GHMC appeales شهروندان به دنبال دستورالعمل برای جلوگیری از COVID-19

حیدرآباد: کمیسر بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) در بیانیه ای گفت: این مستند شده است آرام پس از 16 مارس سال 2020 است. آن است که مشاهده شده است که وجود دارد مقدار زیادی از تحرک و جنبش از مردم از تمام جنبه های زندگی و از همه گروه های سنی است. این مستند دستورالعمل ها به شدت به دنبال برای محافظت از خود و خانواده خود را از Covid-19 گفت: کمیسر GHMC.

این کمیسر GHMC درخواست شهروندان به شدت به دنبال دستورالعمل زیر.

Vulnarable گروه سنی: کمتر از 10 سال کودکان و بالای 60 سال مردم برای جلوگیری از رفتن در خارج از منزل. آنها به ماندن در خانه.

استفاده از ماسک صورت: لطفا بیرون رفتن از خانه بدون پوشیدن ماسک. ماسک صورت اولین خط دفاعی در برابر Covid-19

فیزیکی فاصله:- حفظ فاصله بیش از 6ft بین مردم ضروری است. شهروندان که برای خرید مواد غذایی و دیگر ملزومات برای حفظ امن فاصله فیزیکی.

کاریاز: فضای کاری در حال ارائه می شود با شستن دست ها تسهیلات و ضد عفونی کننده. اطمینان کافی فاصله فیزیکی بین کارکنان.

سفر: از شهروندان درخواست برای جلوگیری از سفر غیر ضروری. در مورد آن اجتناب ناپذیر است و آنها باید اطمینان حاصل شود تمام اقدامات ایمنی-استفاده از ماسک صورت مکرر دست شستن و استفاده از ضد عفونی کننده و امن فاصله فیزیکی و….

به دنبال مراقبت های پزشکی: در صورت هر گونه آنفلوانزای / آنفلوانزا مانند علائم مانند سرفه و گلو درد, در حال اجرا, بینی, تب, مشکل در تنفس و درد بدن و سردرد لطفا گزارش به نزدیکترین دولت مرکز بهداشت و به دنبال مورد نیاز خدمات بهداشتی و بدون هر گونه تاخیر.

Morbidities: مردم با morbidities مانند فشار خون و دیابت و قلبی و بیماری مزمن کلیه, بیماری بیماری انسدادی مزمن ریوی و سایر بیماری های مزمن هستند درخواست به ماندن در خانه و جلوگیری از هر نوع مسافرت است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de