بمبئی: بیمارستان نگه می دارد COVID-19 اجساد قربانیان در راهرو

بمبئی: اعتراض توسط کارکنان مدنی-اجرای شاه ادوارد یادبود (KEM) بیمارستان در اینجا بیش از مرگ یک کارگر سلامت نشان دهنده چگونه بمبئی نظام سلامت است و بیش کشیده و چالش هایی که با آن مواجه پایتخت این کشور در دست زدن به COVID-19 بیماری همه گیر.

افزایش تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 بيمار

از نظر افزایش تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماران مبتلا به شکاف در KEM بیمارستان سردخانه در حال کامل و بدن از چندین قربانیان نگه داشتن دروغ در راهرو از مرکز پزشکی رهبر اتحادیه کارکنان بیمارستان گفت.

او همچنین گفت که سلامت کارگران نمی شد ارائه شده کافی تجهیزات حفاظتی و حمایت مالی است.

این Brihanmumbai شهرداری شرکت (BMC) طرح زودتر به فشار های خصوصی پزشکان برای به اشتراک گذاشتن بار کردم ولرم پاسخ و مدنی پس از آن بدن شروع به مصرف بیش از خصوصی تجهیزات پزشکی به اعتراف COVID-19 بيمار وجود دارد برای درمان.

مرگ کارگر بهداشت باعث اعتراض

در روز سه شنبه از مرگ یک کارگر بهداشت در KEM بیمارستان باعث اعتراض کارکنان آن که اتهام بی تفاوتی توسط BMC نسبت به شرایط کاری خود در طول coronavirus بحران است.

در حالی که بیمارستان ها, مدیریت توافق برای ارائه امکانات بیشتر برای کارکنان و پزشکان و دیگر کارگران وجود دارد ابراز نگرانی بیش از چگونه آنها درگیر شدند و در یک “نبرد” مرگ و زندگی” هر روز در حالی که مراقبت از بیماران.

این KEM بیمارستان واقع در پارل در Muumbai شده است تبدیل به یک اختصاص داده شده COVID-19 مرکز درمان شاهد روزانه هجوم مردم برای درمان.

این شهر که مقر بسیاری از شرکت های بزرگ از جمله MNCs بر اساس هستند نیز ارائه فرصت های شغلی به lakhs از کارگران در بخش خدمات.

بسیاری از این نیروی کار است که تا حد زیادی در معرض عفونت کرونا ويروسی شده است از آمدن به بیمارستان به امید گرفتن درمان, اما در نهایت انتظار وجود دارد برای ساعت های طولانی برای گرفتن حتی یک تخت برای پذیرش.

افزایش تعداد مرگ و میر به شمار چالش

افزایش تعداد مرگ و میر نیز مطرح شده یک چالش قبل از دولت به دلیل جابجایی و حرکت اجسام بزرگ است و کار وقت گیر.

“تنها 27 بدن نگهداری می شود می تواند در KEM سردخانه. اما همه اسلات ها پر از COVID-19 اجساد قربانیان و نهادهای دیگر نگه داشته شده است در راهرو. وجود دارد برخی از 15 بدن نگه داشته و بر روی برانکارد حمل مصدوم در دو طرف راهرو که منجر به طبقه دوم که در آن تست های آزمایشگاهی قرار گرفته است KEM کارکنان اتحادیه رهبر Santosh دهوری گفت.

“کارگران نیاز به کیت حفاظت و اطمینان از حمایت مالی در صورت سقوط بیمار است. این مسائل نه رضایت بخش خطاب توسط BMC و دولت با وجود چند یادآوری و کتاب او گفت:.

دولت وزیر بهداشت راجش Tope به تازگی گفته است که نه فقط در مورد نیاز به ويژه درمان COVID-19 بيمار.

“ما اساسا باید تخت هر کدام با اکسیژن تامین تسهیلات. ما نیاز به حداقل 10 ، 000 تخت با اکسیژن تسهیلات به درمان بیشتر و بیشتر مردم است. ما می خواهیم این شهر را دوباره شروع عملکرد آن اما قبل از آن ما می خواهیم برای پیدا کردن و تشخیص هر coronavirus بیمار,” او گفت:.

Coronavirus موارد در بمبئی

تا شنبه بمبئی گزارش 32,791 COVID-19 موارد و 1,065 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

“این یک نشانه روشن از رشد گسترش coronavirus موارد در بمبئی. مگر اینکه تعداد COVID-19 شروع به پایین آمدن وجود دارد هیچ نشانه ای است که ما شده اند قادر به مهار این بیماری میگویند.

این ماهاراشترا دولت گفت: به تازگی آن را در حال حاضر راه اندازی یک COVID-19 مرکز درمان در یک فضای باز در Bandra-Kurla پیچیده اینجا و انزوا تسهیلات در NSCI ورزشگاه در Worli منطقه برای بیماران.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de