بالای مجلس تکذیب کرد که روسیه ارسال جنگنده به لیبی

مسکو: یک مقام ارشد روسی مجلس در روز چهارشنبه به شدت رد ارتش ایالات متحده ادعا می کنند که روسیه اعزام جت های جنگنده به لیبی برای حمایت از شرق مبتنی بر نیروهای تهاجمی خود را در پایتخت خبر داد.

Viktor Bondarev سابق نیروی هوایی روسیه رئیس که ریاست کمیته دفاع در مجلس سنا را رد کرد و این ادعا توسط ایالات متحده در آفریقا فرمان به عنوان “حماقت است.” اگر این جنگنده ها در لیبی آنها اتحاد جماهیر شوروی نه روسی, او گفت:.

آمریکا و آفریقا فرمان روز سه شنبه گفت: روسیه هواپیماهای نظامی وارد در لیبی به تازگی از یک هوایی در روسیه از طریق خاک سوریه که در آن آنها repainted به پنهان کردن خود را به مبدا. AFRICOM نگفت دقیقا چگونه بسیاری از هواپیما منتقل شدند و یا دقیقا در زمانی که آنها وارد کرد.

AFRICOM گفت: این هواپیما شد و به احتمال زیاد به ارائه پشتیبانی هوایی نزدیک و توهین آمیز آتش برای Wagner گروه یک روسیه مبتنی بر حمایت دولت شرکت است که در استخدام مزدور برای مبارزه در کنار شرقی نیروهای نظامی فرمانده خلیفه Hifter.

Bondarev متعددی که کشورهای آفریقایی عمل MiG-29 جت های جنگنده به جنگنده از این نوع دیده می شود در لیبی فرودگاه در تصاویر منتشر شده توسط AFRICOM.

لیبی فرو شد به هرج و مرج زمانی که یک قیام ناتو مورد حمایت سرنگون دیرین دیکتاتور Moammar Gadhafi در سال 2011.

این کشور در حال حاضر شکاف بین دولت و شرق متحد با Hifter و یکی در طرابلس در غرب با حمایت سازمان ملل متحد.

Hifter را خودخوانده لیبی عرب نیروهای مسلح در حمله به تصرف طرابلس در سال گذشته برخورد با آرایه ای از شبه نظامیان آزادانه متحد U. N. حمایت ضعیف دولت وجود دارد.

Hifter حمایت امارات متحده عربی مصر و روسیه در حالی که طرابلس-متفقین شبه نظامیان هستند و با کمک ترکیه و قطر و ایتالیا.

در دو ماه گذشته Hifter نیروهای از دست داده اند یک رشته از شهرهای غربی و یک کلید هوایی ترکیه پس از افزایش حمایت نظامی برای رقبای خود را ارسال هواپیماهای بدون سرنشین دفاع هوایی و سیستم های وسایل نقلیه زره پوش و هزاران نفر در سوریه با مزدوران است.

منبع: AP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de