چینی قانونگذاران تایید هنگ کنگ امنیت ملی قانون

توسط جو مک دونالد

پکن — چین مقننه تایید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ در روز پنج شنبه است که در تیره و تار شدن روابط با ایالات متحده و بریتانیا و وادار جدید تظاهرات در این سرزمین است.

کنگره خلق ملی تصویب این لایحه آن را به عنوان پیچیده سالانه در جلسه که برگزار شد تحت فشرده ضد coronavirus کنترل. رای 2,878 به 1 با شش رای ممتنع در خط با مشخصات بالا اما تا حد زیادی تشریفاتی بدن سفارشی از نزدیک به اتفاق آراء پشتیبانی از تمام تغییرات قانونی تصمیم حزب کمونیست.

قانون را تغییر دلار هنگ کنگ مینی قانون اساسی و یا قانون اساسی به نیاز خاک به اجرای اقدامات لازم برای تصمیم گرفت NPC ایستاده کمیته های بدن تحت کنترل حزب حاکم که دستگیره ترین قانونگذاری کار می کنند.

این قانون نشان دهنده عزم دیدار رؤسای دولت برای تشدید کنترل بر هنگ کنگ پس از 11 ماه تظاهرات ضد دولتی. فعالان در هنگ کنگ می گویند قانون را تضعیف می کند “درجه بالایی از خودمختاری” وعده داده شده به این مستعمره سابق بریتانیا هنگامی که آن را تحویل داده شد و برگشت به چین در سال 1997 تحت “یک کشور دو سیستم” چارچوب و ممکن است مورد استفاده برای سرکوب فعالیت های سیاسی ،

برتر لی کچیانگ کشور No. 2, رهبر, دفاع از این قانون به عنوان سازگار با پکن را وعده داده است.

“این تصمیم اتخاذ شده توسط شرکت ملی صنایع پتروشیمی در جلسه طراحی شده است برای ثابت اجرای “یک کشور و دو سیستم و هنگ کنگ در دراز مدت رفاه و ثبات” لی گفت: در یک کنفرانس خبری.

قانون و راه آن است که در حال تصویب درخواست وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo روز چهارشنبه اعلام واشنگتن دیگر نمی خواهد درمان هنگ کنگ به عنوان مستقل از پکن است. که می تواند صدمه دیده این سرزمین جذابیت به عنوان یک مرکز کسب و کار.

Pompeo متوجه می افزاید: هنگ کنگ را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از درگیری با چین بیش از, تجارت, تکنولوژی, آزادی مذهبی, چینی, دست زدن به coronavirus همه گیر و وضعیت تایوان خود حکومت جزیره پکن ادعا می کند به عنوان قلمرو خاص خود را دارد.

Li خواستار احترام متقابل و چین و آمریکا همکاری برای ترویج “گسترده منافع مشترک” در حل و فصل مشکلات جهانی و ترویج تجارت, علم و زمینه های دیگر.

“هر دو کشور برای به دست آوردن از همکاری و دست از تقابل” لی گفت:.

در روز پنج شنبه, سه طرفدار دموکراسی قانونگذاران در خارج از هنگ کنگ قانونی اتاق در طول یک بحث بیش از یک لایحه که به جرم توهین یا سوء استفاده چینی ها سرود ملی.

همچنین پنجشنبه پتروشیمی تصویب بودجه دولت است که افزایش هزینه برای ایجاد شغل در تلاش برای معکوس کردن یک رکود اقتصادی پس از صنایع چینی تعطیل شد, برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

بخش خصوصی تحلیلگران می گویند از آنجا که 30 درصد از نیروی کار شهری و یا به عنوان بسیاری از 130 میلیون نفر شغل خود را از دست حداقل به طور موقت در طول خاموش کردن. آنها می گویند به عنوان بسیاری که 25 میلیون شغل ممکن است از دست رفته برای همیشه در این سال است.

بودجه خواستار دادن دولت های محلی 2 تریلیون یوان ($280 میلیارد دلار) را صرف در جلسه از جمله اهداف ایجاد 9 میلیون شغل جدید است. است که در خط با انتظارات از هزینه های بالاتر اما کسری از 1 تریلیون دلار به علاوه محرک بسته های راه اندازی و یا مورد بحث توسط ایالات متحده آمریکا و ژاپن و اروپا است.

Li برتر گفت: پکن است که در یک “موقعیت قوی برای معرفی اقدامات جدید” اگر لازم است اما می خواهد برای جلوگیری از جاری شدن سیل اقتصاد با پول بیش از حد. او گفت: 70 درصد از هزینه های برنامه ریزی شده با هدف قرار دادن دستمزد کارگران جیب به منظور حمایت از مصرف کننده صرف بزرگترین راننده از اقتصاد است.

“ما تمام تلاش خود را برای حفظ رشد اقتصادی پایدار” لی گفت. “در همان زمان ما باید مطمئن شوید که تمام اقدامات انجام شده به خوبی کالیبره شده است.”

در یک ضد ویروس و اندازه گیری Li شنبه در یک افتا در تالار بزرگ مردم, صندلی قوه مقننه در مرکز پکن و صحبت با لینک ویدئو با خبرنگاران در مرکز رسانه های 4 مایل (6.5 کیلومتر) به دور است. خبرنگاران پوشیدن ماسک نشست به طور گسترده ای فاصله صندلی در یک سالن تماشای Li بر روی صفحه نمایش های ویدئویی.

برتر به نام برای همکاری بین المللی در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس اما جواب نداد یک سوال در مورد چگونگی رسیدگی به ریشه های همه گیر خواستار واشنگتن و برخی از دولت های دیگر باید انجام شود.

پکن در برابر فشار برای پرس و جو زیر نقد آن سنن و این پاسخ اولیه به این بیماری است که ظهور در مرکزی چین در ماه دسامبر. چین را مسدود کرده است واردات گوشت گاو از استرالیا تامین کنندگان در آشکار تلافی استرالیا خواستار تحقیق و تفحص.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de