Black Lives Matter اعتراض در لا به طور موقت می بندد 101 آزادراه 1 مجروح

لس آنجلس – برخی از معترضان در تظاهرات علیه خشونت پلیس و خواستار عدالت برای جورج فلوید شکسته پنجره دو California Highway Patrol موبایل در هالیوود (101) آزادراه در مرکز شهر لس آنجلس در شب چهارشنبه

بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شده است که حدود 4 بعد از ظهر در خارج از سالن دادگستری خشونت تبدیل شد حدود 6 بعد از ظهر زمانی که صدها نفر از معترضان وارد هالیوود آزادراه در نزدیکی خیابان گردشگاه عمومی و برخی از تظاهرکنندگان در هم شکسته پنجره دو CHP موبایل.

یکی از معترضان می گوید که نشسته بود روی یک رزمناو در حالی که خود ویندوز می شد متلاشی شد, زخمی, سقوط بر روی زمین هنگامی که رزمناو سرعت خاموش برای جلوگیری از آسیب بیشتر است. پرسنل با لس آنجلس آتش نشانی در پاسخ به این قربانی را به بیمارستان.

اعتراض سازماندهی شده بود توسط سیاه و سفید زندگی می کند ماده Los Angeles فصل به تقاضای عدالت برای فلوید که کشته شد دوشنبه در دست مینیاپولیس افسران پلیس و تقاضا است که تمام افسران که با استفاده از نیروی بیش از حد تحت پیگرد قانونی قرار.

“اقدامات من در این ویدئو فوق العاده نگران کننده و در برابر قانون اساسی و اجرای اصل حفاظت از زندگی” Los Angeles Police Department رئیس میشل مور گفت: در مورد تصویری از یک مینیاپولیس افسر پلیس زانو در Floyd گردن.

“دانستن که ما با تجربه خود ما را با مشخصات بالا حوادث در اینجا در لس آنجلس, من می توانم به شما اطمینان دهم پلیس لس آنجلس در تلاش هر روز برای ایجاد اعتماد و این حوادث جدی یادآوری چگونه به سرعت است که می تواند از دست داده است.”

سیاه و سفید زندگی می کند ماده Los Angeles فصل یادآوری پیروان در توییتر از کسانی که کشته شدند در سال های اخیر توسط پلیس در لس آنجلس.

حدود 6:30 p. m. صدها نفر از معترضان به سمت چپ اتوبان و ادامه داد: این تظاهرات در نزدیکی خیابان گردشگاه عمومی و آلیسو خیابان.

شهرستان, اخبار, خدمات, تماس, Black Lives Matter برای اظهار نظر در مورد اعتراض بود, اما هیچ پاسخ فوری.

این داستان در حال توسعه را بررسی کنید برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de