چین متعهد به “سر و صدا” هر تایوان استقلال حرکت

چینگ یانگ-یانگ AP

دانش آموزان هنگ کنگی و تایوانی حامیان نگه نشانه محکوم کردن چین, فراگیر, جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ در تایپه در روز پنج شنبه.

چین روز جمعه تهدید به اقدام نظامی به “قاطعانه سر و صدا” هر گونه تلاش تایوان برای تبدیل شدن به طور کامل مستقل و تشدید تنش های منطقه ای پس از فشار دادن به جلو با یک ستیز امنیتی جدید قانون است که از بین بردن بسیاری از هنگ کنگ استقلال.

تهدید سازگار با پکن به طور فزاینده ای به اقدامات تهاجمی خود در حاشیه اما در خصوص مملو زمان جلوتر از انتظار اعلام جمعه توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از اقدامات تنبیهی جدید علیه چین است.

Coronavirus شیوع و تفاوت بیش از هنگ کنگ به طور چشمگیری بدتر در حال حاضر خصمانه بين پکن و واشنگتن روابط خود را ارسال به اعماق دیده نمی شود در دهه.

به مناسبت سالگرد 15 از چین ضد تجزیه طلبی که از دولت وجود دارد که تنها یک چین و تایوان است که بخشی از آن Li Zuocheng رئیس مشترک کارکنان اداره و عضو مرکزی نظامی کمیسیون قول داد به استفاده از زور در صورت لزوم در برابر این جزیره است.

“اگر این امکان برای اتحاد مجدد صلح آمیز از دست داده است و مردم نیروهای مسلح را با کل ملت از جمله مردم تایوان و اقدامات لازم را به قاطعانه هر گونه سر و صدا توطئه تجزیه طلبان و یا اقدامات” لی گفت: در تالار بزرگ مردم در پکن.

[چین تایید هنگ کنگ امنیت قانون خصوصی شهر وضعیت مالی hub]

“ما نمی خواهد خود را متعهد به دست کشیدن از استفاده از زور در تایوان موضوع را ذخیره گزینه در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم است.”

ضد تجزیه طلبی قانون به تصویب رسید در سال 2005 آمده است که چین می تواند با استفاده از “غیر صلح آمیز” اگر تایوان اعلام استقلال یا طول می کشد و مراحل را به انجام این کار.

حزب حاکم کمونیست در پکن دیدگاه خود حکومت جزیره به عنوان یک جدایی طلب استان است که باید تحت آن قاعده است. تایوان اما هرگز بخشی از جمهوری خلق چین است.

سام یه

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پیام حمایت از هنگ کنگ آزادی نمایش داده شده در پنجره Aegis یک رستوران آغاز شده توسط هنگ کنگ وکیل برای کمک به کسانی که در سمت چپ این شهرستان در تایپه در روز چهارشنبه.

پس تایوان استقلال-تکیه جمهور Tsai و نشستند ون به قدرت رسید و چهار سال پیش در پکن به دنبال منزوی کردن تایوان از جامعه بین المللی پوست دور آن باقی مانده دیپلماتیک متحدان و اعمال فشار دیپلماتیک برای اطمینان از خروج خود را از جهانی بدن مانند سازمان بهداشت جهانی است.

تایوان برگزار کرده است خود را به عنوان یک چینی زبان سنگر و استحکامات از دموکراسی جانبداری در هنگ کنگ معترضان در برابر پکن سریع تجاوز به خاک و ارائه برای به اشتراک گذاشتن موفقیت خود را در برابر coronavirus آغاز شد که در چین با جهان است.

[به دور از ضعف های coronavirus چین به دنبال حاکمیت ادعا می کند در تمام جبهه ها]

Tsai و دولت منتخب دموکراتیک را مورد ستایش قرار داد و جامعه بین المللی برای اداره خود از covid-19 شیوع آن ادعا کرده است تنها هفت زندگی از جمعیت 24 میلیون.

کسانی که حرکت می کند باید خشم پکن که تا به حال تایوان محروم از آن وضعیت ناظر در این است که پس از Tsai انتخابات در سال 2016. او شروع دور دوم او در این ماه پس از حزب دموکراتیک مترقی برنده انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات مجلس در یک زمین لغزش در ماه ژانویه است.

سام یه

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون, مرکز, دبیر شورای امنیت ملی, Wellington کو چپ و وزیر دفاع ین Teh-fa در حالی که بازرسی نظامی مقر پلیس در تایپه در روز سه شنبه.

به دنبال برجسته تایوان اختلافات سیاسی با چین در خصوص گاز گرفتن, مد, خانه مدرن روز جمعه در بازدید از جاده خلیج کتابفروشی در تایپه اجرا شده توسط لام بال-kee. لام که قبلا عمل فروشگاه در هنگ کنگ متخصص در شهوت پرست عناوین مورد رهبران چین و ربوده شد و در سال 2015 احتمالا با عوامل. پس از آزادی او فرار هنگ کنگ و بازگشایی مغازه اش در تایوانی سرمایه در سال گذشته است.

“رایگان تایوان پشتیبانی از آزادی از هنگ کنگ” Tsai نوشت: در یک توجه داشته باشید که او در سمت چپ در فروشگاه.

پس از چین ملی در روز پنج شنبه تصویب طرح اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ یک حرکت است که اساسا جرم اعتراض و رفتار سیاسی است که پکن disdains, Tsai و گفت: تایوان خواهد خوش آمدید آزادیخواه هنگ Kongers.

[چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال]

“ما همچنان به حمایت از هنگ کنگ مردم را مصمم به تلاش برای دموکراسی و آزادی به دلیل هنگ کنگ دموکراسی و آزادی از عوامل مهم برای ثبات و صلح منطقه ای” Tsai نوشت: در Facebook post.

تایوان مقننه را توسعه یک “کامل و روشن” کمک های بشر دوستانه برنامه اجازه می دهد تا هنگ کنگ مردم برای اسکان در تایوان, او گفت:.

تایرون Siu

ایسنا

نمایی از مرکز شهر هنگ کنگ در روز پنج شنبه. چین امنیتی جدید قانون برای این سرزمین به منزله پکن جسورانه ترین حرکت برای فروختن به شهر استقلال و از بین بردن آن حقوقی مستقل سیستم.

پس از به دست آوردن حاکمیت بر هنگ کنگ در سال 1997 چین برای اداره مرکز مالی تحت “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که طراحی شده بود به تحمل این شهرستان یک درجه بالایی از استقلال است.

پکن به مدت طولانی امیدوار به گسترش است که مدل به تایوان است. اما حزب کمونیست تجاوز به هنگ کنگ به خصوص آن گاهی خشونت آمیز سرکوب دموکراسی تظاهرکنندگان تایید کرده است به تایوان “متولد مستقل” نسل است که آنها نمی خواهند به بخشی از جمهوری خلق چین است.

نظر سنجی های پیش از انتخابات ژانویه در بر داشت که برخی از 60 درصد از تایوانی در سن 20 تا 34 پشتیبانی کامل استقلال با 10 امتیاز از سال قبل است.

Liu Jieyi مدیر چین تایوان دفتر امور گفت: در این نشست در پکن جمعه که چین نذر به استفاده از زور برای متوقف کردن تایوان کامل تجزیه نمی هدف تایوانی مردم است.

“ما اعتقاد داریم تایوان هموطنان خواهد بود قادر به بگویید که در آن به وضوح آینده خود و منافع و رفاه دروغ” لیو گفت.

“هر دو در تایوان و هنگ کنگ چین سرزمین; و هر دو تایوانی و هنگ Kongers خود ما هستند خانواده,” او گفت:, و اضافه کرد که چین با استفاده غیر صلح آمیز به معنی برای حفاظت از “حاکمیت ملی و تمامیت ارضی.”

شعر لی و وانگ یوان در پکن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

بانک تحریم delistings: ایالات متحده آماده به مالی مبارزه با چین

وزیر امور خارجه چین هشدار آمریکا در برابر مصرف کشور را به آستانه یک جنگ سرد جدید’

با سیاسی تئاتر رهبران چین به این کشور به حالت عادی بازگشت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de