یک درایو-از طریق coronavirus سایت آزمون برای ارواین ساکنان در اورنج کانتی پارک بزرگ بود و انتظار می رود برای راه اندازی این هفته اما مقامات شهرستان را به نام آن تا زمانی که آنها می توانید کار کردن برخی از مسائل با سازمان های غیر انتفاعی ارائه دهنده سلامت است که در حال برنامه ریزی برای اجرای تست.

ارواین شد برنامه ریزی برای ارائه ساکنان دو نوع coronavirus آزمون: یکی که تایید فعال موارد و یکی است که می تواند سیگنال های گذشته عفونت است.

اورنج کانتی آژانس مراقبت های بهداشتی بیمارستان های محلی و خصوصی labs در حال حاضر آزمون به تعیین که در حال حاضر ویروس, اما تست نیست همیشه در دسترس است برای افرادی که بیمار نیست و یا بخشی از یک گروه پر خطر. ارواین خواهد بود اولین شهر در شهرستان به ارائه تست برای هر کس حتی اگر آنها علائم و یا کار در مراقبت های بهداشتی و یا واکنش های اضطراری.

“هدف ما این است که برای تست همه مردم برای COVID-19 با یا بدون علائم آن چیزی است که در سطوح دیگر دولت کاملا رک و پوست کنده باید انجام شده است چندی پیش گفت:” عضو شورای Michael Carroll تحت فشار قرار دادند که برای تست برنامه.

در روز سه شنبه ایروین شورای شهر تصمیم گرفتند به تصویب یک قرارداد برای عامل این تست پس از شنیدن از ارواین رئیس پلیس مایک هامل که او با نگرانی چگونه نمونه می توان جمع آوری و به کار گرفته شده و چه مدت آن را برای دریافت نتایج آزمون.

مقامات شهرستان را به ادامه کار با غیر انتفاعی سعی کنید به آدرس نگرانی و آنها نیز به دنبال یکی دیگر از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به همکاری با کارول گفت. او نمی دانست که چگونه به زودی این برنامه ممکن است نورد از.

این شهر تا به حال انتظار می رود به صرف در مورد $100,000 به تست برنامه آغاز شده و به احتمال زیاد باید به دنبال فدرال بازپرداخت. تست برای تشخیص عفونت فعال شده اند و ساکنان که انتخاب می تواند با پرداخت 10 دلار هزینه به اضافه کردن بر روی آنتی بادی آزمایش برای دیدن اگر آنها می خواهم در حال حاضر این ویروس با خفیف یا بدون علائم است.

اما مقامات شهرستان و ارواین شهردار کریستینا شیا کرده بود سوال برنامه ای برای ارائه یک آزمایش پادتن که ندارد فدرال تصویب با استناد به نگرانی در مورد آن دقت و که به اندازه کافی شناخته شده است در مورد اینکه آیا مردم می توانند آلوده شوند مسری یا بیمار با این ویروس بیش از یک بار.

این هفته فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد اطلاعات جدید برجسته است که در حالی که سازمان غذا و دارو داده اورژانس مجوز به تعدادی از آنتی بادی آزمایش می تواند نتایج نادرست آنجا که 50% از زمان.

کارول گفت: او هنوز هم امیدوار است که این شهرستان می تواند به ساکنان این گزینه که یک تست آنتی بادی به عنوان طولانی به عنوان آن را فدرال تصویب.

“من علاقه مند هستم در حرکت رو به جلو اگر ما می توانیم راحت از FDA دیدگاه,” او گفت:. “این روشن است که مانند هر چیز با COVID-19 گیر همه چیز تغییر روز به روز.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de