نیسان قصد دارد بسته اندونزی, بارسلونا, گیاهان

چنای: خودرو ژاپنی اصلی نیسان موتور شرکت در روز پنج شنبه گفت: بسته شدن از اندونزی و بارسلونا گیاهان; کاهش تعداد مدل های; rationalising ظرفیت تولید; کاهش هزینه های ثابت 300 میلیارد ین به برخی از اقدامات برنامه ریزی شده برای رسیدن به رشد پایدار مالی ثبات و سودآوری تا پایان سال مالی 2023.

این شرکت همچنین گفت: از آن خواهد شد خروج از کره جنوبی Datsun کسب و کار در روسیه و ساده عملیات در برخی از بازارها در آسه آن.

در بیانیه این شرکت گفت: این مقیاس طرح تغییر استراتژی شرکت از آن گذشته تمرکز بر باد گسترش است.

“به عنوان بخشی از برنامه چهار ساله نیسان را به اقدام قاطع برای تبدیل کسب و کار خود را ساده سود عملیات و مازاد امکانات در کنار اصلاحات ساختاری” نیسان گفت.

به گفته نیسان این شرکت را نیز کاهش می دهد هزینه های ثابت توسط rationalising آن ظرفیت تولید جهانی محصول و هزینه های. از طریق نظم و مدیریت این شرکت را شنده و سرمایه گذاری در زمینه کسب و کار انتظار می رود به ارائه یک جامد بهبود و رشد پایدار.

نیسان گفت: عمل آن کاهش هزینه ها و تجدید ساختار شامل راست-اندازه نیسان ظرفیت تولید 20 درصد به 5.4 میلیون واحد از یک سال و تحت فرض از یک استاندارد شیفت بهره برداری است.

این شرکت همچنین هدف برای یک کارخانه بهره برداری رای بالای 80 درصد را به عملیات سودآور است.

اقدامات دیگر شامل توجیه جهانی خط محصول تا 20 درصد از 69 مدل در حال حاضر به کمتر از 55 مدل.

به قصد کاهش هزینه های ثابت در حدود 300 میلیارد ین برنامه بر روی سندان شامل بسته شدن بارسلونا گیاه در اروپای غربی و تحکیم آمریکای شمالی تولید در اطراف هسته ،

در آسیا بیش از حد این شرکت قصد دارد به تعطیل آن تسهیلات ساخت در اندونزی و تمرکز در تایلند کارخانه به عنوان واحد پایه تولید در آسه آن و شرکای ائتلاف برای به اشتراک گذاشتن منابع از جمله تولید مدل و فن آوری.

را به اولویت خود را در هسته بازارها و محصولات نیسان را به تمرکز بر روی عملیات هسته ای در ژاپن و چین و آمریکای شمالی بازار.

دیگر حرکت می کند عبارتند از: خروج از کره جنوبی Datsun کسب و کار در روسیه و ساده عملیات در برخی از بازارها در آسه آن.

این شرکت تمرکز خود را در جهانی مدل هسته بخش از جمله پیشرفته C و D بخش وسایل نقلیه, وسایل نقلیه الکتریکی ماشین های اسپرت و معرفی 12 مدل در 18 ماه آینده.

نیسان نیز گسترش حضور خود را در وسایل نقلیه الکتریکی و برقی-موتور-محور ماشین از جمله e-قدرت با بیش از 1 میلیون هیجانی, فروش واحد انتظار می رود از یک سال تا پایان FY23.

سندان در حال راه اندازی دو بیشتر در وسایل نقلیه الکتریکی و چهار e-POWER وسایل نقلیه, افزایش برق نسبت به 60 درصد از فروش است.

با اجرای طرح نیسان با هدف دستیابی به یک و پنج درصد حاشیه سود عملیاتی و پایدار سهم بازار جهانی از شش درصد در پایان سال مالی 2023 از جمله متناسب با سهم آن از 50 درصد سهام و سرمایه گذاری مشترک در چین است.

“ما تحول طرح با هدف اطمینان از رشد پایدار به جای آن از فروش بیش از حد گسترش است. ما در حال حاضر تمرکز بر صلاحیتهای اصلی ما و بهبود کیفیت کسب و کار ما در حالی که حفظ نظم و انضباط مالی و تمرکز بر درآمد خالص هر واحد برای رسیدن به سودآوری است. این همزمان با بازسازی یک فرهنگ تعریف شده توسط “نیسان بودن” برای یک عصر جدید” Makota اوچیدا, نیسان, مدیر اجرایی بیان شد که در این بیانیه است.

در هند نیسان و رنو مشترک از ماشین تسهیلات ساخت در نزدیکی اینجا.

در حالی که در سوال مطرح شد در مورد ادامه Datsun مدل در هند, طرح تغییر ساختار سکوت در هند, عملیات در حالی که نیسان است گفت: این امر خروج Datsun کسب و کار در روسیه است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de