پادشاهان بخشی از راه با Ontario سلطنت مربی مایک Stothers

در همان هفته که پادشاهان آموخته فصل خود را به حال به طور رسمی به پایان رسید و اولین حرکت از offseason. آنها صبح روز شنبه اعلام کرد که نمی خواهد خود را حفظ top جزئی لیگ سهامداران سر مربی

مایک Stothers شده بود یک سر مربی با پادشاهان آمریکا هاکی لیگ وابستگان گذشته شش فصل است. او هدایت انتاریو سلطنت به نقطه درصد بالاتر از .500 برای چهار گذشته پنج فصل از جمله سفر به کنفرانس نهایی در 2015-16. او برنده کلدر جام AHL قهرمانی با پادشاهان قبلی وابسته منچستر پادشاهان در 2014-15.

“ما همه چیز را درک مایک کمک به این سازمان گفت:” پادشاهان معاون رئیس جمهور و مدیر کل Rob Blake. “او نقش مهمی در کمک به توسعه بازیکنان ما و ما می خواهیم برای تشکر از او را برای خود سال خدمت و هدایت ما را به کلدر جام قهرمانی در سال 2015 است.”

Stothers صرف نزدیک به چهار دهه در حرفه ای هاکی. تورنتو بومی و سابق defenseman بود که در دور اول انتخاب کنید از Philadelphia Flyers در سال 1980. او 30 بازی NHL در یک حرفه ای است که صرف شد تا حد زیادی در اهل و شروع مربیگری در سال 1991. او مربی در لیگ و جزئی لیگ سطح اول شد اما همچنین یک دستیار مربی با آگهی ها و آتلانتا Thrashers.

سلطنت به حال جامد شروع به 2019-20 فصل قبل از سکندری یک بیت به عنوان تماس-یو پی اس صدمات و متناقض تیم های ویژه مانع آنها است. آنها رفت و 6-3-1 در 10 بازی گذشته اما قادر به ایجاد یک فینال حذفی فشار از اهل معلق بازی و در نهایت لغو مانده از آن فصل با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

پادشاهان که نه برنده سری حذفی پس از 2014 به پایان رسید و آخرین و دوم به گذشته در کنفرانس غرب دو فصل گذشته تاکید دارد player توسعه است. این بدان معناست که آنها را به تکیه به شدت در سلطنت برای آینده قابل پیش بینی.

چشم انداز بالا مانند مرکز الکس Turcotte, جناح آرتور Kaliyev و رو به جلو ساموئل Fagemo باید تاریخ پادشاهان سازمان در آینده نزدیک و ممکن است بازی در انتاریو در ابتدا.

مرکز گابریل Vilardi و defensemen Tobias Bjornfot و Mikey اندرسون ساخته شده گام های فصل گذشته تحت Stothers. آنها در هر بازی یک تعداد انگشت شماری از امیدوار کننده بازی با پدر و مادر ، دروازه بان کال پترسن تا به حال فوق العاده کمپین در انتاریو و رقابت برای شروع با جاناتان سریع برای پادشاهان در اواخر فصل.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de