مستند: HC گسترش گانگستر آرون Gawli آزادی مشروط توسط پنج روز

ناگپور: نیمکت ناگپور از دادگاه عالی بمبئی در روز جمعه تمدید محکوم گانگستر آرون Gawli آزادی مشروط توسط پنج روز و به کارگردانی او را به یک سفر مجوز از پلیس به تسلیم شدن قبل از ناگپور زندان مرکزی.

یک بخش از نیمکت قضات S B Shukre و S Kilor کارگردانی Gawli به دنبال کسب اجازه از نگرانی مقامات پلیس به سفر از بمبئی به ناگپور در میان COVID-19 مستند و تسلیم قبل از ناگپور زندان مرکزی.

خود را مدافع میر Nagman علی به دادگاه اطلاع داد که طبق سفارش گذشت دیگر نیمکت از HC هفته گذشته Gawli تا به حال به نظر می رسد قبل از این مقامات در Taloja زندان در Navi Mumbai به تسلیم.

اما مقامات زندان بود حاضر به قبول او را در نظر COVID-19 pandemic علی گفت.

پس از شنیدن Gawli برنامه به دنبال زمان بیشتری را به تسلیم دادگاه گفت: “ما از این نظر است که یکی از آخرین فرصت باید اعطا شده به متقاضی (Gawli).”

روی نیمکت به کارگردانی Gawli به فایل یک نرم افزار آنلاین به پلیس نگران قدرت به دنبال کسب اجازه برای سفر از بمبئی به ناگپور در عرض یک روز.

“مقامات مربوطه باید در یک دوره از یک روز پس از آن اعطای مجوز به متقاضی به سفر از بمبئی به ناگپور. متقاضی باید پس از آن تسلیم قبل از ناگپور زندان در ظرف سه روز پس از آن” نیمکت گفت.

دادگاه همچنین روشن است که اگر Gawli فایل های دیگر نرم افزار ها به دنبال زمان بیشتری برای تسلیم به نقل از COVID-19 همه گیر و یا مستند همان نخواهد بود و سرگرم.

Gawli که محکومیت حبس ابد را در سال 2008 پرونده قتل تسلیم شد در ناگپور زندان مرکزی.

او حبس خود را در تاریخ 13 مارس به حضور خود بیمار همسر آشا و قرار بود به تسلیم در 27 آوریل.

این آزادی مشروط ترک بود اما تمدید برای یک دوره هفت روز با توجه به کروناویروس ناشی از سراسر کشور مستند.

در مه 8, دوره تمدید شد برای یکی دیگر از هفت روز و Gawli سپس با نزدیک شدن HC به دنبال گسترش بیشتر تا مارس 31.

در 22 مه دادگاه حاضر به اعطای او بیشتر زمان و کارگردانی Gawli به تسلیم در Taloja زندان در Navi Mumbai.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net