COVID-19 می تواند باعث تومان 8.5 تریلیون دلار ضرر در جهانی خروجی: سازمان ملل متحد

سازمان ملل متحد: سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داده است که COVID-19 همه گیر باعث خواهد شد که غیر قابل تصور ویرانی طلیعه چیزی بودن در گرسنگی و قحطی در ابعاد تاریخی و منجر به از دست دادن تومان 8.5 تریلیون جهانی در خروجی — بیشترین انقباض پس از رکود بزرگ — اگر سازمان ملل پاسخ نداده و با وحدت و همبستگی.

ما باید از آن اجتناب کنند. همه گیر نشان داده است ما شکنندگی. با وجود تمام فن آوری و پیشرفت های علمی از دهه های اخیر ما را در یک اقدام بی سابقه بحران انسان به دلیل میکروسکوپی, ویروس, دبیر کل سازمان ملل متحد گفت: در روز پنج شنبه به سطح بالا رویداد در تامین مالی برای توسعه است.

او برای سرمایهگذاری جهان برای پاسخ به بحران بی سابقه ای با وحدت و همبستگی.

مگر اینکه ما در حال حاضر عمل به COVID-19 همه گیر باعث خواهد شد که غیر قابل تصور ویرانی و درد و رنج در سراسر جهان است. گرسنگی و قحطی در ابعاد تاریخی است. شصت میلیون نفر بیشتر تحت فشار قرار دادند به فقر شدید. به نیمی از نیروی کار جهانی 1.6 میلیارد نفر بدون معیشت اشاره به این حادثه تلخ گفت:

او گفت: همه گیر می تواند طلیعه چیزی بودن در یک دست دادن تومان 8.5 تریلیون جهانی در خروجی بیشترین انقباض پس از رکود بزرگ دهه 1930 ،

در سطح جهانی coronavirus آلوده 5,813,997 مردم و کشته 360,397 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بعد از پرداختن مجازی کنفرانس مطبوعاتی همراه با نخست وزیر جامائیکا اندرو Holness و نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اشاره به این حادثه تلخ گفت: جهان مبتلا عظیم fragilities: ضعف سیستم های سلامت; فراری تغییر آب و هوا; ناپایدار سطوح نابرابری.

ما با دیدن نشانه های دیگر این شکنندگی در همه جا از افزایش خطر تکثیر سلاح های هسته ای به بی قانونی از فضای مجازی است. نادیده گرفتن این علائم هشدار دهنده است بی معنی تکبر. وجودی تهدید تقاضا فروتنی و وحدت و همبستگی, او گفت:, و اضافه کرد که جهان نمی تواند تامل بازگشت به همان شکست خورده اولویت ها و سیستم های.

ما باید سرمایه گذاری پایدار و فراگیر بازیابی.

وقتی پرسیده شد که در کنفرانس مطبوعاتی چرا آمریکا و چین صحبت نمی کنم در سطح بالا رویداد که در آن بیش از 50 سران کشورها و دولت ها و سازمان های بین المللی صحبت می کرد اشاره به این حادثه تلخ گفت: هر دو ایالات متحده و چین در شرکت ما کار می کنند.

البته این تصمیم گرفته شد به دلیل بسیار بالا مشارکت که از آن می تواند تنها در سطح سران کشورها و دولت و هر دو کشور به دلایل دستور کار نمی تواند انجام دهد که در آن سطح, اما آنها خواهد بود آماده برای شرکت در سطوح دیگر.

ایالات متحده و چین در حال حاضر درگیر در جنگ از کلمات بیش از یک طیف وسیعی از مسائل از جمله در تجارت, ریشه های coronavirus بیماری همه گیر و هنگ کنگ است.

اما آنها خواهد شد مشغول به کار است. بنابراین وجود یک تعهد هر دو از ایالات متحده و چین به درگیر در این فرایند که ما بسیار خوش آمدید.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: این نشست سطح بالا است که سازمان ملل متحد خواسته است به صورت فوری اقدام جمعی در شش انتقادی مناطق مهم برای مقابله با بحران.

ابتدا با بحران نقدینگی جهانی, او گفت که این بود که در آن سلامت و بحران اقتصادی برآورده; خطرناک nexus است که می تواند طولانی و تعمیق هر دو” خواستار گسترش حقوق نقشه کشی ویژه به مکمل هزینه های عمومی ذخایر.

و اشاره کرد که اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر را تهدید می کند یک موج از پیش فرض ها در کشورهای در حال توسعه stymieing تلاش برای رسیدن به 2030 اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد, رئیس دوم تماس بود و برای راه حل های با دوام در بدهی به ایجاد فضا برای سرمایه گذاری در بهبود و اهداف توسعه پایدار.”

بعد او خواست طلبکاران خصوصی برگزاری یک سهم رو به رشد کشورهای در حال توسعه’ بدهی برای پیدا کردن انگیزه برای تشویق بیشتر طلبکاران به ارائه بدهی.

اشاره به این حادثه تلخ پس از آن جلب توجه به سرمایه گذاری خارجی گفت که هماهنگی با انگیزه در مالی جهانی سیستم با SDGs خواهد افزایش اعتماد به نفس به بازتولید سرمایه گذاری در توسعه پایدار.

عطف به غیرقانونی جریان مالی از جمله فرار مالیاتی و پول شویی که محروم کشورهای در حال توسعه از صدها میلیارد دلار سالانه او گفت که ما باید پلاگین نشت با تجدید نظر در سیستم های ملی و بین المللی میباشد.

به شورای امنیت سازمان ملل همچنین بر فراگیر نیاز به بازیابی بهتر از نابسامانی های coronavirus بیماری همه گیر.

ترودو به نام همه گیر وسرد یادآوری چگونه به هم پیوسته جهان ما تبدیل شده هجی کردن که برای حفظ شهروندان ما امن و سالم ما باید شکست COVID-19 هر جا که آن را یافت.

این نیاز به یک جهانی هماهنگ طرح آن را نیز تسهیل جهانی و داخلی اقتصاد به گزاف گویی.

مشاغل و کسب و کار در هر کشور بستگی به سلامت و ثبات اقتصاد در جاهای دیگر که همه لولایی است در موفقیت اقتصاد جهانی در هوازدگی این طوفان گفت: co-convener از سطح بالا نشست.

COVID-19 یک چالش بی سابقه ای برای دنیای مدرن ما, اما آن را نیز یک فرصت منحصر به فرد برای ساخت آینده ای بهتر برای ایجاد یک محیط امن و مرفه جهان او اضافه شده است.

Holness به نام همه گیر یک شوکی برای جامعه بین المللی برای تقویت سیستم جامع حکومت جهانی اقتصادی است که می تواند در مقابله با جهانی اختلالات در حالی که ترویج فراگیر توسعه است.

او گفت: یک چالش بزرگ برای سیستم مالی بین المللی شد و به کانال های عمومی و خصوصی اعتبار جریان به مولد فراگیر رشدی گردش سرمایه.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de