شهرستان ارواین مدیر می گوید شورای او را ترک با روز کارگر

شهرستان ارواین مدیر جان Russo خواهد ماندن در پست خود از طریق تابستان اما برنامه ای برای استعفا به عنوان روز کارگر به اختصاص زمان بیشتری را برای خانواده اش از جمله اولین نوه که به دلیل متولد شدن در ماه سپتامبر.

گذراندن وقت با خانواده مشترک است بهانه ای که چهره های عمومی تحت فشار برای استعفا و یا فرار از رسوایی اما روسیه گفت: پنج شنبه, مه 29, که در مورد آن حلال است.

Russo, 61 گفت: هیچ شخصی و یا درگیری های سیاسی در پشت تصمیم خود را. پس از برخورد با های اخیر مرگ و میر در خانواده و coronavirus بحران و آموزش او را به زودی خواهید بود پدربزرگ او در زمان انبار و گفت که او تصمیم به تغییر به مشاوره و آموزش به بیشتر انعطاف پذیر و آمرزنده برنامه.

Councilwoman ملیسا روباه گفت: او با عرض پوزش برای دیدن Russo بروید و آن را به نام “درجه یک” از او به مقدار زیادی از توجه بنابراین شورا می تواند پیدا کردن یک جایگزین.

“این است که ساده ترین شهرستان به خلبان و شورای شهر است که ساده ترین بدن به حرکت,” او گفت:. “او انجام داده قابل تحسین است. من امیدوارم که ما باید کسی که دنبال پشت سر او است که فقط به عنوان ماهر.”

پس از گذراندن اولین بخش از کار خود را به عنوان یک انتخاب عضو شورای شهر و دادستان شهرستان و سپس یک شهر, مدیریت در منطقه خلیج Russo آمد به جنوب کالیفرنیا در سال 2014 در کنار رودخانه شهر مدیر. پس از حدود چهار سال یک مرافعه با ریورساید شهردار و شورای تمدید قرارداد به پایان رسید و در یک تقسیم یمن به آتش Russo.

ماه بعد ارواین مقامات او را استخدام کرد. در دو سال گذشته روسیه گفت که او با افتخار از گرفتن تعدادی از پروژه های در حال حرکت در اورنج کانتی پارک بزرگ رسیدن به مصالحه در یک اختلاف دیرینه با اورنج کانتی آتش اقتدار مذاکره چهار سال کارمند اتحادیه قراردادها و کمک به آدرس یک کسری بودجه.

“در طول دو سال گذشته او نظارت برخی واقعا موفق تلاش” جمله مذاکرات قرارداد و گرفتن این شهرستان به پرداخت آن حقوق بازنشستگی تعهدات شهردار کریستینا شیا گفت.

“من واقعا هستم بسیار ناراحت کننده است که او تصمیم به ترک آن می شود بسیار دشوار است به جای او” او گفت:.

درخت روغن قلم و فاکس هر دو گفت: آنها می خواهم به در نظر گرفتن داخلی داوطلبان قبل از انجام گسترده تر جستجو برای یک شهرستان جدید مدیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de