اروپایی ها در حال ظهور از coronavirus مستندات پیدا کردن یک آشکار غیاب آمریکایی ها

آلبرتو Pizzoli خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

راهبه گرفتن عکس در خالی میدان سنت پیتر پس از پاپ را بصورت زنده Angelus نماز در روز یکشنبه.

رم — داریو بارتولی یک راهنمای تور که با این نسخهها کار بیشتر با آمریکایی ها بود که منجر آخرین گروه تفرج های اخیر یک شب راه رفتن در امتداد یک پل عابر پیاده به انتظارنشسته بودند با مجسمه های فرشته, در راه به میدان سنت پیتر. تنها در این زمان بارتولی بود برای خودش. او در یک عکاسی از خود چوب. گوشی خود را فیلم بود و نورد به عنوان او راه می رفت. نیم دوجین آمریکایی پیوست زوم.

“خوش آمدید به رم گفت:” بارتولی یک راهنمای برای LivItaly تورهای نگاه کردن به تلفن خود را. “متفاوت رم.”

مسیر از ایالات متحده به اروپا شده است در میان شلوغ دنیا متقابل قاره مسیرهای مسافرتی با آمریکایی ها ورود هر تابستان و تغییر پایتخت از پاریس به رم در انتظار در خط در موزه ها و خرابه پر کردن منادی رستوران ها و پمپاژ پول به اقتصاد محلی است.

اما در این سال تمام است که آشکارا وجود ندارد. Coronavirus و همراه با محدودیت های مسافرتی را مجبور فاصله بین اروپا و ایالات متحده نهان از سپیده دم تجاری مسافرت هوایی.

تغییر فراتر از جریان از گردشگران است. آمریکا مسافران کسب و کار را به شدت مجبور به پیچیده و دشوار سفر در تعداد انگشت شماری باقی مانده اند ،

البته اروپا است به طور کامل و بدون آمریکایی ها. هنوز هم وجود دارد بسیاری از شرح مبتنی بر اینجا. اما تجربه خود را تغییر کرده است به عنوان به خوبی. آنها خودشان را در بر داشت به طور ناگهانی قطع از دوستان و خانواده در ایالات متحده — و گاهی اوقات تنها یک انگلیسی زبان در مکان های که در آن لهجه آمریکایی معمولا سخت برای جلوگیری از.

به عنوان کشورهای اروپایی به تدریج از ظهور خود مستندات مردم در اینجا برای پیدا کردن شهرستانها که احساس و صدا را به آنها نمی داد. همسر رومی ها می گویند این شهر در 1950s پرنیان از یک دوره زمانی که ورود توریست به این قاره شد 50 بار پایین تر است. رومیان در حال هجوم آوردند به شهر زرق و برق دار, سایت اصلاح آنها از گروه های توریستی آنها به طور معمول سعی کنید به هدایت ،

در پیازا Navona در یک آخر هفته های اخیر, ایتالیایی, کودکان سوار سه چرخه در اطراف یک Bernini مجسمه رومی خانواده ها به انتظارنشسته بودند تا برای gelato, مسن, محلی نشسته بر روی نیمکت خود را با کیسه های خرید. توریستی وابسته به رستوران فروش آسیا پاستاها توقیف شد. فروشندگان هاوکینگ خرده ریز رفته بودند.

سیسیلیا Fabiano

AP

جمع آوری مردم در پیازا Navona در رم در روز یکشنبه.

“برای رومیان آن را یک کشف دوباره از مکان خود گفت:” پائولو Caggia 66 بازنشسته. اما او نیز به نام گردشگری مهم کسب و کار است. “شما نمی توانید فقط از بی اعتنایی هیچ چیز و اجازه دهید آن را در این راه برای همیشه.”

اتحادیه اروپا بزرگترین تکه از گردشگری می آید از اروپایی ها بازدید از کشورهای دیگر در بلوک. اما آمریکایی ها — که برای گردشگری به مراتب بیشتر از برای کسب و کار — حساب برای بزرگترین بخش پس از آن با توجه به سازمان ملل و کمیسیون اروپا داده است. آمریکایی ها سه برابر بیشتر صرف شب در هتل از مهمانان از چین است. و از آنجا که آنها بوده ام در بازدید از برخی مناطق در دهه های ونیز, پاریس, ساحل Amalfi — کل صنایع ساخته شده است تا در اطراف ارائه آمریکایی نوع سفر آنها می خواهند.

“آیا از من بپرسید اگر من از دست آمریکایی ها است. من می خواهم به آنها را انتخاب کنید تا بر روی یک قایق اگر من می گفت:” کلودیو Gargioli صاحب آرماندو al پانتئون شناخته شده رومی رستوران که در آن گردشگران و جداول کتاب هفته در پیش است. Gargioli گفت: 50 درصد از مشتریان خود را به طور معمول ،

“لطفا آنها را دوباره,” او گفت:. “در غیر این صورت ما ممکن است در اینجا بسیار طولانی است.”

کشورهای اروپایی امیدوارند به راه اندازی مجدد اندکی از گردشگری در ماه ژوئن کار برای اولین بار به باز کردن راهروها درون اتحادیه اروپا است. برخی از کشورها از جمله یونان را نشانه آنها باز خواهد شد تا به غیر E. U. مسافران نیز هست — اما تنها از انتخاب کشور و نه در عین حال ایالات متحده آمریکا است که در برخورد با بزرگترین شیوع کروناویروس.

[اروپا است شل شدن coronavirus محدودیت. اما انتظار نداریم که به تعطیلات وجود دارد در هر زمان به زودی.]

http://www.washingtonpost.com/video/world/greece-hopes-to-welcome-tourists-in-july/2020/05/06/b71e3f67-154d-4d56-b2c4-f53052ac9ac5_video.html

حتی اگر کشورها را به آمریکایی ها بعد از این تابستان به عنوان پرتغال و چند نفر دیگر نشان داده اند که آنها ممکن است به شدت تعداد کمتری از مردم خواهد آمد با توجه به زمان مورد نیاز برای برنامه ریزی مسافرت های بین المللی و پایدار نگرانی های بهداشتی. شرکت های هواپیمایی را به مجلس راه به عنوان به خوبی در حال حاضر وجود دارد هیچ پرواز مستقیم اتصال رم و ایالات متحده است.

“آنها می خواهند به می آیند اما ما رزرو تا زمانی که ما باید یک ایده روشن تر از این وضعیت گفت:” پابلو مونز صاحب دوچرخه اسپانیا تور که گفت: 80 درصد از لوکس دوچرخه سواری کسب و کار می آید از ایالات متحده است.

مکان های که در اروپا برگزار مهم برای آمریکایی ها مانند این گورستان نظامی در نورماندی در شمال فرانسه هستند و نیاز به تجدید نظر در چگونه آنها می توانند کمک به مردم احساس متصل به عزیزان که به خاک سپرده شد وجود دارد گفت: آلیسون Bettencourt مدیر امور عمومی در آمریکا نبرد کمیسیون بناهای تاریخی.

سال گذشته برای سالگرد 75 از D-روز تهاجم گورستان دیدم 1.7 میلیون بازدید کننده. در این سال آمریکا نبرد کمیسیون بناهای تاریخی که نظارت نظامی گورستان به جای میزبانی مجازی دو روز یادبود مراسم.

“ما شده ایم به دنبال بسیار به شدت در رسانه های اجتماعی ما حضور آنلاین” Bettencourt گفت.

لو Benoist

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مقدار باقی مانده توقیف در نرماندی فرانسه — به طور معمول یک قسمت اصلی آمریکا از بازدید کنندگان.

گردشگران آمریکایی به طور کلی به خوبی در نظر گرفته در بسیاری از مکان ها در سراسر اروپا دیده می شود به عنوان شخصیت خوب اتاق كمپرسي. اما دیگو Chiaranda یک کرجی بان در ونیز گفت: آمریکایی ها ممکن است باد تا پرداخت قیمت خود را برای کشور فاجعه آمیز پاسخ به همه گیر.

“آمریکایی ها با توجه به اخبار در شکل بد خود را با سطح بالایی از انتقال او گفت:” و اشاره کرد که اقتصاد رنج می برند نیز وجود دارد. “که کمی ترس ما. آنها قادر به پرداخت هزینه به می آیند؟”

[رم رستوران ها بازگشایی شده است. را شام بازگشت ؟ یا فقط تحویل سواران?]

برای آمریکایی ها زندگی در اروپا, واقعیت های که در خارج از کشور نیز تغییر کرده است.

پیتر Flaccus یک هنرمند آمریکایی است که زندگی در رم از سال 1993 گفت: او پسر یک مادر و چهار فرزند خود را برنامه ریزی شده بود به صرف تابستان در ایتالیا. به جای Flaccus خواهد بود به تنهایی با همسر خود.

“این سخت” Flaccus گفت.

در پاریس سیلویا ویتمن دوگانه آمریکایی-شهروند بریتانیا که صاحب مشهور شکسپیر و شرکت کتابفروشی پایدار گفت: این مستند در پایتخت فرانسه تا به حال عمیقتر اتصال خود را به او به تصویب رسید خانه.

“آن را ساخته شده من احساس می کنم بیشتر در پاریس فرانسه گفت:” ویتمن که فروشگاه درآمد است که در 20 درصد از سطح معمول. “برخی از مردم وجود دارد که در سمت چپ این شهر و من احساس من را از طریق این شهر است. این یک پیوند واقعی است.”

رفتن به زمان از نویسندگان که شکسپیر ساخته شده و کمپانی مشهور — این یک hub برای امثال ارنست همینگوی, F. Scott Fitzgerald و هنری میلر در 1920s و 1930s — پاریس بوده است الهام بخش پناه و آهنربا برای مهاجران.

اما اینکه مهاجرین در دهه های اخیر نیست درگیر همان حس فاصله و یا مورد نیاز همان تداوم آن را یک بار انجام داد. آمریکایی منتقل کرده اند به عقب و جلو در سراسر اقیانوس اطلس به عنوان حرفه خود و خانواده را خواستار شدند.

میشل اویلر

AP

مردم قدم زدن در Trocadero مربع در نزدیکی برج ایفل در پاریس.

در حال حاضر این بیماری همه گیر است متوقف است که مرتب کردن بر اساس از انعطاف پذیری.

نویسنده آمریکایی توماس Chatterton ویلیامز گفت: آن را ترک کرده است او احساس جدا از جامعه آمریکا است.

“من در پاریس برای تقریبا 10 سال در حال حاضر, اما همیشه شده بود خیلی ضد و نقیض در مورد اینکه ریشه وجود دارد, با وجود داشتن همسر و دو بچه” گفت: ویلیامز که تازه ترین کتاب “خود پرتره سیاه و سفید” بررسی هویت نژادی. “به قرض گرفتن جیمز بالدوین عبارت که من دوست دارم من خودم را به عنوان یک” اقیانوس اطلس رفت و آمد.’ “

اما در فرانسه در طول همه گیر شده خود را تغییر دیدگاه امریکا و درک خود را از محل خود در هر کشور است.

“تمام راه این است که همه رفته پایین و به خصوص ایالات متحده به کار گرفته و آن را در سطح فدرال و عینک شما نگاه کنید به دنبال در امریکا از اروپا — می توان آن را طوری معنی روحیه,” او گفت:. “وجود دارد عدم جمعی” ما “هیچ حس” بیایید از این طریق با هم.’ “

“که مرا تجدید نظر چه کیفیت زندگی است که در آن من می خواهم به و که در آن من می خواهم خانواده ام بود.”

McAuley گزارش از پاریس. پاملا Rolfe در مادرید کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

4-star قرنطینه: در میلان هتل مهمانان نمی توانید کلید اتاق

ایتالیایی شبانه می آید مواج و برخی از سیاستمداران نگران هستند

با ماسک و مقادیر به دست کاتولیک ایتالیایی بازگشت به کلیسا

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de