گام موثری برای مهار COVID-19 در Andamans: HC به دولت

کلکته: کلکته دادگاه عالی روز چهارشنبه به کارگردانی و مرکز و, Andaman and Nicobar دولت به فورا تمام گام های موثر برای اطمینان از عدم گسترش COVID-19 در جزایر.

یک بخش نیمکت متشکل از رئیس دادگستری T B N Radhakrishnan و عدالت Arijit بانرجی کارگردانی مرکز و اتحادیه قلمرو دولت را به تمام گام های موثر برای اطمینان حاصل شود که لازم محتاطانه پروتکل در محل قرار داده است به تنظیم حرکت نشینان و هر فرد مجاز به ورود به Andaman and Nicobar islands توسط هر حالت از حمل و نقل.

نظم در آمد یک درخواست توسط, Andaman and Nicobar Islands کانون جمهور و وزیر که UT دولت اتخاذ استانداردهای دوگانه برای ورودی نشینان.

آنها ادعا کرد که در حالی که جزایر آینده توسط کشتی نیاز به تحت قرنطینه برای 14 روز کسانی که با پرواز نمی خواهد نیاز به باقی می ماند در قرنطینه.

انجمن دعا که تمام ورودی نشینان صرف نظر از این حالت از حمل و نقل باید در قرنطینه.

آنها ادعا کرد که سیاست دولت این است که به احتمال زیاد به مخاطره می اندازد نشینان و افشای هر islander به احتمال عفونت کروناویروس.

در آن سفارش نیمکت مشاهده کرد که اطمینان محتاطانه پروتکل است “لازم برای مدیریت محافظ ممکن است عواقب COVID-19 همه گیر مسائل مربوط به”.

دادگاه به کارگردانی مرکز و UT دولت به جای یک بیانیه در مورد مسائل مطرح شده توسط این کانون در ماه ژوئن 1.

ماده گرفته خواهد شد تا برای شنیدن دوباره در ژوئن 2, دادگاه کارگردانی.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de