محققان اندیشیدن چرا covid به نظر می رسد بیشتر مرگبار در آمریکا و اروپا نسبت به آسیا

Aly آهنگ ایسنا

ساکنان خط برای نوکلئیک اسید تست در یک مجتمع مسکونی ترکیب در ووهان چین شهر که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی شده است.

توکیو — آن است که یکی از بسیاری از اسرار بیماری همه گیر کوروناویروس: چرا مرگ و میر از covid-19 ظاهرا شده پایین تر در آسیا از غرب اروپا و شمال امریکا ؟

حتی اجازه می دهد به صورت های مختلف تست سیاست ها و روش شمارش و سوالات بیش از افشای کامل از موارد استارک تفاوت در میزان مرگ و میر در سراسر جهان مورد توجه محققان در تلاش برای شکستن coronavirus کد.

بخش هایی از آسیا واکنش نشان داد به سرعت به تهدید آغاز شده و تا حد زیادی اجتماعی فاصله قبل از آن در. اما محققان نیز با بررسی دیگر عوامل از جمله تفاوت در ژنتیک و سیستم ایمنی بدن پاسخ های جداگانه ویروس گونه های منطقه ای و تضاد در سطوح چاقی و سلامت عمومی.

http://www.washingtonpost.com/video/world/covid-19-put-him-in-the-hospital-where-he-thought-hed-die-months-later-hes-still-recovering/2020/05/27/35b156ea-5fd1-4da8-ab63-0b52a0849cb3_video.html

چه تعداد ؟

چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته در ووهان ثبت کرده است کمتر از 5,000 مرگ و میر که ترجمه را به سه مرگ در هر میلیون نفر است. ژاپن حدود هفت میلیون و پاکستان شش کره جنوبی و اندونزی پنج هند و تایلند کمتر از یک در میلیون. ویتنام و کامبوج و مغولستان می گویند آنها ثبت شده صفر covid-19-مربوط به مرگ و میر.

در مقایسه با مورد مرگ در هر 100 میلیون نفر در آلمان در حدود 180 در کانادا نزدیک به 300 در ایالات متحده و بیش از 500 در انگلیس و ایتالیا و اسپانیا.

دانشمندان در ژاپن در دانشگاه چیبا رسم مسیر ویروس در سراسر جهان است و گفت: آنها متوجه استارک نابرابری های منطقه ای.

“این بدان معناست که ما نیاز به در نظر گرفتن تفاوت های منطقه ای برای اولین بار قبل از تجزیه و تحلیل آنچه در سیاست و دیگر عوامل موثر بر گسترش عفونت در هر کشور داده می شود” گفت: Akihiro Hisaka از دانشگاه فارغ التحصیل دانشکده علوم دارویی.

عقل متعارف

Li Ke

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

پزشکی کارگر با یک سواب نمونه از اقامت برای coronavirus آزمون در یک دیدار خانگی در ووهان.

پایه فرض در این لحظه است که ویروس — رسما SARS-CoV-2 — جهش ژنتیکی راه تمام ویروس ها را فراموش و فقط به عنوان ذاتی مسری و کشنده در یک بخش از جهان به عنوان یکی دیگر از.

“ما همه رو به اشکال مشابه با همان کل زرادخانه از پاسخ های ایمنی” گفت: Jeffrey شمن متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا. “تفاوت وجود دارد در تست, گزارش, کنترل از کشوری به کشور است. و با وجود تفاوت در میزان فشار خون بالا و بیماری مزمن ریه, et cetera در یک کشور به کشور بر اساس.”

بخشی از دلیل بالا بودن تعداد مرگ و میر در ایالات متحده و اروپای غربی ممکن است دروغ در اولیه عدم تمایل به واکنش نشان می دهند به یک بیماری همه گیر است که به نظر می رسید دور و unthreatening. در آسیا و در ضمن تجربه قبلی با سارس و MERS بیماری های همه گیر را فعال کنید بسیار سریع تر پاسخ به این تهدید جدید است.

تایوان برای مثال شده است به طور گسترده ای مورد ستایش خود را برای پاسخ سریع به این بیماری همه گیر از جمله غربالگری اولیه از مسافران هوایی از ووهان. کره جنوبی ساخته شده است یک برنامه تست ردیابی و جداسازی بیماران.

اما در ژاپن و هند دو کشور نسبتا پایین مرگ و میر است گیج بسیاری از دانشمندان است. مشابه رمز و راز پدید آمده از پاکستان به فیلیپین.

آب و هوا و فرهنگ یک دلیل ؟

Lauryn Ishak

خبرگزاری بلومبرگ

عمومی, صندلی مهر و موم شده است با مانع نوار در یک پارک در منطقه کسب و کار مرکزی در طول یک مستند در سنگاپور است.

گرم و مرطوب آب و هوا می تواند یک عامل در مکان هایی مانند کامبوج و ویتنام و سنگاپور. مطالعات متعدد نشان داده اند که گرما و رطوبت می کند اگر چه نه جلوگیری از گسترش این ویروس فقط به عنوان دیده می شود با آنفلوانزا و با coronaviruses است که باعث سرماخوردگی شایع است. اما برخی از کشورهای استوایی از جمله اکوادور و برزیل را دیده اند بسیاری از موارد و مرگ و میر مرتبط با covid-19.

جمعیت نیز نقش مهمی در نابرابری های منطقه ای. آفریقا به طور کلی جمعیت جوان ممکن است مقاوم تر از شمال ایتالیا را در جوامع به عنوان مثال.

در ژاپن که جهان قدیمی ترین مردم به دلایل مختلف در حال کاوش است.

وجود یک باور گسترده در ژاپن که بهداشت خوب و عادات مانند پوشیدن ماسک و اجتناب از دست دادن کمک کند گسترش ویروس در حالی که مراقبت های بهداشتی جهانی این کشور و تاکید بر حفاظت از افراد مسن ممکن است کاهش مرگ و میر.

آنچه در مورد گونه های مختلف?

تحقیقات توسط یک تیم در دانشگاه کمبریج نشان داد که چگونه این ویروس جهش یافته آن را به عنوان چپ شرق آسیا و سفر به اروپا با اشاره به این احتمال که فشار اولیه ممکن است “immunologically یا سازگار با محیط زیست سازگار به بخش بزرگی از شرق آسیا جمعیت” و نیاز به جهش برای غلبه بر مقاومت است که در خارج از منطقه است.

پیتر فرستر این متخصص ژنتیک که رهبری این مطالعه گفت: “بسیار محدود داده های بالینی” در مورد نحوه های مختلف ویروس گونه تعامل با جمعیت های مختلف. او اشاره کرد که این پرسش که “باید به دنبال” در مورد اینکه آیا گونه های مختلف توضیح داد متضاد میزان مرگ و میر.

یک تیم از دانشمندان در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس همچنین استدلال کرد که یک مطلب بسیار مسری سویه از ویروس گرفته شده در اروپا و در ایالات متحده — اما کارشناسان دیگر باید گفت اهمیت اورژانس گونه همچنان نامشخص است.

“این فقط می تواند یک تصادف که هر کس که جهش رفت و به راک اغلب جشنواره ها و کاباره ها و انتقال به مردم گفت:” جرمی لوبن یک virologist در دانشگاه ماساچوست و دانشکده پزشکی. “اما دیگر احتمال این است که فشار بیشتر است انتقال.”

ژن و سیستم ایمنی بدن

Kazuhiro Nogi

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم با پوشیدن ماسک صورت صبر کنید در یک خیابان عبور در توکیو.

برنده جایزه نوبل Tasuku Honjo, یک, ژاپنی, پزشک و دانشمند و درمان گفت: مردم با آسیایی و اروپایی و نسب دارای اختلاف بسیار زیاد در انسان آنتی ژن لکوسيتی (HLA) haplotype ژن که کنترل پاسخ سیستم ایمنی بدن به یک ویروس است.

که ممکن است کمک به توضیح پایین تر اسیایی, نرخ مرگ و, او گفت:, اما بعید است که تنها دلیل.

دانشمندان در دانشگاه چیبا گفت: طیف وسیعی از ممکن است عوامل ژنتیکی ممکن است وضعیت بدن در پاسخ به این ویروس و سزاوار مطالعه بیشتر — حتی در حالی که تاکید بر این که هیچ شواهدی وجود ندارد و در عین حال به این ایده.

مختلف پاسخ ایمنی بدن نیز می تواند نقش بازی کند.

Tatsuhiko کدوما از دانشگاه توکیو گفت: مطالعات اولیه نشان می دهد که افراد سیستم ایمنی بدن تمایل به واکنش نشان می دهند به رمان coronavirus به عنوان اگر آنها تا به حال قرار گرفتن در معرض قبلی و یادداشت ها وجود دارد که قرن ها از تاریخ coronaviruses در حال ظهور از شرق آسیا است.

“انیگما کاهش نرخ مرگ و میر در شرق آسیا را می توان توضیح داد: با حضور مصونیت,” او گفت:.

مطالعات دیگر نشان داده اند که نرخ Bacille Calmette-Guerin (BCG) واکسیناسیون ممکن است نقش داشته اند به این دلیل که ضد سل شات می تواند به طور بالقوه باعث ایمنی بدن-افزایش پاسخ در سطح سلول.

“فرضیه ما این است که BCG به علاوه عفونت و یا قرار گرفتن در معرض سل خواهد بود حفاظتی” گفت: Tsuyoshi Miyakawa از Fujita بهداشتی دانشگاه.

اما ژاپن یک رکورد واکسیناسیون BCG شبیه به فرانسه البته با سویه های مختلف از واکسن — و در عین حال بسیار متفاوت covid-19 مرگ و مير.

کارشناسان تقسیم می شوند اما آزمایش های بالینی در حال انجام است.

مگان موری متخصص اپیدمیولوژی در دانشکده پزشکی هاروارد گفت: یکی دیگر از عوامل ارزش کاوش است تفاوت در microbiomes — تریلیون باکتری است که اقامت در یک شخص دل و روده و بازی نقش مهمی در پاسخ ایمنی بدن.

“Microbiomes بسیار متفاوت در مکان های مختلف. مردم خوردن بسیار متفاوت مواد غذایی,” او گفت:.

چاقی تحت مطالعه است. اما آیا تخفیف های تصادفی و احتمال.

که چیز دیگری وجود دارد که بسیاری از کشورهای آسیایی در مشترک دارند — نرخ بسیار پایین تر از چاقی از در غرب است.

چاقی یک عامل خطر اصلی برای جدی covid-19 بیماری است. فقط بیش از 4 درصد از مردم به عنوان چاق طبقه بندی شده و کمتر از 5 درصد از کره جنوبی. که در مقایسه با 20 درصد و یا بیشتر در اروپای غربی و 36 درصد از مردم در ایالات متحده با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

اما شانس تصادفی نیز در بازی. روسیه به عنوان مثال نگاه قابل ملاحظه صدمه ندیده توسط این ویروس برای چند ماه و در حال حاضر آن را به یک نقطه داغ. موارد در حال حاضر در حال افزایش در هند پس از یک نسبتا مسطح منحنی.

تمام اپیدمیولوژیک تحقیقات بر روی این ویروس دچار ناقص داده و هر گونه نتیجه گیری از عدد اولیه ممکن است ذوب به عنوان اطلاعات جدید پدیدار می شود. آن است که هنوز در اوایل بیماری همه گیر, کارشناسان می گویند, و سخت-علوم سوالات به زمان دارد.

در هر صورت آن تغییر نمی کند نیاز به هر کشور باقی می ماند در حالت آماده باش بالا.

“همه گونه های آن در گردش در این سیاره” گفت: UMass استاد لوبن, “به نظر می رسد قادر به کشتن مردم است.”

گتی ایماژ

یک کودک طول می کشد یک نگاه را از طریق یک شکاف در شمشیربازی در اطراف یک نوکلئیک اسید تست منطقه در یک جامعه مسکونی در ووهان.

Achenbach گزارش از واشنگتن است. Akiko Kashiwagi در توکیو و کریس Mooney در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

چگونه میزبان میله و شکوفه های گیلاس کمک تضعیف ژاپن coronavirus پاسخ

ژاپن مجموعه کنار $22 میلیون به چرم گاومیش دولت تصویر جهانی از میان همه گیر مبارزات

ژاپن مردد اضطراری اما “هیچ مستند’ نگه داشتن چشم خود را بر اقتصاد

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de