South Coast Plaza بازگشایی جمعه, ژوئن 1 با بیشترین امکانات بسته

  • این چرخ فلک در ساحل جنوبی پلازا در کوستا مسا بسته باقی خواهد ماند و حتی به عنوان مرکز خرده فروشی بازگشایی ژوئن 1. (عکس از درو A. کلی عکاس)

  • South Coast Plaza در کوستا مسا خالی از مشتریان پس از یک افزایش در COVID-19 موارد در دوشنبه 16 مارس سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • South Coast Plaza در کوستا مسا خالی از مشتریان پس از یک افزایش در COVID-19 موارد در دوشنبه 16 مارس سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

  • South Coast Plaza در کوستا مسا فاقد مشتریان پس از یک افزایش در COVID-19 موارد در دوشنبه 16 مارس سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

غول, South Coast Plaza مرکز خرده فروشی خواهد بازگشایی جمعه, ژوئن 1 ساعت محدود و بسیاری از امکانات آن کنار به سهولت خریداران نگرانی در مورد رمان coronavirus.

کوستا مسا مرکز بی سر و صدا اعلام کرد جزئیات بازگشایی در صفحه وب خود را اواخر روز شنبه, مارس 28. کالیفرنیا کاهش stay-در-خانه سفارشات در حال حاضر اجازه می دهد تا در محیط داخلی مراکز برای باز کردن. بازار بسته مارس 16 بعد از یادگیری یک فروشگاه کارمند قراردادی ویروس.

“بهداشت و ایمنی از همه در مرکز خرید اولویت ما است” ساحل جنوبی پلازا وب سایت متحده است.

این مرکز طرح توجیهی به خریداران یک پیش نمایش از آنچه که بازار می تواند زندگی مانند در همه گیر عصر.

ساعت های عامل آنها کوتاه شده است آغاز و در ساعت 11 صبح و بسته شدن در 7 بعد از ظهر از دوشنبه تا شنبه و ظهر تا 7 بعد از ظهر در روزهای یکشنبه.

مشتریان توصیه به بررسی فردی مغازه ها و رستوران ها برای دیدن آنهایی که خواهد باز شود. بسیاری از داخلی مراکز بازگشایی خود خرید سالن در هفته گذشته, اما بسیاری از تجار بودند که هنوز آماده برای کسب و کار.

بازدید کنندگان به South Coast Plaza باید به صورت پوشش یا ماسک. این مورد نیاز در پارکینگ ها برای ورود به بازار و در فروشگاه ها. کوستا مسا و شهرستان هر دو نیاز به ماسک در اکثر امکانات داخلی باز است. بازار ارائه خواهد شد ماسک رایگان برای مشتریان که نیاز به یک.

چگونه South Coast Plaza دستگیره آن بازگشایی خواهد شد با دقت تماشا در مرکز خرید میباشد. بازار که caters به پایان خریداران شناخته شده است به یک برش لبه ارائه دهنده خدمات به مشتریان است.

برای مثال South Coast Plaza را بازگشایی متوجه استناد جدید “state-of-the-art air سیستم درمان” و تشدید تمیز کردن تلاش ها به ویژه در مناطق. ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های قرار داده شده در مناطق ترافیک بالا و پرسنل مرکز کمک خواهد کرد که مدیریت اجتماعی فاصله همراه با علامت تشویق بازدید کنندگان به نگه دارید 6-پا از هم جدا.

خدمات پارکینگ نوکر و برگزاری بسته های بسته اما SCP2GO منظقه وانت سرویس فعال باقی می ماند. بسیاری از زمینه های مشترک که در آن مکان جمع شده بودند بسته شده, از جمله محبوب چرخ و فلک.

بازار بازگشایی در یک محیط خشن برای مراکز خرید. این بیماری همه گیر است spooked خریداران — حفظ در مورد هزینه با رکورد بیکاری بالا و در هم شکسته امور مالی بسیاری از تجار — مردمی که پرداخت بازار صاحبان اجاره.

تحلیلگران املاک و مستغلات در خیابان سبز مشاوران برآورد بازار اپراتورها در سراسر کشور جمع آوری شده در حدود 25 ٪ از اجاره آنها قبلا کردم و “collectability از عدم پرداخت اجاره دشوار خواهد بود.” که دلیل اصلی که چرا معمولی بازار ارزش قطع شده است 25 ٪ در این سال است.

آن را نمی ممکن است بهتر به زودی سبز خیابان نوشت به عنوان “خرده فروش و اجاره-توانایی پرداخت می تواند اختلال برای سال های پس از این بحران است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de