مربی Jonathan وانگ باعث می شود خود را در سانتا آنیتا

جاناتان Wong, 31, ساخته شده است که خود را کاملا در خانه در شمال کالیفرنیا در یک دوره بسیار کوتاه از زمان. او آموزش شده است تنها پس از بخش دوم 2014, اما در حال حاضر او را بزرگ پنیر در گلدن گیت زمینه.

به عنوان روز جمعه مسابقه وانگ اهل سان فرانسیسکو برگزار شد 68-35 سرب بیش از دونده تا ایسیدرو در تمیو مربی جدول رده بندی در حالی که پیروزی با 29 درصد از 238 استارت.

روز دوشنبه در سانتا آنیتا او نشان داد که او می تواند با بزرگ, پسران و دختران بیش از حد برنده شدن در درجه اول من مسابقه حرفه ای خود را با دروازه بان حریف به وسیلة ستاره در $300,000 Gamely سهام در سانتا آنیتا.

وانگ نبود در مسیر در آرکادیا برای این مناسبت بزرگ, اما آن را ندارد به دور از هر هیجان. او هنوز هم تا به حال یک صندلی ردیف جلو در مقابل تلویزیون خود را.

“من بود. من به تماشای مسابقه در خانه من با من و خانواده و همسر و بچه های من و ما دیوانه” وانگ گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی صبح روز پنجشنبه.

از آن ساخته شده آن را حتی بیشتر خاص است که پیروزی آمد حسن نیت ارائه میدهد از حافظ به وسیلة ستاره 4 ساله نیمه شب لوت دختر شوخ و جوان متعلق به تامی شهر Thoroughbreds که به نظر او بهترین اسب او آموزش داده است.

“تا کنون,” او گفت:. “او شگفت انگیز است. که اسب او را بسیار ویژه ای به خودم و به خانواده من است.”

وانگ نیست لذت می برد همان نوع از موفقیت در جنوب کالیفرنیا است که او زمانی در خانه پایه, اما او هنوز هم برنده محترم شش مسابقه از 30 شروع می شود (20 درصد). او تا به حال یک انبار در جنوب کالیفرنیا از تابستان گذشته Del Mar دیدار و محلی مربی کریستین Mulhall نظارت خود را Southland رشته برای او.

“من شناخته ام او را پس از من مانند 16 و” وانگ گفت. “او مثل یک خواهر برای من است. او بسیار جذاب است. او شگفت انگیز است.”

وونگ کار کرده و Mulhall و شمال کالیفرنیا مربی جان مارتین در حالی که کار راه خود را به بالا و می گوید: دروازه طلایی همیشه خانه خود را حتی اگر او روزی حرکت بیشتر اسب به جنوب کالیفرنیا.

وونگ اول برنده در گلدن گیت با یک اسب به نام فشار زمان.

“هر چه من دوست دارم برای همیشه نگه داشتن یک انبار در اینجا در شمال کالیفرنیا” او گفت:. “گلدن گیت زمینه به من داد اولین فرصت. من به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت درگیر در اینجا و آن را به من اجازه داد به رشد است. من همیشه می خواهم به یک انبار در گلدن گیت برای حمایت از شمال کالیفرنیا مسابقه.”

وانگ همچنین می گوید دروازه طلایی گاهی اوقات رپ بد برای داشتن یک محصول تحتانی.

“دستی در حال بزرگتر کردن جنوب و (به طور کلی) رقابت قوی تر است اما من احساس می کنم در سطوح پایین تر این رقابت ها سخت تر است تا در دروازه طلایی” او گفت:. “دروازه طلایی دریافت نمی کند مقدار زیادی از اعتبار. نژادها در اینجا دشوار است. وجود دارد بسیاری از مربیان خوب در اینجا که می دانم آنچه آنها در حال انجام است. نژادها در اینجا نیست به آسانی به عنوان بسیاری از مردم فکر می کنم. بله این زمینه ها کوتاه تر هستند اما رقابت سختی تا اینجا.

“از آن استفاده می شود متفاوت است. قبل از سانتا آنیتا اسب خواهد آمد تا در اینجا و فقط قدرت بیش شمال کالیفرنیا اسب اما در حال حاضر در سال های اخیر می بینید اسب کشتی و آنها تضمین شده نیست برندگان مانند قبل از آنها بودند. و بالعکس. اسب تا اینجا کشتی پایین وجود دارد و پیروزی در حال حاضر.”

وونگ هنوز مطمئن شوید که چه آینده و در عین حال برای حافظ به وسیلة ستاره.

“ما خیلی منتظر Del Mar مخاطرات برنامه ریزی برای بیرون آمدن از این دیدار دیدن آنچه آنها وجود دارد,” او گفت:. “ما می خواهم به دیدن اگر آنها هر چیزی را که متناسب با زمان عاقلانه با او, و اگر نه, ما در حال رفتن به اطراف نگاه کن.”

هر کجا که او در مسابقات بعدی شما می توانید شرط می بندم نیکل یا دو که به طور منظم سوار آبل Cedillo خواهد بود روی. Cedillo شد وونگ اصلی سوار تا زمانی که او نقل مکان کرد و رویه جنوبی در سال گذشته است. او در حال حاضر دوم در سانتا آنیتا سوارکار اسب دوانی شدن جدول رده بندی, پشت تنها Flavien Prat.

“من خیلی خوشحال برای او. او مرد من” وانگ گفت. “برنده شدن در یک کلاس من بود و بدیهی است که بسیار جذاب اما قادر بودن به آن را برد و با او از آن ساخته شده است که بسیار بهتر است. او یک دوست بسیار خوب من یک دوست بسیار خوب خانواده است.

“او بهترین اخلاق کاری دیگر از راسل Baze که من تا کنون دیده ام. مرد کار خواهد کرد و هفت روز هفته و کار به عنوان بسیاری از اسب یک روز که شما بخواهید او را به انجام. او گوش می دهد و او سخت تلاش می کند در هر اسب. من نمی تواند هر شادتر برای او.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de