پوشش صورت خواهد بود بخشی از آینده کالیفرنیا دستورالعمل برای مدارس

دانش آموزان, معلمان و کارکنان باید انتظار به پوشیدن ماسک در هنگام بازگشایی مدارس. آنها همچنین نیاز به حفظ اجتماعی فاصله در محوطه دانشگاه و در اتوبوس مدرسه. و حداقل برخی از آموزش ارائه خواهد شد حاضر نیست در یک کلاس درس.

اینها برخی از توصیه هایی است که ایالتی کالیفرنیا سرپرست مدارس تونی Thurmond می گوید که بخشی از دولت راهنمای محلی مقامات مدرسه به استفاده از آنها را به عنوان برنامه ای برای باز کردن مناطق خود در 2020-21 سال تحصیلی.

هر چند Thurmond ارائه نمی دهد این دستورالعمل در طول یک Facebook Live chat روز چهارشنبه گفت: آنها که در اوایل ماه ژوئن و شاید به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده. او همچنین با اشاره به برخی جزئیات دیگر در دمای چک برای دانش آموزان و کارکنان و به اصطلاح حاوی آموزش و پرورش به معنی ترکیبی از حضوری و آنلاین آموزش.

دولت آموزش و پرورش رهبران و مقامات با سازمان های محلی مانند اورنج کانتی وزارت آموزش و پرورش هنوز هم در حال انتظار در مقامات بهداشتی دولت به وزن قبل از انتشار خود توصیه در مورد آنچه مدارس نیاز به انجام زمانی که آنها بازگشایی شده است.

اما حتی زمانی که دولت دستورالعمل آمده هر منطقه خواهد بود مسئول تنظیم سیاست های مستقل خود را معنا مدارس خود را با قوانین و مدرسه می تواند نگاه های مختلف برای دانش آموزان ، والدین و معلمان خود را بسته به منطقه. تنها حکم که مدارس از نظر قانونی ملزم به پیروی شامل سفارشات از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و یا تحت قوانین دولت-آموزش و پرورش کد.

در ضمن لس آنجلس وزارت آموزش و پرورش در روز سه شنبه منتشر شد آن چارچوب برای بازگشایی. دستورالعمل در L. A. شامل اجباری پارچه ماسک های صورت برای همه, محدود کردن کلاس های درس به دانش آموزان 16 و یک طرفه راهرو. مدارس در این منطقه نیز می تواند تلو تلو خوردن استفاده از چیزهایی مانند دستشویی و زمین بازی.

“هر منطقه خواهد, سفارشی کردن یک طرح است که حس را برای آنها گفت:” آل Mijares, سرپرست اورنج کانتی وزارت آموزش و پرورش.

نه هر منطقه خوشحال است که شامل پوشش صورت و اجتماعی فاصله – دو قوانین است که مقامات بهداشتی باید اصرار بر در مناطق دیگر از زندگی عمومی است. نامه هفته گذشته از superintendents از 11 منطقه در لس آنجلس به Newsom, املای اعتراض خود را به.

“در حالی که بسیاری از این دستورالعمل های پیشنهادی ممکن است عملی در محیط بیمارستان و یا یک کسب و کار تجاری تنظیم کنیم نه باور آنها عملی و یا عملی در محیط مدرسه” این superintendents نوشت.

“فکر می کنم که کودکان می پوشند پوشش صورت برای 8 ساعت در روز غیر قابل تصور است” آنها نوشت.

آنها همچنین اعتراض این پیشنهاد که کل کلاس از دانش آموزان باید قرنطینه برای 14 روز اگر یکی از آنها را آزمایش مثبت است.

“این سیاست آن را تقریبا غیر ممکن به بازگشت به مدرسه. به جای quarantining کسی که تست مثبت و کسانی که به احتمال زیاد در تماس با این سیاست را اعمال پتو رویکرد که فلج هر گونه امید در فرد آموزش.”

مه 21 نامه امضا شد superintendents از زیر مناطق آموزش و پرورش: بورلی هیلز متحد هکیندا لا پونت متحد پالوس وردس شبه جزیره متحد نورواک-لا میردا متحد کلرمونت متحد, Hermosa ساحل مدرسه شهرستان تمپل سیتی متحد وست کووینا متحد Centinela دره اتحادیه بالا هیوز-الیزابت دریاچه اتحادیه و گلندورا متحد.

در اورنج کانتی هر دو بخش وزارت آموزش و پرورش و فردی مناطق آموزش و پرورش تعیین کرده اند تا نیروهای وظیفه به در نظر گرفتن آنچه مدارس خود را مانند زمانی که مدرسه رزومه که برای بسیاری از مناطق است که در اوایل ماه اوت است.

Mijares, سرپرست گروه است که پشتیبانی از 27 دیگر مدارس در اورنج کانتی گفت: آموزش آنلاین می تواند تنها زیاد نیست به جای یک معلم زنده در یک محیط کلاس درس. اما حتی به عنوان او گفت: دست در یادگیری در یک کلاس درس با همسالان است بهترین راه برای یادگیری او افزود که یک تعادل باید زده شود که شامل سلامت حمایت در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“وقتی که می آید به ویروس خود را, ما باید به تکیه بر کارشناسان. چه دانشمندان می گویند در مورد چگونه به نگه داشتن امن” Mijares گفت.

“به محض این که ما که مشاوره از وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی است که فیلتر به سلامت ما افسر” که خواهد شد و سپس توصیه هایی را به محلی مربیان Mijares گفت.

آموزش آنلاین است که به احتمال زیاد برای بازی در یک نقش بزرگتر در سال آینده از آن را در یک سال نرمال و می تواند تبدیل به یک بزرگتر عامل در سطح ایالت.

در چهارشنبه Thurmond متمرکز بر “شکاف دیجیتال” بین دانش آموزان که دسترسی به کامپیوتر و اینترنت و صدها هزار نفر که نیست. Thurmond گفت: کالیفرنیا نیاز به سرمایه گذاری حداقل $500 میلیون به آن دسته از دانشجویان کامپیوتر و اینترنت, نقاط به طوری که آنها می توانید دریافت آنلاین موثر آموزش و پرورش است. به نام او در شرکت ها, مبانی و افراد به گام به جلو و کمک به دولت در تلاش است.

مربیان در حال دست و پنجه نرم کردن با چشم انداز کمتر پول در زمانی که آنها در حال نامیده می شود برای انجام این کار خیلی بیشتر. Coronavirus همه گیر می تواند نوار آنجا که $54 میلیارد دلار از بودجه دولت از جمله به 19 میلیارد دلار قبلا میله میله برای K-12 مدرسه و کالج ها.

آن دشوار خواهد بود مربیان گفت: برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در کلاس درس و فضای اضافی پرداخت تدریس جلسات دنده محافظ و دیگر خدمات و امکانات رفاهی و اگر بودجه است مقایسه بنابراین به شدت.

Mijares گفت: مربیان در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به آن همه کار کردن.

“واقعیت این است که آموزش و پرورش نمی تواند متوقف شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de