چین تایید هنگ کنگ امنیت قانون خصوصی شهر وضعیت مالی hub

Andy Wong AP

رئیس جمهور چین پایین مرکز در چین مردم را, سیاسی, کنفرانس مشورتی در تالار بزرگ مردم در پکن در روز چهارشنبه.

چین با مهر لاستیکی مهر کردن مجلس تصویب طرح اعمال جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است که به طور چشمگیری افزایش پکن قدرت در سراسر شهرستان و می تواند در مورد پایان دادن به وضعیت خود را به عنوان یک مالی بین المللی سرمایه است.

ملی بسته بندی آن در نشست سالانه پنج شنبه, رای به جلو برنامه ریزی برای آن ایستاده کمیته ای برای تهیه پیش نویس اما تشریح شده اند به خوبی telegraphed.

قانون پکن جسورانه ترین حرکت در عین حال به تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال و یک پاسخ مستقیم به تظاهرات طرفداران دموکراسی که شکست در این مستعمره سابق بریتانیا در سال گذشته است. تظاهرات از جمله سقوط تحت رده از secessionist فعالیت ها و براندازی قدرت دولتی بر اساس قانون جدید.

مقامات غربی را محکوم کرده اند برنامه ای که به طور موثر به پایان هنگ کنگ “یک کشور دو سیستم” چارچوب اما هیچ کدام قدرتمند تر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo نشانه های جمعه که واشنگتن آماده شد به هنگ کنگ از وضعیت ویژه فعال است که ایالات متحده برای درمان آن به عنوان یک نهاد مجزا از چین است. “امروز من در گزارش به کنگره که در هنگ کنگ است که دیگر مستقل از چین داده و حقایق را بر روی زمین” Pompeo توییتی.

معترضان در هنگ کنگ را به مبارزه طلبیده دستور به جمع آوری این هفته به خیابان و رو به پایین پلیس ضد شورش برای نشان دادن در برابر این طرح است. صدها نفر از مردم از جمله دانش آموزان و دیگران بودند که به سادگی فریاد شعارهای بودند دستگیر یا بازداشت شده است.

[Pompeo اعلام هنگ کنگ است که دیگر مستقل از چین]

تنش بین واشنگتن و پکن در حال رشد به طور پیوسته در طول دو سال گذشته با دو اقتصاد تضاد در همه چیز از تجارت و تکنولوژی به حقوق بشر و آزادی مطبوعات.

اما رابطه خود را تبدیل به آشکار دشمن در این سال با ظهور جدید کروناویروس در چین که در حال حاضر به کشته شدن 100 ، 000 نفر در ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سرزنش پکن برای اجازه می دهد این ویروس به گسترش با برخی از مقامات نشان می دهد بدون اثبات حزب حاکم کمونیست عمدا “کشت” آن در خارج از کشور.

در حال حاضر 23 سال به 50 سال توافق بین بریتانیا و چین که تحت آن در هنگ کنگ قرار بود برای لذت بردن از یک سطح بالایی از استقلال پکن به دنبال آورد و این شهر را تحت کنترل کامل است.

قوم و خویش چونگ

AP

پلیس ضد شورش بازداشت یک جوان معترض در هنگ کنگ روز چهارشنبه.

با استناد به یک نیاز به “بهبود” در هنگ کنگ در نظام حقوقی حفاظت از امنیت ملی حزب کمونیست چین است که رو به جلو قرار دادن یک قانون است که اجازه خواهد داد که آن را برای استقرار “مربوط به امنیت ملی اندام” به هنگ کنگ. بسیاری در هنگ کنگ ترس چین را با استفاده از این مقررات برای ارعاب و مجازات منتقدان دولت است.

تحت قانون اساسی هنگ کنگ مینی قانون اساسی قلمرو قرار است برای تصویب قوانین خود را محافظت در برابر خیانت, تجزیه طلبی فتنه و براندازی و برای جلوگیری از محلی نهادهای سیاسی از توسعه روابط با سازمانهای خارجی.

عدم وجود چنین قوانین — تلاش هنگ کنگ مقامات به معرفی آنها در سال 2003 موفق پس از گسترده عمومی پوش بک — در حال حاضر با توجه به عنوان توجیهی برای پکن ،

“بیش از 20 سال پس از هنگ کنگ بازگشت اما قوانین مربوطه هنوز به تحقق با توجه به خرابکاری و انسداد توسط کسانی که در تلاش برای ایجاد مشکل در هنگ کنگ و چین در بزرگ و همچنین خارجی خصمانه نیروهای” رسمی شین هوا اخبار آژانس در گزارش به نقل از وانگ چن معاون رئیس کمیته دائمی از ملی.

[چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال]

تظاهرات سال گذشته که شروع به تظاهرات در برابر استرداد لایحه اما بدل به یک مقدار بیشتر وجودی انکار پکن بود “به طور جدی به چالش کشیده پایین خط از “یک کشور و دو سیستم’ اصل صدمه حاکمیت قانون و تهدید حاکمیت ملی” وانگ عزاداری حزب کادرهای.

روزانه مردم سخنگوی حزب کمونیست میگوید که این قانون نیاز به هنگ کنگ را از آن خود “هرج و مرج است.”

“در حال توسعه امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ را ذخیره و ایجاد ثبات در هنگ کنگ” این گفت: در یک تفسیر.

در یک جداگانه سرمقاله ایسنا گفت: واقعیت این است که “اراذل و اوباش تبانی با واشنگتن” نشان داد فوریت برای این قانون.

در مجموع 2,878 نماینده رای دادند در حمایت از قانون در حالی که یک رای مخالف و شش رای ممتنع با توجه به تلویزیون و فیلم از داخل سالن بزرگ مردم است.

Pompeo به نام تغییر “ناقوس مرگ” برای “یک کشور دو سیستم” چارچوب که قرار است برای تضمین این سرزمین نیمه استقلال تا 2047.

رئیس جمهور تهمت گفته است که دولت او بود “انجام کاری در حال حاضر” در مورد وضعیت و گفت: این اقدام شد “خیلی قدرت” اما نداد.

ادامه مطلب

هنگ کنگ مسیر پس از چین در سال 1997 توضیح داد

Pompeo تماس های چینی طرح به اعمال گسترده کنترل در هنگ کنگ ‘ناقوس مرگ’ به صورت قلمرو استقلال

مواد منفجره تابستان نارضایتی دم در هنگ کنگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de