آن را هنوز هم نیست کاملا طبیعی است اما برای خرده فروشی برخی از خریداران در ساحل طولانی بودن داخل یک فروشگاه خرده فروشی ممکن است حتی احساس کمی دلتنگ پنج شنبه به عنوان برخی از فروشگاه های خرده فروشی مجاز مشتریان در داخل برای اولین بار از اواسط ماه مارس.

جیب کوچک از خریداران perused کسب و کارهای کوچک در بلمونت ساحل و كلاسيك ردیف یک روز پس از شهردار رابرت گارسیا اعلام کرد که به مغازه های خرده فروشی در ساحل طولانی می تواند بازگشایی, برای اولین بار از زمان اقامت در خانه سفارش اعلام شد.

اعلام بخشی از دولت “مقاومتی نقشه راه” نسبت به بازگشایی آن را در حال حاضر در حال حرکت از طریق فاز 2 که اجازه می دهد تا بازگشایی پایین خطر ابتلا به محل کار از جمله مکان های عبادت در مراکز خرده فروشی و فضای اداری.

  • نیکول ویلسون چپ باعث می شود خرید در شارا در بلمونت ساحل در اولین روز است که به مشتریان اجازه داده شد در داخل فروشگاه های خرده فروشی از مارس 19 تعطیلی با توجه به کروناویروس در ساحل طولانی در پنجشنبه 28 مه سال 2020 است. ویلسون با بیان این که او احساس نمی کند به طور کامل خرید امن و در عین حال و به احتمال زیاد ادامه اکثریت خود, خرید, آنلاین, اما او همچنین می خواهد برای حمایت از کسب و کارهای محلی که در حال تلاش برای شناور باقی می ماند. او در آمد برای هدیه تولد و جدید که SHARA را فقط به آنچه او به دنبال آن بود. شارا کارمند آدری ویلسون را پشت در محل کار به جای نشستن در خانه. فروشگاه نیاز به ماسک و ضد عفونی کننده دست قبل از مشتریان را وارد کنید. آنها همچنین پاک کردن فراز چوب لباسی و بخار موارد پس از آنها بوده ام سعی در. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • موثر امروز مغازه های خرده فروشی هستند قادر به مشتریان اجازه می دهد برای اولین بار از مارس 19 تعطیلی با توجه به کروناویروس در ساحل طولانی در پنجشنبه 28 مه سال 2020 است. نه هر فروشگاه آماده شد برای باز کردن درهای خود را فقط رتبهدهی نشده است, اما بسیاری از آنها هیجان زده به استقبال مشتریان هستند و امید آنها را مطابق با قوانین جدید مطابق با پوشیدن ماسک و اقامت 6 فوت از هم جدا. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • L-R صدفی Skay می دهد Britton وبر یک سرنگ از دست ضد عفونی کننده قبل از او وارد لونا در بلمونت ساحل در اولین روز است که به مشتریان اجازه داده شد در داخل فروشگاه های خرده فروشی از مارس 19 تعطیلی با توجه به کروناویروس در ساحل طولانی در پنجشنبه 28 مه سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

  • رنه هادسون مغازه های داخل حماسه در بلمونت ساحل در اولین روز است که به مشتریان اجازه داده شد در داخل فروشگاه های خرده فروشی از مارس 19 تعطیلی با توجه به کروناویروس در ساحل طولانی در پنجشنبه 28 مه سال 2020 است. هادسون می گوید: او نمی خواهد غفلت او خرید آنلاین اما او خوشحال بود به داخل یک فروشگاه دوباره. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

“ما هیجان زده هستیم و در نهایت به استقبال مشتریان و دیدن دوم خیابان نگاه کمی بیشتر پر جنب و جوش” گفت: Christina Vakhshourpour شرکت مالک آلاچیق بر دوم خیابان اشاره کرد که این فروشگاه موجودی است که تا 50 درصد.

مانند سایر فروشگاه Vakhshourpour گفت که آنها ساخته شده آیا با این شرایط با ramping تا خود را در فروشگاه آنلاین و ارائه محلی تحویل به مشتریان است.

اگر چه مغازه ها باز هستند و آنها باید باقی می ماند در 50 درصد ظرفیت و اجازه می دهد برای شش پا از فاصله فیزیکی بین مشتریان در تمام اوقات. ماسک الزامی است و کارکنان باید به نمایش روزانه برای COVID-19 علائم قبل از شروع کار.

اما حتی با دستورالعمل های دقیق ساکنان دیده می شد مرور باز کردن مغازه های خرده فروشی پنج شنبه بعد از ظهر.

“بودن خارج راه رفتن را از طریق اینجا در حال حاضر آن را احساس می کند مانند چیزهایی هستند کمی عادی” ساکن منطقه Rommy کیش گفت: به عنوان او را از طریق کالا در شارا در بلمونت ساحل. “این احساس مثل راحتی, مواد غذایی که احساس آرام بودن و فقط شاد که در آن شما در.”

همراه, Retro, Row, برخی از کسب و کار باقی مانده بسته اما هنوز هم ذکر شده خود را در سایت های رسانه های اجتماعی و دستگیره در ویندوز خود را به طور مستقیم به مشتریان خود را به فروشگاه آنلاین. فضاهای دیگر آماده بودند برای پیاده روی با صاحبان و کارکنان مشتاق به استقبال مشتریان.

“ما از دست رفته در کل فصل برای کسب و کار من بود و در کما” کاتلین Schaaf مالک در Meow, قدیمی, 2210 E. چهارم سنت “من تا به حال یک پرستار است که در مرخصی زایمان با من تماس دیروز به انتخاب یک تی شرت و او بود که من اولین مشتری دیروز… آن را احساس می کند به خوبی قادر به احساس بعضی از حالت عادی است.”

Schaaf گفت که در حالی که مغازه خود را بسته بود او هنوز هم با تمیز کردن و سازماندهی موجودی روزانه به آماده شدن برای نهایی بازگشایی شده است. او قادر به فروش لباس از طریق وب سایت خود و Instagram در طول بسته شدن.

در شمال ساحل طولانی که در آن خاموش کرده بودند همچنین نگهداری کسب و کار جدید از باز کردن به عنوان بخشی از یک تجدید حیات اقتصادی, عضو شورای رکس ریچاردسون معتقد بودند که خبر آمد در زمان مناسب او گفت:.

“در حالی که من بیشترین نگرانی بهداشت و سلامتی ساکنان ما اعتقاد من بر ما پزشکی و تست ظرفیت و همچنین به عنوان بازخورد ما دریافت از نهفته کسب و کار که در حال حاضر زمان برای شروع به اندازه گیری بازگشایی ما کسب و کارهای محلی,” او گفت:.

اما در حالی که کسب و کار مجاز به بازگشایی ریچاردسون گفت: اولویت خود را به مطمئن شوید که کسب و کارهای کوچک باید از این ابزار در جای خود به بازگشایی با خیال راحت برجسته آرایشگری و ناخن سالن ها به عنوان مکان هایی که مردم اغلب در تعامل صمیمی تنظیمات قبل و در طول قرار ملاقات خود را.

“ما می دانیم این خواهد شد یک راه طولانی برای بازیابی بنابراین ما نیاز به مطمئن شوید که ما به طور مستمر حمایت از کسب و کار ما در راه است که عادلانه و مفید به طوری که آنها می توانید رشد,” او گفت:.

احساسات تکرار می شد برای مرکز شهر لانگ بیچ کسب و کار.

Kraig Kojian, رئيس جمهور و مدیر عامل مرکز شهر لانگ بیچ داد گفت: در بیانیه ای که او در ارتباط با بسیاری از سهامداران که با وجود ادامه نا امیدی و تردید بودند و خدا را شکر که این شهرستان در نظر گرفتن گام های لازم برای اطمینان حاصل شود که کسب و کار قادر خواهد بود تا با خیال راحت بازگشایی شده است.

“کسب و کار از همه نوع مبارزه کرده اند برای ماه ها از جمله مرکز شهر لانگ بیچ” Kojian گفت. “ما خوش آمدید این خبر که خرده فروشان در نهایت قادر به باز کردن درهای خود را به مشتریان – اما عامل در 50 درصد ظرفیت بدون شک اثبات چالش برای برخی از. آن را یک گام مثبت به سوی بهبود اقتصادی.”

در بلمونت ساحل نبود شناخته شده دقیقا چگونه بسیاری از مغازه ها بازگشایی پنج شنبه بود اما پیش بینی آن است که نمی خواهد بازگشایی جمعه گفت: Dede رسی مدیر اجرایی بلمونت ساحل انجمن کسب و کار.

رسی صرف برخی از شنبه کار با صاحبان فروشگاه را به مطمئن شوید که آنها تا به حال حق علائم و اقدامات ایمنی در محل برای مشتریان.

برخی از صاحبان نا امید شده بودند هفته گذشته به عنوان همسایه اورنج کانتی کسب و کار داده شد چراغ سبز برای بازگشایی, او گفت:. در حال حاضر برای بلمونت ساحل انتظار به پایان رسیده است.

“من بسیار هیجان زده برای رفتن فردا” رسی گفت. “من فکر می کنم ما باید خیلی بیشتر از مردم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de