BJP رهبر Bhatia واکنش پس از Gupta بخواهید, نام وزیر کار

دهلی نو: در طول بحث در ABP کانال, کنگره, رسانه های اجتماعی رئیس روهان Gupta خواسته BJP رهبر Gaurav Bhatia به نام اتحادیه کارگری وزیر. اما به جای پاسخ بلافاصله Bhatia در زمان نزدیک به یک دقیقه زمان می گویند وزیر نام.

پس از Bhatia را پاسخ گوپتا ادعا که رهبر بی جی پی بررسی گوگل برای پیدا کردن نام.

مهاجر بحران

ممکن است به ذکر است که هر دو حزب کنگره و بی جی پی در حال سرزنش یکدیگر بیش از پناهجویان که هند شاهد پس از ناگهانی اعمال در سراسر کشور مستند شامل گسترش coronavirus.

  • Desperate to go to their homes, Migrants from Hyderabad walking towards Secunderabad railway station to board a special trains to reach their homes in other states. Photo: Mohammed Hussain
  • Stories of labour hanging between hunger, hope and gloom
  • migrant

با توجه به مستند مهاجران بودند نه تنها چپ بیکاری اما من هم از مشکلات دیگر است. در نهایت بسیاری از آنها تصمیم به سفر صدها کیلومتر با پای پیاده برای رسیدن به مکان های مادری خود.

در طول سفر خود آنها حتی در زمان پرخطر جنگل مسیرهای.

سازمان های غیر دولتی خوب سامریان کمک به مهاجران

آن سازمان های غیر دولتی و خوب سامریان که آمد به جلو برای کمک به مهاجران در طول سفر طولانی خود را. آنها ارائه مواد غذایی و آب به کارگران.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de