شارجه: یک خانواده هندی در اینجا اجرا از پول خود را به عنوان تنها نان آور شده است رشته در هند با توجه به COVID-19 پرواز تعلیق. Sephali Panigrahi که زندگی در Al Nahda با دو دخترش در سن 17 و 12 سال گفت: آنها در مواجهه حاد بحران مالی در خلیج فارس خبر داد.

“شوهر من سمت چپ کارت های اعتباری خود را در اتاق قفل و کلید با او هنگامی که او برای هند امیدوار به بازگشت پس از چهار روز” او به یاد می آورد.

“من دختر جوان که مطالعات در کلاس 8 رو اولتیماتوم از مدرسه. آنها را تهدید به حذف او از E-learning platform اگر من به او پرداخت هزینه بلافاصله.

“چه کسی می توانست تصور می کردند او را از دست دادند. ما تقریبا خسته هر چه پول داشتیم و به ما آخرین كنيم. متاسفانه من شوهر نمی تواند ارسال پول از هند به عنوان او تحت مستند در بمبئی محله که اعلام شده است منطقه قرمز (خطر بالا منطقه) توسط دولت گفت:” Panigrahi.

“ما همچنین تماس گرفتن از بانک ها درخواست ما برای روشن شدن حق,” او گفت:.

امارات متحده عربی ساکنان گیر کرده در خارج از کشور قادر خواهد بود به بازگشت از ژوئن 1 ارائه شده آنها با معیارهای خاص.

Panigrahi گفت: او از دست دادن امید به شوهرش ICA نرم افزار است که هنوز به تایید شود.

شوهرش رفته بود هند به رها کردن پدر خود را در 15 مارس.

“او با توجه به بازگشت در ماه مارس است. او دیابتی و همچنین از آسم رنج می برد. دارو های تجویز شده به او در دسترس هستند در بازار محلی است. ما بسیار نگران سلامت خود را,” او گفت:.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de