Cory گیلمور با نام مستعار “مبارک” گیلمور, است, خوب, خوشحال به آرایشگاه در مرکز شهر سانتا آنا باز دوباره, حتی اگر آن را عامل تحت سلامت و ایمنی محدودیت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پس از بازگشایی در این هفته بوده است “by-انتصاب-تنها” در Dapper همین آرایشگر سالن گیلمور دوم-طبقه کسب و کار در نزدیکی برادوی و خیابان چهارم.

اما در یکشنبه, مه 31 گیلمور و دیگر آرایشگران باز خواهد شد سلاح های خود را به افراد بی خانمان و سایر نیازمندان مردمی که می خواهم یک رایگان کوتاه کردن مو.

این کرک مو جمعیت تنها به نشان می دهد تا از 2 تا 5 بعد از ظهر در Dapper همین آرایشگر سالن 405 N. برادوی, واحد D سانتا آنا.

  • در این عکس از دسامبر 2019, Cory “مبارک” گیلمور می دهد رایگان کوتاه کردن مو به خیابان مشتری در نزدیکی نزدیکی حیاط سرپناه برای افراد بی خانمان در سانتا آنا. گیلمور ارائه خواهد شد رایگان کوتاهی مو برای افراد بی خانمان و دیگران صدمه اقتصادی توسط coronavirus shutdown در مرکز شهر سانتا آنا فروشگاه شیک همین آرایشگر سالن در سهشنبه, مارس 31 از 2-5 p. m. (حسن نیت ارائه میدهد از Cory گیلمور)

  • این در حال پرواز ایجاد شده توسط یک هنرمند که می رود توسط @tilla.wav در Instagram تبلیغ رایگان کوتاهی مو که آرایشگر کوری “مبارک” گیلمور ارائه خواهد شد در مرکز شهر سانتا آنا فروشگاه شیک همین آرایشگر سالن در سهشنبه, مارس 31 از 2-5 p. m. (حسن نیت ارائه میدهد از Cory گیلمور)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Cory “مبارک” گیلمور ارائه خواهد شد رایگان کوتاهی مو برای افراد بی خانمان و دیگران صدمه اقتصادی توسط coronavirus shutdown در مرکز شهر سانتا آنا فروشگاه شیک همین آرایشگر سالن در سهشنبه, مارس 31 از 2-5 p. m. (حسن نیت ارائه میدهد از Cory گیلمور)

اولین 100 می رسند نیز دریافت رایگان برگر و نوشابه از هیولا انرژی است که کمک به حمایت از این رویداد. گیلمور و دوستان Yung خرج کردن یک رپر محلی و ویلی هولمز اجرا می شود که این شرکت بازاریابی کلاسیک آقایان سازمان.

گیلمور که باز خود آرایشگر سالن دو سال پیش ارائه خواهد شد رایگان کلیپ در پیاده رو خارج از فروشگاه خود را. شرکت آرایشگران را به پوشیدن ماسک و حفظ 6 پا راه دور پروتکل زمانی که ممکن است.

“در بسیاری از کمتر خوش شانس نیازمندان توسط مرکز شهر سانتا آنا” گیلمور گفت. “ما به آنها برخی از مواد غذایی, پاک کردن آنها را و آنها را نگاه خوب است.”

برای دریافت کلمه دستیار زمان صرف شده در پنج شنبه, مه 29, ارسال آگهی — ایجاد شده توسط آتیلا Betyar یک هنرمند که می رود توسط @tilla.wav در Instagram — در سکه و جواهرات و دیگر نقاط که در آن افراد بی خانمان ممکن است آنها را ببینید.

اما هر کسی که ضربه سخت شده توسط اقتصاد این بیماری همه گیر است, خوش آمدید به نشان می دهد تا روز یکشنبه هلمز گفت.

گیلمور انتظار وجود دارد به هم هدیه کیف با لباس و CBD محصولات که دوستان دیگر را به دور.

Streetside barbering چیز جدید به گیلمور. زمانی که او برای اولین بار شروع برش مو در هالیوود منطقه او و دیگر آرایشگران خواهد بیرون بروید هنگامی که کسب و کار کند و یا هنگامی که فروشگاه بسته شد. مسلح با صندلی تاشو و شارژی کلیپرز آنها می خواهم برش مو برای افراد بی خانمان که نیاز به یک تر و تمیز.

در اطراف Christmastime سال گذشته گیلمور راه اندازی یک صندلی تاشو در سراسر خیابان را از حیاط پناه در سانتا آنا بلوار چند بلوک از فروشگاه خود را. دوباره او استقبال افراد بی خانمان برای جلوگیری از.

“ما فقط در تلاش برای بازگشت,” او گفت:.

همانطور که برای خود فروشگاه گیلمور در حال برنامه ریزی یک نرم افتتاحیه در روز پنج شنبه, ژوئن 4, برای شروع استقبال عقب راه رفتن در مشتریان.

“ما در حال تلاش برای کار با آن را به عنوان ما می توانیم او گفت:” این بیماری همه گیر محدودیت. “این یک کمی کندتر به همه ترس به بیرون می آیند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de