نیوپورت بیچ اجازه می دهد تا رستوران کسب و کار و کلیساها برای استفاده در خارج از مناطق به فاصله اجتماعی

رستوران کسب و کار و نهادهای مذهبی هم اکنون می توانید استفاده از پارکینگ در پیاده رو و دیگر مالکیت خصوصی در نیوپورت بیچ به عنوان فضای اضافی برای کمک به اجتماعی فاصله و دیدار با دولت دستورالعمل.

موقت جدید اجازه استفاده از ساخته شده در دسترس زیر را به اتفاق آرا تصویب شورای شهرستان در روز شنبه, مارس 26 از فرمان اضطراری است. تایید کسب و کار نیز مجاز به استفاده موقت در آگهی ها برای ترویج خدمات خود را.

شهردار خواهد اونیل و اعضای شورای دایان دیکسون و کوین Muldoon آمد تا با برنامه ریزی به عنوان بخشی از کمیته موقت که ملاقات با رهبران محلی برای تسریع در نیوپورت کسب و کار بازگشایی.

برای کسب و کار واجد شرایط در این مکان باید با آمریکایی های معلول دستورالعمل امن گردش برای صف بندی رانندگان و عابران مطابق با رستوران موجود محدودیت ها و همچنین ساعت قبل از عمل و محدودیت در استفاده از الکل. فضای باز ناهار خوری تنظیمات باید موانع فیزیکی و یا استفاده از نشانگر.

“این خواهد بود مفید برای بسیاری از کسب و کار گفت:” ماریو Marovic که عمل Malarky را میخانه ایرلندی و چهار رستوران دیگر در نیوپورت بیچ. او فقط یاد گرفته از این شهر اقدام در روز چهارشنبه.

او همچنین رستوران ها در کوستا مسا, فولرتون و نارنجی و آگاه است که چند تن از کسانی که در شهرستانها نیز کار در منزل-استفاده از برنامه.

“آن را حس برای یک زن و شوهر از مکان های,” او گفت:. “ما نیاز به مبلمان فضای باز و چتر. آن را مانند کوه در می رم در یک سوئیچ نور و ما باید در فضای محل. باید آن را راحت است.”

برای Rev. کانن مدل لباس Voorhees در سنت جیمز اسقفی کلیسای این شهر اقدام امداد خوش آمدید.

هر چند Voorhees است که هنوز هم در انتظار رسمی دستورات از لس آنجلس اسقفی اسقف های رسمی بازگشایی قوانین او گفت که او و جماعت او خواهد بود قادر به استفاده از برخی از مناطق در فضای باز برای کمک به با سرریز. 300-به علاوه جماعت پرستش تقریبا از اوایل مارس و بسیاری از آنها مضطرب به پشت در فرد است.

Voorhees گفت: کلیسا, عمومی, پاسیو, پارکینگ و حتی در مجاورت پارک می تواند به احتمال زیاد استفاده می شود برای کمک به گرفتن برخی از جماعت عقب و هنوز هم به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته.

“من خوشحالم که این شورا آن را,” او گفت:. “ما هیجان زده به عقب بر گردیم.”

بیش از کریستال یارو کارکنان خرس پرچم Fish Co. نیز خوشحال به شنیدن از تصمیم شورای امنیت. با وجود آن بسته پاسیو بودن رستوران و بازار ماهی مشغول بوده است.

با حمایت از این شهر و استفاده از نزدیکی مناطق مردم را به نشستن آن تنها کمک به مردم بیشتر به آمده در مواد غذایی و در خارج از نشستن و نگاه کردن در اقیانوس آرام گفت: ولنتاین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de