صدها نفر کشته و روستاهای تخریب شده در قتل عام تضعیف سودان قرارداد صلح

الکس مک براید خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سودان جنوبی National Police Service افسران سوار یک وانت در حالی که گشت زنی در خیابان های جوبا سودان جنوبی در ماه آوریل است.

نایروبی — در اواسط ماه مه در حمله با اسلحه و ماشین آلات یورش برده و یک کنترل از راه دور خوشه از روستاها در جنوب سودان کشته شدن صدها نفر, با توجه به کمک های سازمان های مشغول به کار در این منطقه است.

در فوریه و مارس همان سمت که دچار بسیاری از مرگ و میر بوده است مجرم و پس اخیر خونریزی به نظر می رسید مانند و در عین حال یکی دیگر از قتل عام در یک چرخه از قصاص بین دو رقیب گاو-گاو جوامع است که تاکنون جان هزاران نفر در سودان جنوبی به منطقه جونقلی در طول دهه گذشته است.

خشونت اما می آید بر روی پاشنه از تشکیل یک دولت جدید در جنوب سودان یکی در نظر گرفته شده برای پایان دادن به جنگ داخلی آغاز شد که در سال 2013 است و هزینه بیش از 400,000 زندگی می کند. دو اصلی belligerents رئیس Salva Kiir و معاون سابق Riek Machar اعلام کرد “طلوع جدید” و “صلح آمده است تا بماند” اما بسیاری دیگر از رهبران مبارز بودند که مانورهای رندانه برای قدرت باقی مانده بودند از این قرارداد امضا شده در اواخر فوریه.

“معامله شده اند می تواند شروع سودان جنوبی چیدمان خود را با هم, اما من فکر می کنم این مقدار از خشونت است که هنوز هم وجود دارد و آن جریان مبارزه با گروه هایی که نمی علامت آن نشان می دهد ما تا چه حد باید برای رفتن گفت:” آلن Boswell, یک کارشناس در سودان جنوبی در گروه بین المللی بحران. “حتی اگر مذاکرات صلح دارد بین روسیه و Machar شما هنوز هم خشونت است که می تواند کشتن صدها نفر و جابجایی هزاران نفر. آن را در معرض نزديك مذاکرات صلح.”

الکس مک براید

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

معاون اول رئیس جمهور Riek Machar سمت چپ به شمار برای یک عکس با سودان جنوبی مقامهای امنیتی روسیه به عنوان آنها با حضور در مراسم تحلیف در خانه دولت در جوبا سودان جنوبی در ماه فوریه.

به عنوان بخشی از صلح معامله Machar را شورشی ارتش عمدتا از Nuer گروه قومی است که یکپارچه به ارتش ملی عمدتا ساخته شده از Dinkas. اما شبه نظامیان وابسته به گروه های کوچکتر مانند Murle حذف شده اند از قدرت ملی قبل از مذاکرات صلح. این Murle و یک sub-قبیله از Nuer مبارزه کرده اند بیش از زمین مورد اختلاف در جونقلی دهه هر متهم دیگر گاو خوش آمدید, جرم آدم ربایی از زنان و کودکان و تلاش در پاکسازی قومی است.

یک بیانیه منتشر شده توسط رهبران از لو Nuer جامعه در هفته گذشته به نام صلح به پایان رسید اما با یک هشدار: “باید Murle نمی تواند آماده برای زندگی در صلح با همسایگان خود به خصوص آزرده لو جامعه و سپس لو جوانان خواهد شد که هیچ گزینه ای دیگر اما به صورت تهدید از Murle در مناسب ترین راه است.”

دو وزیر در روسیه دولت از جمله دولت سخنگوی کاهش یافته است به نظر خشونت.

سازمان های بشردوستانه پزشکان بدون مرز گفت: یکی از آن پزشکان کشته شد در حمله و سازمان ملل متحد گفت: دو کمک دیگر کارگران نیز کشته شدند. U. N. بالا رسمی در کشور گفت: یک راننده عمده خشونت است که فرمانداران جدید را نمی منصوب شده است با وجود تشکیل دولت جدید در ایجاد قدرت منطقه ای دست به گريبان است.

“قرار ملاقات باید به فوریت. ما به شدت اصرار دولت و دیگر احزاب به سازش و توافق در این موقعیت بحرانی بنابراین دولت می تواند اقدامات لازم برای جلوگیری از درگیری های ایجاد صلح و کمک به covid-19 پاسخ گفت:” دیوید شیرر سازمان ملل و نماینده ویژه به سودان جنوبی.

ورود coronavirus در سودان جنوبی اضافه کرده است “قابل توجه و مهم در زمان واقعی و موانع” به ارائه مراقبت های پزشکی در موارد درگیری های خشونت آمیز گفت: استیو مک کی پزشکان بدون مرز’ معاون ماموریت.

Machar بود که سر از سودان جنوبی را coronavirus نیروی کار آزمایش مثبت برای این ویروس همراه با همسرش, چند مشاوران و تمام 14 عضو دیگر این کمیته بود که دوباره در روز چهارشنبه. بعد از آن روز رئیس جدید نیز آزمایش مثبت است. این کشور تایید کرده است بیش از 800 مورد است اما تقریبا هیچ درمان ظرفیت با توجه به نزدیکی مجموع عدم مراقبت های بهداشتی زیرساخت در سراسر کشور است.

“پزشکی سازمان به حدی هستند که تحت تأثیر سمت تمرکز myopically در این یک چیز اما مالاریا نمی رفته دور خشونت نمی توان دور” مککی گفت. “چگونه ما تعادل که ؟

تونی Karumba

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

روستاییان جمع آوری جیره از برنامه جهانی غذا کاهش یافته و از یک هواپیما در نزدیکی یک روستا در Ayod شهرستان در جنوب سودان.

سودان جنوبی بسیار زیاد است بشردوستانه نیاز دارد. میلیون ها نفر زندگی می کنند در جابجایی اردوگاه ها و میلیون ها نفر زندگی می کنند بیشتر در اردوگاه های پناهندگان در کشور همسایه سودان و اتیوپی اوگاندا و کنیا است. بیش از نیمی از جمعیت آن مواجه است کمبود مواد غذایی شدید. یک نسل جدید از ملخ swarms فاکتورها باعث ایجاد پلاک های زیادی از شرق آفریقا در حال حاضر اضافه شده به بلندی احتمال قحطی از جمله در جونقلی و مرکزی استوائیه یکی دیگر از منطقه است که با تجربه های اخیر کشمکش خشونت است.

مرکزی استوائیه را اسقف اعظم پل Yugusuk ارسال شده در یک سری از فیلم های این ماه decrying 10 روز رویارویی بین ارتش ملی و یک شبه نظامیان به رهبری توماس Cirillo سابق معاون رئیس ستاد را خواهید دید. Yugusuk گفت: پنج کشته شده اند حداقل 11 روستا به زمین سوخته و کل قومی جامعه Pojulu آواره. با کروناویروس تایید به گسترش در دیگر جابجایی اردوگاه او گفت: او می ترسید برای تازه بی خانمان.

“مردم ما در حال رفتن به کشته شدن این ویروس مرگبار به سادگی از آنجا که آنها مجبور شده اند از خانه های خود آواره,” او گفت:. “خدا به ما کمک کند.”

ادامه مطلب

آنها نجات داده شدند از یک درگیری در سودان جنوبی. در حال حاضر بسیاری از سابق پسر سربازان در حال بازگشت.

آفریقا آسیب پذیر ترین کشورهای چند هواکش — و یا هیچ در تمام

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de