با هیچ رویدادی از ماه مارس OC fairgrounds می بیند بالقوه کسری حداقل 15 میلیون دلار

OC Fair & مرکز رویداد است که به دنبال پایین بشکه از 15 میلیون دلار به $18.4 میلیون کسری و عدد کوچکتر را دست یافتنی اگر برخی از حوادث برگزار می شود قبل از پایان سال است.

اما fairgrounds مقامات نیست در ناامیدی آنها رو سالم ذخایر مدیر عامل میشل ریچاردز گفت و آنها در حال کار بر روی پروتکل های ایمنی به بخش بهداشت و درمان آژانس اجازه دسترسی به اتفاقاتی که نمی شامل تعداد زیادی از مردم است.

حوادث در کوستا مسا تسهیلات لغو شد شروع در ماه مارس و آخر ماه مدیره آن ساخته دردناک تصمیم به نمایشگاه سالانه یک امضا رویداد تابستان در اورنج کانتی.

دو امکان بودجه تصاویر ارائه شده به هیئت مدیره در پنجشنبه 28 مه هستند “بیرونی مرزهای” ریچاردز گفت.

“به طور معمول واقعی سناریو سقوط خواهد کرد در جایی بین این دو مرز” او گفت:. “ما امیدواریم که وجود خواهد داشت یک فرصت برای برگزاری برخی از حوادث در پاییز.”

هر چند لغو نمایشگاه به معنی fairgrounds از دست می دهد و بزرگترین آن moneymaker – فروش بلیط به تنهایی و انتظار می رود را در حدود 8.4 میلیون و حدود 8 میلیون دلار بیشتر به آمده از اقیانوس آرام آمفی تئاتر کنسرت – آن را نیز به معنی قابل توجهی کاهش به هزینه های.

ریچاردز گفت: با هیچ نمایشگاه یا حوادث دیگر وجود دارد ساعت را به هزاران نفر از کارگران فصلی که به کار گرفته اند امنیت پارکینگ و فروش بلیط. هیچ وقت در طول سال کارکنان باید گذاشته شده او گفت:.

چند پروژه های سرمایه ای مانند جایگزینی یک بام و آبپاش آتش هنوز هم اتفاق می افتد چرا که آنها برای ایمنی و آن را آسان تر به آنها را انجام دهد با امکانات بسته اما به تعویق انداختن برخی از دیگران می تواند صرفه جویی در حدود $700,000 با توجه به گزارش هیئت مدیره.

ریچاردز گفت: مسئولان به دنبال در آوردن حوادث مانند مبارزه با باشگاه OC قرار می دهد که در بوکس و هنرهای رزمی مختلط مسابقات در آشیانه زیادی کاري ساختمان – مسابقات می تواند تلویزیونی اما نه شامل تماشاگر.

در آن نشست هیئت مدیره را در نظر بگیرید که آیا برای ارائه یک وام از $5 میلیون نفر به سن دیگو شهرستان نمایشگاه است که در یک سخت تر از موقعیت اورنج کانتی. اعضای هیئت مدیره و ساکنان مطرح شده تعدادی از سوالات روز شنبه خود را در مورد همسایه عادلانه منابع مالی خواهد شد که قبل از خطاب به هیئت مدیره تصمیم می گیرد.

در ضمن OC Fair مقامات در حال برنامه ریزی برای یک “نمایشگاه مجازی” که شروع می شود در ماه جولای درست مثل فرد در نمایشگاه را داشته باشد. این می تواند شامل مسابقات و رقابت مردم می توانند وارد آنلاین سرگرم کننده تصویری کرایه مانند گاو-شیر تظاهرات دلقک آرایش آموزش و اجرای موسیقی از گذشته نمایشگاه و فرصتی برای مردم به منظور, نمایشگاه مواد غذایی و خرید محصولات از نمایشگاه فروشندگان آنلاین و سپس آنها را انتخاب کنید تا در fairgrounds.

در علاوه بر این به زمان و منابع در این نمایشگاه مجازی ممکن است شامل به 11.000 دلار در هزینه های اضافی مربوط به جوایز برای رقابت ایجاد ویدئوها و هزینه های دیگر.

“ما در حال کار بسیار سخت به آماده شدن برای بازگشت عادلانه و ما در طول سال حوادث, و ما همچنان به کمک به جامعه” ریچاردز گفت. “ما شما را به عنوان بسیاری از نمایشگاه سحر و جادو به وب سایت ما و رسانه های اجتماعی به عنوان امکان پذیر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de