معترضان به خیابان ها پنج شنبه شب در لس آنجلس بیش از کشتن جورج فلوید

ده ها تن از فعالان دوباره پنج شنبه در مرکز شهر لس آنجلس برای دومین شب تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

گروه جمع در مقابل مقر پلیس لس آنجلس در خیابان در مرکز شهر حدود 5 p. m.

اما پلیس لس آنجلس را بلافاصله استقرار پلیس ضد شورش به عنوان آنها در طول یک بزرگتر اعتراض در شب چهارشنبه.

“ما نه تاکتیکی هشدار و ما از نزدیک نظارت بر آنچه که در حال رفتن گفت:” افسر تونی Im سخنگوی وزارت.

فلوید مرگ در دوشنبه شب دستگیر شد در یک تماشاچی را تصویری نشان فلوید تخمگذار بر روی زمین و گفتند که او نمی تواند نفس در حالی که یک افسر زانو در گردن او در طول بازداشت. افسر خود را نگه داشته زانو در گردن او برای چند دقیقه پس از فلوید متوقف شد.

قتل موجب تظاهرات در شهرهای سراسر کشور از جمله لس آنجلس که در آن سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات اشغال 101 بزرگراه در مرکز شهر لس آنجلس در شب چهارشنبه.

در حالی که در آزادراه معترضان درهم با یک جفت California Highway Patrol موبایل. به عنوان یکی از واحدهای سوار را از طریق گروه رزمناو بود احاطه شده بود و پشت آن پنجره شکست با یک اسکیت بورد با توجه به اخبار هلیکوپتر فیلم اعتراض.

یک معترض شروع به پریدن کرد و هنوز نشسته بر روی پشت بام به عنوان وسیله نقلیه سوار کردن او شروع به پریدن کرد و پس از آن به نظر می رسد با شدت بهم زدن سر خود را به زمین.

دوم از معترضان مجروح شد ساعت بعد در یک ممکن است آمار-و-اجرا هنگامی که یک ضربه ماشین یکی از چند صد نفر از فعالان به عنوان آنها گذشت این خودرو متوقف شد در نور در ابتدا و در خیابان بهار.

مردان به نظر می رسد خوب در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de