او همچنین اجازه می دهد تکه از سی-منطقه streetballers که نام آنها شناخته شده است و تنها در ورزشگاه ها و زمین های بازی و کسی که به ناچار خواهید یک قطعه از او را.

این مسائل کوچک که لیکرز ” گارد دارای یک unimpeachable رکورد در هر سطح: مک دونالد آمریکایی, قهرمان ملی در دانشگاه دوک NBA titlist با گلدن استیت. برای بسیاری از مردم 6-پا-1 گارد هنوز هم به نظر می رسد فقط یک مرد — و در حال حاضر پنج سال به NBA حرفه ای, آشپز, استقبال حال به طور مستمر دست کم گرفت.

لس آنجلس لیکرز گارد کوین کوک (2) شاخه های Oklahoma City Thunder گارد Terrance فرگوسن (23) دفاع در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی روز شنبه, ژان. 11, 2020, در شهر اوکلاهما. (AP Photo/سو Ogrocki)

“به طور جدی من مانند آسان نوع هدف او گفت:” در مصاحبه اخیر خود با جنوب کالیفرنیا اخبار ، “من می دانستم که انجام می دهند (Instagram live) من می خواهم به برخی از گرما از بچه ها که می خواهید برای به چالش کشیدن من. بچه ها که می خواهند به گارد در (دی سی) و می خواهید برای دیدن جایی که خود بازی است. آنها با دیدن من در NBA نشسته پشت بازیکنان خوب. اما زمانی که من در (Prince george’s County) من را از طریق آن.”

چه کوک شده فراتر از بازی این است احترام به hoops تاریخ است. که می آید در سراسر در پروژه های او انگیزه ای در او یک صدای عمده در “بسکتبال شهرستان: در آب” یک Showtime مستند در Prince george’s County, که در آن او دورانت Oladipo, Michael Beasley و دیگران فنر. او یک آینده, شرح حال کودکان, کتاب, “کتاب آشپزی” که وعده به جزئیات زندگی خود و “دستور العمل برای موفقیت” زمانی که منتشر شد بعد از این تابستان.

اما از آن آسان است برای دیدن که این پروژه ها در حال کوچک شاخه های بزرگتر شور کوک شده برای صحبت کردن در مورد بسکتبال بدون توقف. خود برنامه با بحث در مورد بازیکنان که هرگز ساخته لیگ (“ما می خواهیم به بچه ها گل های خود را,” او می گوید). او میزبان مهمانان از بالتیمور (ویل بارتون) یا فیلادلفیا (Dion پیشخدمت) به بحث در مورد تمام وقت منطقه ای جوخه و چگونه آنها ممکن است پشته تا در برابر یک سی تیم همه ستاره — موفق باشید و قانع کننده کوک که سی هرگز رها کردن یک بازی است. او ایجاد یک محیط که در آن شرکت کنندگان به اندازه کافی احساس راحتی را عجیب و غریب می بالد: لنس استفنسون در آمد می گویند او می تواند هر کسی را با یک در یک.

او تا به حال شده است میزبانی IG پخش برنامه های زنده در مورد P. G. و سی بسکتبال به هفته قبل از اینکه کسی متوجه آنها می تواند کمک به ترویج خود را مستند یا کتاب او این کار را برای تفریح است.

“منظورم این است که بدیهی است که هنگامی که شما یک مقدار زیادی از زمان را در دست شما و شما همیشه همیشه بحث که تیم مقابل که تیم هایی که بازیکن در مقابل بازیکن که تمام این فرضی matchups,” او گفت:. “من حتی فکر کردن در مورد مستند — وقتی که من آغاز شده بود که یک ماه و نیم دور. آن را فقط یک بازی سرگرم کننده زمان صحبت کردن سطل زباله برای هر یک از دیگر.”

در این مورد می توان ساخته شده است که طبخ است به عنوان متصل به هر کسی در NBA: از طریق ستاره او دوست به عنوان یک بچه در P. G. شهرستان خود را از طریق دوک ریشه و از بودن در یک تیم قهرمانی. او با هم تیمی های Durant, LeBron James, Steph کاری و آنتونی دیویس. او پخش شده است عهد خود را به شبکه: هر کسی می تواند در تماس در هر زمان.

و در عین حال کوک رفتار است disarmingly پایه: او فقط می خواهم به زودی چت کردن یک گروه از غریبه ها به عنوان NBA superstars — his IG پخش زنده شگفت آور دموکراتیک در این راه است. خود مدیر است برادر خود نورمن که با او زندگی می کند. ستاره های بزرگ و ناشناس basketballers یکسان دیدن او را به عنوان یک بنر-waver برای P. G. شهرستان hoops.

طبخ پشتکار او را ایده آل موضوع به صورت یک کتاب در چشم جک McClinton سابق دانشگاه میامی ستاره که فعال خیال شرکت همکاری با او برای کمک به ایجاد “کتاب آشپزی.” McClinton می بیند شانس به طور چشمگیری در برابر طبخ: پدر خود اختصاص داده لیکرز فن فوت کرد زمانی که او جوان بود و او به NBA با وجود انباشته در شش پا و از طریق پیچ در پیچ G لیگ مسیر.

“اگر شما فکر می کنم در مورد هر کتاب کودکان وجود دارد واقعا یک داستان واقعی مانند یک شاهزاده خانم بوسه قورباغه” McClinton گفت. “وجود دارد بیش از حد بسیاری از داستان های شما می توانید از فکر می کنم مانند داستان واقعی در مورد چگونه کوین سرپیچی کرده است شانس و خواب بزرگتر است.”

این روز طبخ شده کار را به بازگشت به: او در جریان بوده است به لیکرز’ El Segundo تسهیلات عمل کار با دستیار مایک Penberthy در دادگاه و قدرت مربی Gunnar پترسن در آن است. با شتاب به دست آوردن برای لیگ برای بازگشت وجود دارد احتمالا زمان زیادی را کمتر به میزبانی ساعت-فیلم صحبت کردن در مورد بسکتبال با بازی های واقعی در افق.

اما در جهان قفل شده توسط قرنطینه طبخ شده است یکی از بازیکنان باز کردن درب و نمایش قطعات خود را به دنيا. و او فکر می کند که بخشی از شخصیت او را هرگز تغییر خواهد کرد: زمانی که جهان باز می شود تا دوباره در دادگاه های بسکتبال با آنها او شما را بر کسی.

“من یک مرد که به خانه می آید: من بازی خارج رفتن به این ورزشگاه که ورزشگاه دیدن همه این بچه ها,” او گفت:. “من می خواهم به ارتباط با همه. همه من می گویم این است که من خانه هستم هر تابستان اگر ما واقعا می خواهید به بازی.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de