جدید هندوراس قانون اهداف ‘مواد مخدر جت حمل کوکائین از ونزوئلا

دفتر رئيس جمهور هندوراس خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز, ارائه یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 1 مه.

هندوراس تصویب یک قانون جدید در این هفته است که راه را برای همکاری بیشتر با ایالات متحده برای جلوگیری از قاچاق مواد مخدر تمرکز بر جلوگیری جت خصوصی است که حمل و نقل کوکائین از ونزوئلا به این کشور آمریکای مرکزی.

این قانون اجازه می دهد تا هندوراس نیروهای امنیتی برای رهگیری هواپیماهای مشکوک به حمل مواد مخدر و شرکت در تر-جامع توافق با ایالات متحده و کشورهای آمریکای لاتین است.

هندوراس مقامات با اشاره به اندازه گیری به عنوان یک “قانون بازدارندگی” است که می تواند اجازه می دهد نیروهای امنیتی به شلیک کردن “مواد مخدر جت” و یا آنها را به زور به زمین به طوری که قاچاقچیان می بود دستگیر شد. بسیاری از کسانی که جت سرچشمه در ونزوئلا که دولت ایالات متحده متهم کرده است از narcoterrorism.

“ما در حال آوردن این مبارزه به آسمان و متوقف خواهد شد هر کسی که در تلاش برای آوردن مواد مخدر و یا از طریق هندوراس” رئيس جمهور کشور, خوان اورلاندو هرناندز, در بیانیه ای گفت.

وزارت امور خارجه تبریک گفت هندوراس در عبور از قانون است.

“ما ضمن استقبال از اقدامات انجام شده توسط دولت هندوراس از جمله عبور از تجدید نظر هندوراس هوا حاکمیت قانون به دنبال دیدار با ایالات متحده الزامات قانونی است که باید راضی به منظور ایالات متحده برای از سرگیری خاص در حال حاضر محدود مبارزه با مواد مخدر کمک” گفت: وزارت امور خارجه سخنگوی اداره امور نیمکره غربی بود که مجاز به نقل نام.

وزارت امور خارجه نمی خواهد نظر که در آن تغییرات خاص اجازه می دهد برای از سرگیری کمک.

در سال گذشته هرناندز برادر سابق کنگره Juan Antonio هرناندز آلوارادو شد به جرم قاچاق مواد مخدر در نیویورک دادگاه پس از تحویل از هندوراس. رئیس جمهور به عنوان یک unindicted co-conspirator در مورد.

رئیس جمهور هرناندز و دیگر اعضای دولت او انکار آن اتهامات و می گویند آنها همچنان به همکاری با دولت آمریکا برای سرکوب قاچاق مواد مخدر است. “برادر رئيس جمهور است هرگز بخشی از دولت و یا هر دولت موسسه” لوئیس Suazo کشور معاون وزیر امنیتی در مصاحبه ای گفت:. Suazo و دیگر مقامات گفت که آنها نیز تا به حال شک و تردید در مورد برخی از اطلاعات در مورد استفاده می شود.

“اکثریت بزرگی از اطلاعات ارائه شده به عنوان مدرک [در دادگاه] بود از مردم مسترد از هندوراس, یا که می تواند از تحویل و ترجیح داده به یک توافق” او گفت:.

بعد از گرفتن اتاق در سال 2014 هرناندز تحویل چندین رهبران هندوراس کارتل های مواد مخدر به ایالات متحده است. از آن پس ایالات متحده اعزام کمک به هندوراس به قطار ویژه ضد مواد مخدر واحد در درون نیروهای امنیتی است.

Suazo و دیگر هندوراس مقامات می گویند که دولت با افتخار از سابقه خود را در مبارزه با قاچاق مواد مخدر است و این مورد در برابر هرناندز برادر نباید از این رکورد.

در مارس سابق رئیس پلیس کار می کرد که رئیس جمهور تحت هرناندز, Juan Carlos Bonilla Valladares شد متهم در منطقه فدرال نیویورک با حمل و نقل تن کوکائین به ایالات متحده است. دوباره رئیس جمهور شد به عنوان یک شرکت conspirator.

[یکی دیگر از ایالات متحده دادگاه پرونده روابط رئيس جمهور هندوراس یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد برای مواد مخدر-قاچاق]

هنوز در آن سالانه بین المللی کنترل مواد مخدر استراتژی گزارش وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: “اراده سیاسی از هندوراس دولت برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر در هماهنگی با ایالات متحده آمریکا سازمان های اجرای قانون همچنان ادامه دارد اما چالش های قابل توجهی به موفقیت باقی می ماند.”

“حدود 4 درصد یا 120 تن متریک (MT) از محموله های کوکائین از آمریکای جنوبی ساخته شده اولین توقف توسط هوا یا دریا در هندوراس در سال 2019” این گزارش گفت:.

در سال گذشته هندوراس دفاعی نیروی نابود 32 مخفی باند فرودگاه استفاده می شود توسط جت های قاچاق کوکائین است. زمانی که جت زمین مواد مخدر به طور معمول گرفته شده توسط زمین از طریق مکزیک به مرز ایالات متحده.

“نتایج ما در مبارزه با قاچاق مواد مخدر موفق بوده است و وزارت امور خارجه به رسمیت شناخته شده آنها” Suazo گفت.

ادامه مطلب

گذرگاه های مرزی غیر قانونی به طور چشمگیری کاهش یافت و در ماه آوریل ایالات متحده با اخراج هزاران نفر با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus اضطراری اقتدار

هندوراس ضعیف است خشونت آمیز و بی ثبات است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد آن را برای پذیرفتن پناهجویان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تدابیر مرز پناهندگی متقاضیان به دنبال سرپناه در جای دیگر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de