همه ما نیاز به انجام بخشی از ما را در ماندن در خانه برای پهن کردن منحنی – اما ما درک می کنیم گاهی اوقات شما نیاز به رفتن به خارج برای یک نفس هوای تازه. و چه بهتر هوا برای نفس کشیدن از در ساحل ؟ ما با قرار دادن با هم یک لیست از رستوران های سواحل So-Cal بنابراین دفعه بعد که شما سفارش خود را در وعده های غذایی برای وانت شما می توانید حداقل برخی از زمان با یک نمایش زیبا.

تابستان مرغ سرخ شده

حسن نیت ارائه میدهد از تابستان مرغ سرخ شده

3305 نیوپورت Blvd Ste E CA 92663

اگر شما کسی که عاشق مرغ سرخ شده, شما می دانید زمانی که مواد غذایی خود را ساخته شده است با کیفیت خوب مواد تشکیل دهنده. رانندگی کردن به نیوپورت بیچ برای یک درایو و مرغ سرخ شده که باعث می شود در خارج از خانه حتی بیش از ارزش آن است. مهم نیست که اگر شما سفارش استخوان در استخوان و یا حتی یک ساندویچ مرغ – شما می خواهید برای جلوگیری اینجا این هفته است.

نقطه 11 کوره هانتینگتون بیچ

حسن نیت ارائه میدهد از Yelp/ دنیس N.

327 11th St Ste 101 هانتینگتون بیچ مانند 92648

آیا شما خسته از پخت و پز در خانه ؟ وجود دارد بدون نیاز به زمانی که نقطه 11 کوره ارائه می دهد معتبر پرو مواد غذایی مانند هیچ جای دیگری. سفارش یک کمی از همه چیز خود از جمله مرغ یا گیاهی سیخ plantains و دیگر آیتم های منو شما نمی خواهید به دست است.

راز نقطه هانتینگتون بیچ

حسن نیت ارائه میدهد از Yelp/ میراندا E.

17200 ساحل اقیانوس آرام بزرگراه Huntington Beach, CA 92649

آن را به نام راز نقطه به یک دلیل! این فوق العاده مخفی در رستوران می یابد خود را در هانتینگتون بیچ. سفارش هر چیزی را از صبحانه خود burritos ساندویچ پیچد و دیگر گزینه های منو برای بایگانی اطلاعات. شما لذت بردن از هوای تازه به عنوان شما آن را انتخاب کنید تا.

Cha-Cha مرغ سانتا مونیکا

حسن نیت ارائه میدهد از Postmates

1906 اقیانوس Ave, Santa Monica, CA 90405

درست در سواحل زیبا سانتا مونیکا است این مرغ سوخاری رستوران. شما می خواهید به منظور اضافی اطراف خوشمزه سس برای هر نیش. درایو کردن لا خط ساحلی و سفارش بایگانی اطلاعات از یک رستوران با هر نوع مرغ شما می توانید از فکر می کنم.

A و J غذاهای دریایی کلبه ساحل طولانی

حسن نیت ارائه میدهد از A&J غذاهای دریایی زیستن

3201 آناهایم St, Long Beach, Ca 90804

چرا خوردن توسط ساحل اگر شما نمی خواهید به غذاهای دریایی? بررسي فايلهاي خود را سیر میگو, خانه, خاص, خرچنگ و حتی شگفت انگیز خود را رول بهار. شما می خواهید همه در خانواده به منظور چیزی متفاوت بنابراین شما می توانید نمونه ای از آن همه!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net