خوردن شاخص: OC: براد را DIY تاکو ماجراجویی 🌮

خوردن شاخص: OC یک خبرنامه هفتگی که زمین در صندوق پستی خود را در روزهای چهارشنبه. مشترک شدن در اینجا.


Tacos مرغ rajas (آب پز مرغ و آبش poblanos) پیچیده شده در پنیر سوخاری از Puesto در ارواین (عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

منتقد براد. A. Johnson به تازگی آزمایش Puesto را DIY chicken rajas تاکو کیت که ویژگی های مرغ پیچیده شده در یک لایه ترد سرخ شده پنیر از بالای یک نان ذرت مکزیکی.

برای تلفن های موبایل خوشمزه درست است ؟ مارگاریتا در دست براد در بر داشت خود را خیره در آشپزخانه انباشته با تمام مواد تشکیل دهنده اما هیچ جهت برای مجمع. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که او قرار داده شده برای کمک تماس بگیرید. ادامه مطلب.

آشپز Amar سانتانا در سالن جهانی است Eatery در ساحل جنوبی پلازا در کوستا مسا ، عکس روز جمعه 13 دسامبر 2019. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

مخلوط را در بازگشایی

رستوران در اورنج کانتی می تواند در حال حاضر باز برای ناهار خوردن در خدمات و در حالی که برخی از آنها سریع برای باز کردن درهای خود را به دیگران گفتند که صبر کنید آن را در حالی که برای. ادامه مطلب.

فرانک Domicolo باعث می شود paninis در ایل Barone Bottega در نیوپورت بیچ در چهار شنبه, مه 13 سال 2020 است. رستوران اقتباس به COVID-19 محدودیت های اعمال شده توسط ارائه takeout و قبل از وعده های غذایی. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

یک راه حل برای آن ولع مصرف ماکارونی

اگر خوب و دلچسب کاسه پاستا خواهد ضربه زدن به نقطه در حال حاضر, اما ماکارونی راهرو در شما فروشگاه خواروبار محلی شده است برداشت بیش از, این, ایتالیایی, رستوران خود را با برخی از محصولات شما می توانید خرید. آن Valdespino بیشتر است.

بلا ترا’ مرکز خرید با ارسال نامه ای حمایت از هانتینگتون بیچ برنامه اجازه می دهد تا رستوران به گسترش به عمومی و خصوصی فضاهای باز در طول coronavirus بحران است. شورای شهر تصویب این پیشنهاد ممکن است 18. (حسن نیت ارائه میدهد از بلا ترا)

به عنوان هانتینگتون بیچ رستوران شروع به باز با ظرفیت محدود آنها ممکن است برخی از اضافی فضای صندلی. شورای شهر تصویب یک پیشنهاد به طور موقت اجازه می دهد از eateries به استفاده از مجاور عمومی و فضاهای خصوصی خارج است. ادامه مطلب.

همه شما نیاز به در حال توت فرنگی نان و شکر و مربای توت فرنگی و خامه به این دسر لذیذ. (عکس از کتی توماس)

با آشپزخانه خانه شلیک کردن به عنوان بسیاری به عنوان سه وعده غذا در روز, همه چیز نیست می تواند پیچیده کرایه و یا ساخته شده-از-ابتدا نان از خمیر ترش کتی توماس می گوید.

چک کردن لیست از چهار غذاهای مختلف می تواند شما را که نیاز به پنج مواد تشکیل دهنده و یا کمتر است. این لیست شامل سه نکته تایلندی, سبک chicken satay و تابستان توت فرنگی پودینگ. بیایید طبخ!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de