پلیس اسرائیل به ضرب شلیک فلسطینی در بیت المقدس شهر بیشتر تحریک تنش

محمود Illean AP

اسرائیل افسران پلیس منطقه امن از شیر دروازه در قم در 30 مه سال 2020 است.

اورشلیم — اسرائیل پلیس به ضرب گلوله یک فلسطینی که بعدها پیدا شده اند غیر مسلح با توجه به گزارش رسانه های شنبه, تهدید به التهاب و تنش در حال حاضر افزایش با استرس اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و چشم انداز است که اسرائیل به زودی ضمیمه شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری است.

در بیانیه پلیس گفت: واحد گشت در نزدیکی لاینز گیت از اورشلیم تاریخی شهر قدیمی کشف یک مرد حمل چه افسران اعتقاد بر این بود که یک تپانچه. آنها گفتند: این مرد فرار کرد هنگامی که مواجه و منجر به تعقیب پا نیز درگیر اعضای اسرائیل پلیس مرزی. در تعقیب مرد به ضرب گلوله توسط افسران.

پلیس نمی گویند که آیا یک سلاح یافت شده است اگر چه اسرائیل ایستگاه تلویزیونی گزارش داد که او در بر داشت شده اند غیر مسلح.

قربانی شناسایی شد به عنوان ایاد Elkhalak, 32 که زندگی در بیشتر عرب محله وادی علیزاده در شرق اورشلیم ، خانواده اش توصیف Elkhalak به خبرنگاران به عنوان مبتلا به اوتیسم و گفت: او در راه خود را نیازهای ویژه مدرسه در شهرستان که در آن او هر دو دانش آموز و کارمند.

احمد Gharabli

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مادر یک فلسطینی با نیازهای ویژه کشته شده توسط پلیس اسرائیل زمانی که آنها به اشتباه فکر کردم که او مسلح با تپانچه گریه می کند به عنوان او نشان می دهد تصویر خود را بر روی تلفن همراه خود را تلفن در خانه خود در شرق بیت المقدس در 30 مه سال 2020 است.

یک عضو از خانواده اش صحبت به ha’aretz روزنامه را تکذیب کرد و گفت که Elkhalak شده اند که حمل سلاح و گفت که او نمی خواهد تهدید شده اند.

“او قادر به آسیب رساندن به هر کسی” این عضو خانواده گفت. بستگان این باورند که Elkhalak دست پاچه هنگام مواجهه با پلیس و فرار از ترس است.

پلیس راه اندازی کرده اند تحقیقات داخلی است اما برای شناسایی ماموران درگیر است. مقامات بسته شده و دسترسی به این شهر در روز شنبه حتی به عنوان فعالان به نام برای اعتراض به این تیراندازی بعد از آن در روز.

وادی علیزاده مانند بسیاری از محله های عرب نشین شرق بیت المقدس یک جوان فلسطینی تحت محاصره در بیت المقدس مرزهای شهری و گشت می زدند توسط پلیس اسرائیل. رهبران فلسطینی در اسرائیل و در مجاورت کرانه غربی را محکوم کرد تیراندازی.

این واقعه به عنوان احساسات شد و در حال حاضر خیره کننده بیش از اسرائیل یک طرفه الحاق برنامه های که در حال انتظار برای بحث توسط دولت در ماه جولای. غرب حاکم بانک خودگردان فلسطینی را آغاز کرده است به قطع طولانی امنیتی و پلیس همکاری با اسرائیل در طول حرکت بود که تحریم تهمت و طرح صلح.

در یک صدای جیر جیر بیشتر در همین زمینه دبیر کل سازمان آزادی بخش فلسطین توصیف Elkhalak کشتن به عنوان یک “ترور” و “جدید جرم و جنایت خواهد شد که ملاقات با مصونیت از مجازات مگر اینکه جهان متوقف می شود درمان اسرائیل به عنوان یک دولت بالاتر از قانون است.”

عدنان Ghaith تشکیلات خودگردان فلسطین را در سایه ولایت برای بیت المقدس در مقایسه با اسرائیل ماموران اقدامات به مرگ یک مرد در بازداشت پلیس در مینیاپولیس است که موجب شورش در سراسر ایالات متحده است.

“چه اتفاقی افتاد در مینیاپولیس است که اتفاق می افتد هر روز در اینجا ما در خیابان ها و شهرها و روستاها” Ghaith گفت: او به عنوان رهبری به Elkhalak خانواده خانه.

ادامه مطلب

فلسطینی با رهبر قطع کامل روابط با اسرائیل بیش از طرح الحاق. خود مردم نیز احساس خرج کردن.

مصر نشان می دهد به تصویر می کشد نابودی اسرائیل است. اسرائیل خوشحال است.

نتانیاهو فساد محاکمه می شود در جریان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de