ما اتهامات عنوان شده علیه کره شمالی مقامات بانک مرکزی در مورد تحریم

واشنگتن: وزارت دادگستری unsealed اتهامات پنج شنبه در برابر بیش از دو دوجین کره شمالی افراد متهم به ساخت حداقل 2.5 میلیارد دلار در پرداخت های غیر قانونی مرتبط به این کشور سلاح های هسته ای و برنامه موشکی.

مورد شکایت در دادگاه فدرال در واشنگتن اعتقاد بر این است که به بزرگترین اجرای کیفری اقدام تا کنون علیه کره شمالی.

33 متهمان شامل مدیران کره شمالی دولتی, بانک خارجی بانک تجارت که در سال 2013 اضافه شده به وزارت خزانه داری لیست تحریم موسسات و قطع از سیستم مالی آمریکا.

با توجه به کیفرخواست مقامات بانک یکی از آنها خدمت کرده بود در کره شمالی اولیه اداره اطلاعات راه اندازی شعبه در کشورهای سراسر جهان از جمله تایلند و روسیه و کویت و با استفاده از بیش از 250 شرکت به روند دلار پرداخت بیشتر به این کشور گسترش تسلیحات هسته ای در برنامه است.

پنج تن از این متهمان در حال شهروندان چینی که عمل پنهانی شاخه در هر دو کشور چین و یا لیبی.

از طریق این کیفرخواست ایالات متحده نشانگر تعهد خود را به مانع کره شمالی توانایی به طور غیر قانونی دسترسی به سیستم مالی آمریکا و محدود کردن توانایی خود را به استفاده از درآمد حاصل از اقدامات غیرقانونی آن به منظور افزایش غیر قانونی سلاح های کشتار جمعی و موشک های بالستیک, برنامه” اقدام آمریکا وکیل Michael Sherwin در بیانیه ای گفت.

دادستان تأکید مداوم نگرانی در مورد نقض تحریم کره شمالی.

ماه گذشته سازمان ملل متحد کارشناسان توصیه می شود فهرست سیاه 14 عروق برای نقض تحریم ها علیه کره شمالی را متهم کرده که این کشور در گزارشی از افزایش غیر قانونی زغال سنگ, صادرات و واردات محصولات نفتی و در ادامه با حملات سایبری در موسسات مالی و cryptocurrency مبادلات برای به دست آوردن درآمد غیر قانونی.

ایالات متحده کشف و ضبط حدود 63 میلیون از این طرح پس از 2015 توجه به کیفرخواست.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا هر یک از متهمان به حال وکلا.

منبع: AP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de