دهلی نو: آماده به چهره تا 4-5 تومان در هر لیتر افزایش قیمت پمپ بنزین و دیزل در ماه آینده با بخش دولتی بازاریابی نفت شرکت های نیروبخش به راه اندازی مجدد قیمت روزانه تجدید نظر از دو فرآورده های نفتی پس از مستند برداشته شده است در ماه ژوئن.

منابع رسمی در بخش دولتی بازاریابی نفت شرکت گفت که تمام خرده فروشان سوخت به حال یک جلسه در هفته گذشته به منظور بررسی وضعیت و تهیه نقشه راه برای راه اندازی مجدد روزانه سوخت تجدید نظر در ورزش پست COVID-19 مربوط به مستند.

ورزش می تواند آغاز شود حتی اگر مستند است که گرفته شده به پنجمین مرحله از ماه ژوئن هنگامی که دولت به آن اشاره برای حاشیه تجدید نظر در قیمت بنزین و دیزل روزانه برای جلوگیری از OMCs از در حال اجرا به ضرر بزرگ فروش خودرو سوخت زیر قیمت. وجود دارد انتظار است که یک فرمت از مستند در حال حاضر با بیشتر تسهیلات است که می تواند اجازه می دهد در بازار تعیین قیمت بنزین و دیزل.

“بازار نفت تبدیل جداول در این ماه به دست آوردن بیش از 50 درصد از ماه گذشته قیمت معلق در هوا بیش از 30 دلار در هر بشکه رسید و در حال حاضر در حال افزایش است. اگر این روند افزایش ادامه داد: شرکت های نفتی که جذب افزایش بزرگ در وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل در اوایل این ماه شروع خواهد ساخت و زیان در فروش بنزین و دیزل. حجم فروش خودرو و سوخت است که در حال حاضر با توجه به فشار تقاضا باعث COVID-19 همه گیر و مستند” به گفته یک مقام رسمی از OMC.

در حال حاضر شکاف بین هزینه و قیمت فروش بنزین و دیزل برای OMCs رسیده حدود 4-5 تومان در هر لیتر. اگر این پوشش بیش از یک دوره از زمان داده شده وجود ندارد و بیشتر افزایش جهانی قیمت سوخت خودرو قیمت ممکن است افزایش 40-50 paisa هر روز برای چند هفته برای پوشش ضرر و زیان است.

اما منابع دولت نشان داد که قیمت خرده فروشی بنزین و دیزل ممکن است مجاز به افزایش فراتر از یک نقطه حتی اگر قیمت روزانه تجدید نظر در راه اندازی مجدد. به این معنی که محصولات نفتی می تواند به افزایش حاشیه هر روز توسط 20-40 paisa و یا حتی پایین تر تا شرکت های نفتی هستند قادر به از بین بردن شکاف بین هزینه و خرید و فروش.

افزایش قیمت خرده فروشی تحت روزانه قیمت تجدید نظر خواهد بستگی دارد غالب قیمت نفت در بازار جهانی و بازار نفت در آن زمان برای تعیین قیمت خرده فروشی. رفتن با روند فعلی نفت خام قیمت ها تا بیش از 50 درصد به ماه گذشته قیمت که حتی معیار قیمت نفت خام برنت در حال سقوط به زیر 20 دلار در هر بشکه رسید. آن است که در بیش از 30 دلار در هر بشکه در حال حاضر. اما مستند نیز منحنی تقاضا برای سوخت خودرو. این می تواند به حفظ برخی از بررسی قیمت.

بنزین است که خرده فروشی در Rs 71.26 یک لیتر دیزل در حالی که در Rs 69.39 یک لیتری در دهلی نو. قبل از این دو حفظ قیمت تومان 69.59 و 62.28 بین مارس 16 و ممکن است 4. این افزایش قیمت به سطح فعلی در دهلی نو از مه 5 به عنوان دولت مطرح مالیات بر ارزش افزوده در محصولات به منظور بالا بردن درآمد برای پاسخگویی به افزایش هزینه های مورد نیاز برای بررسی COVID-19 گسترش یافته است.

افزایش قیمت های خرده فروشی نیز تبدیل به مهم برای OMCs در حال حاضر به عنوان های اخیر شیب دار وظیفه مالیات غیر مستقیم افزایش بدون حاصل از افزایش بنزین و مالی قیمت قابل ملاحظه ای پایین آورده بازاریابی خود حاشیه از رکورد سطح بالایی از Rs 12-18 در هر لیتر. اگر آن را قادر به افزایش قیمت زمانی که بازار جهانی در حال افزایش است این امر شروع به تحمیل ضرر و زیان است که تندتر به عنوان محصول تقاضا نیز کاهش یافته است بیش از 50 درصد در ماه گذشته در میان سراسر کشور مستند.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de