اورنج کانتی دموکرات بوت معاون صندلی پس از او به انتقاد از حزب

حزب دموکرات اورنج کانتی در این هفته رای به برکناری یکی از آن معاون صندلی در پی از رسانه های اجتماعی پست های که در آن ویکتور Valladares لعنت حزب برای حمایت جو بایدن به عنوان نامزد ریاست جمهوری بیش از برنی ساندرز.

این حرکت همچنین به عنوان گزارش در گسترش محافظه کار وبلاگ در مورد گذشته و در حال بررسی اتهامات جنایی علیه Valladares.

در هانتینگتون بیچ فعال در روز پنج شنبه متعلق به برخی از اشتباهات گذشته. اما وی در حال بررسی اتهامات کودک آزاری و خطر افتادن اصرار آنها بنیادی از کثیف بازداشت نبرد. و او استدلال کرد که تلاش برای بیرون راندن غرب او را به عنوان معاون صندلی نشان می دهد که اکثریت OC حزب دموکرات — که بسیار شبیه به حزب دموکرات در بزرگ, در نظر او — همچنان مقاوم به جوان, متنوع, صدای مترقی.

Valladares, 34, می گوید او را بخشی از “شکست” طبقه کارگر. او ساخته شده یک نام محلی در محافل سیاسی در سال های اخیر با میزبانی هفتگی درایوهای مواد غذایی در جامعه خود و در حال اجرا مردمی عراق در نمایندگی Latinos و دیگر جوامع به حاشیه رانده شده. او انتخاب شده توسط رای دهندگان در سال 2016 به عنوان 72 مجمع منطقه مرکزی عضو کمیته و دو سال بعد بود که به نام غرب معاون صندلی. در ماه مارس او دوباره انتخاب شد به کمیته مرکزی.

او همچنین کار کرده و چند برجسته مبارزات سیاسی از جمله روی لئامت دادن در کارکنان برای تشکر. هارلی Rouda D-لاگونا بیچ, به عنوان او به چالش کشیده دانا در سال 2018 تبدیل نمایند.

اما Valladares که به او می گوید “نمی قند کت چیزهایی که گفت:” او هرگز احساس خوش آمدید دموکراتیک در جلسات باشگاه در منطقه به او نشان داده شده است. او اذعان می کند او به سادگی متوقف شود حضور می یابند.

که خشم برخی از اعضای حزب که در ماه های اخیر شروع به هل دادن برای Valladares از معاون صندلی ،

پس از بایدن شد روشن جبهه دوم در انتخابات ریاست جمهوری و ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود Valladres مشترک Facebook پست که گفت: “f— حزب است.”

دن Chmielewski مرکزی عضو کمیته که نشان دهنده 68 مجمع منطقه اشاره کرد که زبان در مارس 9, وبلاگ, پست تلفنی در Valladares به استعفا. Chmielewski نوشت: “آنچه که او می گوید و گفته است که مخل به دموکرات ها در OC.”

Valladares مشغول به کار در ساندرز کمپین و گفت: “احساسات خام” آب پز را بیش از.

“من باید با استفاده از زبان های مختلف کاملا” Valladares گفت. “من باید یک نقش خاص و وظیفه خود را به منعکس کننده حزب دموکرات است.

“اما من اساسا اظهار داشت: آنچه که بسیاری از مردم احساس می کنند,” او اضافه شده است. “بسیاری از ما محروم جوامع احساس می کنید که راه و حتی برخی در میانه سمت حزب دموکرات احساس می کنید که راه. من vocalized آن, آنها در زمان یک اسکرین شات از آن را. و من برای آن مجازات شوند.”

در یک بسته-درب جلسه دوشنبه شب این حزب رای دادند Valladares از 40 تا 11 به صورت “سوء رفتار و غفلت است.”

آخرین بار یک معاون صندلی برداشته شد OC دموکرات ها بود در سال 2014 با توجه به صندلی ادا Briceño.

Valladares باقی می ماند یک رای گیری از اعضای این حزب به عنوان یک انتخاب نماینده برای تبلیغ-72. اما او از وضعیت “demoralizing.” او گفت: مردم از رنگ گفته شده است برای بیش از حد طولانی به انتظار نوبت خود را برای یک صندلی در پشت میز. Valladares گفت که او در نهایت به دست آورده و تنها به گفته او هنوز هم به اندازه کافی خوب نیست.

“صندلی طراحی شده بود برای افرادی مثل من: آوازی قهوه ای فرد است.”

همانطور که برای هزینه در Valladares’ سابقه کیفری او گفت که او “spiraled سراشیبی” پس از یک طلاق و حضانت نبرد آغاز شده است که در سال 2013. او تبدیل به الکل که منجر به رانندگی در حال مستی اعتقادات. Valladares گفت: خوشحالم که او در مشکل پس از آن او را مجبور به تمیز کردن عمل خود را. او نیز تبدیل به جامعه فعالیت شرکت تاسیس اوک هیلز ComUNIDAD به بهتر خود را اوک هیلز محله در هانتینگتون بیچ قبل از در حال اجرا برای کمیته مرکزی.

اما Valladares همچنان به صورت مدنی و کیفری مسائل مربوط به طلاق خود را. همسر سابق خود در دادگاه گفت که Valladares تهدید و آزار او بارها و بارها در سال های قبل از خود را تقسیم نهایی شد. و یک دادگاه صادر شده است محدود سفارشات محرومیت او از دیدن آنها دو پسر.

Valladares اصرار دارد این اتهامات ، او گفت: دادگاه خانواده در حال حاضر را رد کرد و همان اتهامات او در حال حاضر رو در دادگاه جنایی.

وقتی پرسیده شد که در مورد اتهامات عنوان شده علیه Valladares, Briceño — که نامزد او را به یک معاون صندلی — گفت: او نمی داند که کامل وضعیت و فکر نمی کند که آن را مناسب برای او به نظر.

Valladares’ در انتظار پرونده جنایی در سال 2018 بزه اتهام کودک خطر افتادن قرار است برای یک جلسه 22 ژوئن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de