تسهیلات فوری پان طریق Aadhaar بر اساس e-KYC راه اندازی

دهلی نو: در راستای اعلام شده در بودجه اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در روز پنج شنبه راه اندازی این مرکز به صورت فوری تخصیص پان در نزدیک به زمان واقعی بر اساس.

دولت در بیانیه ای گفت که این تاسیسات در حال حاضر در دسترس برای کسانی که تابه متقاضیانی که دارای مدرک معتبر Aadhaar شماره و شماره تلفن همراه ثبت نام با Aadhaar. از روند سهم است بدون کاغذ و الکترونیکی پان (e-PAN) صادر شده است به متقاضیان رایگان از هزینه.

هر چند تسهیلات فوری پان طریق Aadhaar بر اساس e-KYC راه اندازی شده است به طور رسمی در حال حاضر آن را ‘نسخه بتا’ بر اساس محاکمه آغاز شد و در فوریه 12 سال 2020 در e-پر کردن سایت بخش مالیات بر درآمد. از آن پس 6,77,680 فوری تابه شده اند اختصاص داده شده با یک چرخش زمان حدود 10 دقیقه تا 25 مه سال 2020 است.

به عنوان در 25 مه در مجموع 50.52 کرور تابه شده اند اختصاص داده شده به مالیات دهندگان. که در اطراف 49.39 کرور در حال اختصاص داده شده به افراد و بیش از 32.17 کرور در حال کشت با Aadhaar تا کنون.

روند درخواست فوری پان بسیار ساده است. فوری پان متقاضی مورد نیاز است برای دسترسی به e-پر کردن سایت از مالیات بر درآمد بخش به ارائه او معتبر Aadhaar شماره و سپس ارسال OTP دریافت در او Aadhaar ثبت نام شماره تلفن همراه. در تکمیل موفقیت آمیز از این فرآیند 15 رقمی اذعان تعداد تولید شده است.

در صورت نیاز متقاضی می توانید وضعیت درخواست در هر زمان با ارائه او معتبر Aadhaar تعداد و موفق تخصیص می توانید دانلود e-تابه. E-پان نیز فرستاده شده به متقاضی در/ID ایمیل خود را ثبت Aadhaar.

راه اندازی فوری پان تسهیلات است و در عین حال یکی دیگر از گام مالیات بر درآمد بخش نسبت به دیجیتال هند موجب ایجاد سهولت بیشتر انطباق برای مالیات دهندگان در این بیانیه اضافه شده است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de