چهار ستاره قرنطینه: در میلان هتل مهمانان نمی توانید کلید اتاق

کسانی که می رسند در هتل میکل آنژ درمان می شوند مانند چیزی جز عادی مهمانان هتل. آنها اقامت رایگان. وعده های غذایی خود را کاهش یافته است, در خارج از درب خود را. آنها با توجه به مواد شوینده و اسفنج در بررسی و خواسته به انجام همه تمیز کردن خود را.

آنها داده می شود و هیچ کلید اتاق. آنها ممنوع است از ترک اتاق خود را.

“یک تجربه از تنهایی” گفت: Fabio Bongi, 51, که ماند در اتاق 224 20 روز و دیدم هیچ کس دیگر از پرستاران که دو بار در روز به خود را درب.

قهوه ای جعبه مانند مشرف میلان اصلی ایستگاه قطار هتل میکل آنژ شده است repurposed به عنوان یک coronavirus انزوا تسهیلات. مهمانان خود هستند و کسانی که بیمار هستند یا دوره نقاهت بعد از ویروس و نگران بازگشت به خانه و آلوده کردن عزیزان.

تمرین مسکن افراد مبتلا به این ویروس در اختصاص امکانات قرنطینه ثابت شده است بسیار مهم در مکان هایی مانند چین که به طور چشمگیری کاهش این ویروس را انتقال. اما این استراتژی بوده و به ندرت استفاده می شود در غرب از جمله در ایتالیا — ساخت میکل آنژ کمتر یک مدل از یک پرت و یک هتل در حال حاضر اختصاص داده شده به نگه داشتن مردم از هم جدا.

شهر میلان یک معامله با هتل مالک اجازه می دهد آن را به عنوان موقت قرنطینه مرکز.

فابیو Bongi, 51. (عکس ها توسط Alberto برنسکنی)

سمت چپ: شهر میلان یک معامله با هتل مالک اجازه می دهد آن را به عنوان موقت قرنطینه مرکز. راست: Fabio Bongi, 51. (عکس ها توسط Alberto برنسکنی)

پرسنل نظامی در ورودی ایستاده. رستوران و اتاق کنفرانس در حال مهر و موم کردن. آسانسور در حال مشخص شده با نشانه: یک آسانسور است برای کسانی که ویروس های دیگر برای کارکنان که نیست. مهمان که به خانه پس از دو تست منفی صبر خود را قرنطينه در اتاق های با, بافت, تصاویر پس زمینه, برنج و قاب چوب و ویندوز است که به سختی با ارنج زدن باز است.

آنها به نوبه خود می گویند که پر از بدبختی و تنهایی و خوش شانس.

اکثریت آمد به میکل آنژ پس از بستری در بیمارستان. آنها بازیابی — و بیمارستان ها می خواستم برای آزاد کردن تخت خود را — اما بدن خود را هنوز ریشه کن ویروس. Bongi که صرف 15 روز در بیمارستان گفت: کسی که در تخت کنار زنده ماندن نیست.

“برخی از این افراد در حال بیرون آمدن از یک تونل تاریک و خوش شانس برای زنده ماندن است” گفت: Andrea Casiraghi که شرکت Proges کمک می کند تا مدیریت تدارکات در هتل.

چند نفر وارد میکل آنژ در مراحل شروع بیماری خود را به طور مستقیم از خانه های خود. تنها در چند هفته گذشته Casiraghi گفت: باید پزشکان خانواده در اطراف میلان آغاز کرده است ذکر هتل میکل آنژ به عنوان یک گزینه.

ایتالیا مانند ایالات متحده ساخته شده است که تلاش برای ارائه در خارج از خانه امکانات قرنطینه ظاهرا بدانند این ایده خواهد بود لجستیکی دشوار است یا به نظر می رسد سنگین دست در یک لیبرال دموکراسی است. اما در ایتالیا این ویروس از طریق خانواده ها حتی به عنوان یک هشت هفته مستند کمک کشور بهتر کنترل کردن ویروس.

یک کارگر طول می کشد یک استراحت در خارج از هتل.

اتاق نگاه کردن بر روی خیابان های میلان که در آن coronavirus محدودیت هستند که به تدریج برداشته.

پس از بررسی بر روی بیماران مبتلا به یک پرستار با استفاده از آسانسور محفوظ است برای افراد مبتلا به ویروس است.

ورق و حوله ارائه شده اما مهمانان باید به تمیز کردن اتاق خود را. (عکس ها توسط Alberto برنسکنی)

بالا سمت چپ: یک کارگر طول می کشد یک استراحت در خارج از هتل. بالا سمت راست: اتاق نگاه کردن بر روی خیابان های میلان که در آن coronavirus محدودیت هستند که به تدریج برداشته. پایین سمت چپ: پس از بررسی بر روی بیماران مبتلا به یک پرستار با استفاده از آسانسور محفوظ است برای افراد مبتلا به ویروس است. پایین سمت راست: ورق و حوله ارائه شده اما مهمانان باید به تمیز کردن اتاق خود را. (عکس ها توسط Alberto برنسکنی)

هر چند اکثر هتل ها در ایتالیا باقی می ماند خالی و بسته — با اوقات فراغت سفر متوقف — هتل میکل آنژ یکی از معدود تبدیل شده اند که به صورت قرنطينه. شهر میلان کار کرده یک توافق در ماه مارس است که در آن صاحب یک شرکت به نام Finleonardo که دست ملک رایگان و اجازه می دهد آن را برای coronavirus بیماران قبل از قبلا برنامه ریزی نوسازی. معامله از طریق ادامه خواهد داد حداقل جولای شهرستان گفت: با 196 از 290 اتاق استفاده می شود.

کسانی که مانده اند می گویند که در انزوای کامل خود را از نوع تست کنید. مهمانان می گویند آنها ممنوع حتی از صحبت کردن با مردم در سراسر راهرو. در مصاحبه آنها بحث در مورد خواندن و تماشای تلویزیون و مارک دقیقه با بعد کوچک وقفه — پرستاران ساخت دور و یا تحویل ناهار و شام در سمت چپ در یک کیسه در درب.

مواد غذایی تحویل داده شده است در یک کیسه کاغذی و چپ در خارج از اشغال اتاق.

Luciano Melegazzi, 72. (عکس ها توسط Alberto برنسکنی)

سمت چپ: مواد غذایی تحویل داده شده است در یک کیسه کاغذی و چپ در خارج از اشغال اتاق. راست: Luciano Melegazzi, 72. (عکس ها توسط Alberto برنسکنی)

“شاید آن را بهتر است در یک زندان چون حداقل شما می شده اند و دو یا سه در یک سلول” گفت: Luciano Melegazzi, 72 که توصیف به قدم زدن در 23 فوت بین ورودی و پشت دیوار دوباره و دوباره تا زمانی که او تا به حال تحت پوشش 1.5 کیلومتر یا حدود یک مایل.

“من قرار داده و من آیفون در جیب و تعداد مراحل است که راه” او گفت:.

کمی متفاوت یک روز از آینده. در موارد متعددی او را دیدم امنیتی کارکنان سیگار خارج است. او را دیدم یک هلیکوپتر که گاهی اوقات عبور بیش از ایستگاه قطار مرکزی. او را تماشا rebroadcasts از رویدادهای ورزشی و خواندن Stieg Larsson کتاب. اما به عنوان روز گذشت او احساس بهتر و بهتر. پس از 17 روز او آزمایش منفی برای بار دوم. او را به نام پسر خود را به او را انتخاب کنید تا.

به زودی او را با همسر خود.

دختر خود را به حال آماده کباب و برخی از tagliatelle. Melegazzi تا به حال یک آبجو.

“بهترین چیز برای من,” او گفت: “شد و برگشت خانه.”

یک کارگر sanitizes یکی از اتاق ها. (آلبرتو برنسکنی)

عکس-ویرایش شده توسط Chloe کلمن. طراحی شده توسط ویکتوریا آدامز Fogg.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de