کنتاکی دربی امیدوار نادال بازنشسته پس از آسیب

شکست نخورده کنتاکی دربی امیدوار نادال یکی از سه بسیار دارای 3 سال کلت از باب Baffert انبار شده است بازنشسته پس از او خارج شد 4-فورلانگ نسیم در سانتا آنیتا در روز پنج شنبه با تغييرات شکستگی.

نادال بود که با اعتبار یک زمان از 48.80 برای نسیم قبل از اشعه X نشان داد شکستگی و پسر سرزنش تحت عمل جراحی قرار گرفتند. آسیب است نه تهدید کننده زندگی.

“من همیشه می گویند برای به دست آوردن غنائم و من سه گرفتگی جوایز و یک کارتیه — شما عظیم زخم در طول راه” مالک جورج بولتون گفت: تجربه اخبار روزانه. “شما باید درک کنند روز مثل این اتفاق خواهد افتاد.”

Del Mar تغییرات برنامه

Del Mar مدیریت اعلام کرد صبح روز پنجشنبه که در آن است تغییر اصلی خود باز روز از جولای 18 ژوئیه 10 و انجام خواهد شد مسابقه در روز جمعه-یکشنبه اساس بدون تماشاگران در انتظار تایید کالیفرنیا مسابقه اسب هیئت مدیره در ژوئن 11 نشست. مسیر را دنبال همان پروتکل های دیگر کالیفرنیا آهنگ مسابقه برقرار کرده اند و در پی این بیماری همه گیر کوروناویروس. اولین پست روزانه خواهد بود 2 بعد از ظهر و بسته شدن روز کارگر, روز, سپتامبر. 7. “ما در حال آمدن است و ما قصد داریم برای قرار دادن در منحصر به فرد ترین نشان می دهد در Del Mar, تاریخچه” Del Mar مدیر عامل جو هارپر در بیانیه ای گفت.

وانگ می خواهد برای ادامه به بهبود

جاناتان وانگ پیشرو مربی دروازه طلایی رشته در شمال کالیفرنیا که موفق به کسب درجه اول من قهرمانی خود در زمانی که دروازه بان به وسیلة ستاره یافت دایره برنده در $300,000 Gamely سهام در روز دوشنبه در سانتا آنیتا نمی کند به اهداف تعیین شده برای خودش. او گفت که او فقط می خواهد به نگه دارید بهتر است. “ما فقط به 100 درصد 110 درصد هر روز” 31 سال سن فرانسیسکو بومی گفت. “ما سپاسگزار و شاد برای همه چیز به ما داده شده است و ما در زندگی انجام, اما من فقط می خواهم به نگه داشتن در تلاش برای, بیشتر برای, بیشتر برای, بیشتر, برای اطلاعات بیشتر. من هرگز می خواهم از خود راضی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de