بانک تحریم delistings: ایالات متحده آماده به مالی مبارزه با چین

Ng هان Guan AP

کارگران تمیز کردن یک بانک چین آرم در پکن.

از طریق سه سال از جنگ اقتصادی ایالات متحده و چین را بنا تعرفه ها که فشرده و تجارت است. آنها درگیر شدند و بیش از ارتباطات از راه دور شرکت Huawei و جریان استراتژیک تکنولوژی نیمه هادی.

در حال حاضر به عنوان تنش بین دو قدرت شعله ور شدن بیش از covid-19 همه گیر و سرنوشت هنگ کنگ چشم انداز در حال افزایش تجارت و تکنولوژی جنگ در حال گسترش به فرار جبهه جدید: امور مالی.

ابعاد این درگیری گسترش این ماه زمانی که رئیس جمهور تهمت نقل مکان کرد و برای جلوگیری از صندوق های بازنشستگی فدرال از سرمایه گذاری میلیاردها دلار در سهام شرکت های چینی. روز بعد در مجلس سنا به اتفاق آرا به تصویب یک لایحه که نیاز به چینی, شرکت های پذيرفته شده در بورس سهام ایالات متحده به ارائه شفافیت در مورد امور مالی خود را و مالکیت به حسابرسان. اندازه گیری اگر امضا و به قانون می تواند نیروی نمرات از شرکت های چینی به delist از بورس نیویورک و نزدک.

در این هفته سهام ratcheted به طور چشمگیری بالاتر پس از قانونگذاران ایالات متحده پیشنهاد تحریم چین بانک ها اگر حزب حاکم کمونیست منتقل پیش با قانونی که تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که انتظار می رود برای پاسخ دادن به چین و عبور از یک دلار هنگ کنگ امنیت ملی قانون — شاید با لغو تجاری آمریکا امتیازات — اما روشن نیست در صورتی که به شکل تحریم های مالی.

پس از فشردن جریان تجارت, تکنولوژی و ویزای ایالات متحده حرکت می کند به خفه کردن سرمایه می تواند در حال حاضر بزرگترین چالش از همه برای اقتصاد چین است که با وجود اندازه آن باقی مانده است به شدت وابسته به یک سیستم مالی بین المللی توسط ایالات متحده است. و در چین به طور فزاینده ای فوری بحث آشکار است در مورد اینکه آیا و چگونه این کشور می تواند آب و هوا که فشار.

[چین تایید هنگ کنگ امنیت قانون خصوصی شهر وضعیت مالی hub]

در ماه های اخیر وزیر پیشین وزیر دارایی لو Jiwei و مشاوران برجسته هشدار داده اند در مورد غیر قابل اجتناب از واشنگتن افزایش تاکتیک های آن از تعرفه ها و تکنولوژی محدودیت به تمام “جنگ مالی.” داخلی تفسیر رسیده است پر سر و صدا سطح تماس در شرکت های چینی برای آماده سازی به توان انکار کرد و بین المللی بودجه و چین برای کاهش وابستگی به دلار و سیستم پرتاب و وزن خود را در پشت یک ارز دیجیتال جدید و یا جایگزین سیستم پرداخت جهانی دوستانه با کشورهای مانند روسیه و ایران و ونزوئلا است.

“این واقعا مایه تاسف است برای دیدن در ایالات متحده شروع جنگ دوباره نه تنها در تکنولوژی بلکه در سرمایه گذاری” گفت: وانگ Huiyao رئیس جمهور از مرکز چین و جهانی شدن فکر می کنم تانک در پکن و مشاور چینی کابینه. “خوب, ایالات متحده است مزایا با سیستم مالی آن است. اما این رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای. آن می تواند در کوتاه مدت. آن را تنها نیروی چین به سرعت در حال توسعه سیستم خود را.”

Roy لیو

بلومبرگ

مردم راه رفتن در گذشته HSBC ساختمان در مرکزی هنگ کنگ در 27 آوریل.

چینی ها از نگرانی های وجودی. آنها فراتر از احتمال است که ایالات متحده خود را-فهرست شرکت ها — در مجموع بیش از 150 نفر و به ارزش بیش از 1.2 تریلیون دلار در سال 2019 با توجه به کنگره گزارش — ممکن است خارج از NYSE و Nasdaq. در یک مورد شدید از تفکر می رود ایالات متحده محدودیت های سرمایه گذاری را مهار اقتصاد چین دسترسی به دلار است که آن را به طور فزاینده ای نیاز به پرداخت بدهی و خرید همه چیز را از شرکت های خارجی برای تراشه های کامپیوتری به نفت به دانه. اگر چه چین حفظ $3.1 تریلیون خارجی-ذخایر ارز — بزرگترین — که جنگ قفسه سینه کاهش یافت 25 درصد از سال 2014 به عنوان تلاش دولت برای سرپا نگه داشتن یوان به عنوان اقتصاد را کند می کند و شرکت های چینی و خانواده ماهوت پاک کن زدن دارایی های خود را در خارج از کشور.

و با توجه به اولویت دلار و نقش محوری سیستم بانکی ایالات متحده در چین بانک می تواند فورا hobbled در صورت تحریم های ایالات متحده. که به نظر می رسید تقریبا غیر قابل تصور چند سال پیش اما در معرفی هنگ کنگ استقلال عمل این هفته دیابت Patrick J. Toomey (R-Pa.), یک عضو کمیته امور بانکی سنا به صراحت گفت که او گردد قانون که دارای اهرم بیش از بانک های چینی و از این رو پکن.

“هنگامی که کسب و کار و منافع مالی متوجه است که این یک ابزار است که می تواند مستقر شود من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک سطح کاملا جدید از فشار بر دولت” را به خودداری از تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال Toomey به خبرنگاران گفت:.

اقتصاد چین “برای آینده قابل پیش بینی خواهد بود وابسته به دلار معاملات” Toomey گفت. “بنابراین من فکر می کنم این تحریم ها ما پیشنهادی به احتمال زیاد بسیار قدرتمند برای یک زمان بسیار طولانی است.”

[Pompeo اعلام هنگ کنگ دیگر مستقل از چین]

ایالات متحده وزن پاسخ

در حال حاضر روشن نیست که تا چه حد تهمت و دولت خواهد بود مایل به رفتن به محدود کردن سرمایه گذاری با چین و یا دقیقا چگونه آن را انجام خواهد شد. در مصاحبه با فاکس کسب و کار در این ماه ناروا ابراز تردید در مورد وادار کردن شرکت های چینی فعال بورس ایالات متحده زیرا آنها ممکن است لیست به جای آن در لندن و هنگ کنگ — یک “طرح B” است که قبلا اعلام شده توسط برجسته چینی مدیران مانند رابین لی که سر اینترنت جستجو شرکت بایدو.

اما ناظران می گویند اقدامات جدید می تواند تصادف غیر قابل پیش بینی رو به جلو در زمانی که نگرش به چین است که تقریبا جهانی خصمانه در واشنگتن است.

فقط هشت ماه پیش برنامه ای برای محدود کردن حقوق بازنشستگی سرمایه گذاری و delist شرکت های چینی نیست که ممیزی الزامات پخش شد توسط مقامات دولت اما به سرعت fizzled. در این ماه هر دو پیشنهاد منتقل پیش رو با مالی حسابرسی لایحه حمایت شده توسط جان کندی (R-لا.), قایقرانی با تقریبا هیچ بحث از طریق مجلس سنا.

لام Yik

بلومبرگ

پلیس ضد شورش بازداشت تظاهرکنندگان در هنگ کنگ Causeway Bay منطقه در روز چهارشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن “را دوست دارد تعرفه ها به مرگ اما در چیزهایی که تاثیر بر بازارهای مالی او همیشه نمی مانند که گفت:” سابق کاخ سفید اقتصادی, رسمی, زبان, به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد رئیس جمهور. “اما روشن است وجود خواهد داشت بیشتر پیشنهاد برای تضعیف روابط مالی و در پست coronavirus آب و هوا, همه چیز اتفاق می افتد بسیار سریع است.”

چین جنگ طلبان در واشنگتن از جمله بهداشت ، مارکو روبیو (R-Fl.), باید تحت فشار شاخص های بازار که در برابر تریلیون دلار در منفعل سرمایه گذاری در حال محک برای حذف شرکت های چینی به ویژه سازندگان نظارت و یا تجهیزات دفاعی. دیگران می خواهید برای رفتن بیشتر به استفاده از SEC مقررات برای تضعیف نهادی سرمایه گذاران از خرید سهام از نظر اقتصادی رقیب.

در یک بیانیه روبیو گفت که “همچنان به کار با همکاران من در دو حزبی مد برای رسیدگی به این موضوع و اطمینان حاصل شود که حزب کمونیست چین نمی تواند بهره برداری از ایالات متحده بازار سرمایه” برای تضعیف ایالات متحده است.

“وجود دارد یک فشار از هاوکز در حال حاضر به ممنوعیت بازنشستگی 401(k)و شرکت های بیمه از سهام” گفت: Stephen K. Bannon سابق کاخ سفید استراتژیست که گروه های سیاسی این کمیته در حال حاضر خطر به دنبال گسترده اقتصادی جدا از چین است. Delisting شرکت های چینی از آمریکا مبادلات Bannon گفت: “فقط یک قدم.”

کنترل آینده

به عنوان بحث نصب شده در واشنگتن این هفته در مورد پتانسیل اقدامات آمریکا در برابر چین, پارتی-اجرا جهانی در روزنامه تایمز منتشر شده یک سری از داستان ها و هشدار داد که جنگ مالی خواهد بود فاجعه باری برای جهان است.

“اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در چین در زمینه مالی او خواهد roil بازارهای جهانی به عنوان یک جنگ قطعا فراتر از چینی و بازارهای ایالات متحده,” سرمقاله روز چهارشنبه گفت. “هیچ کشور توسعه یافته می تواند پناهگاه خود را باز کردن سیستمهای مالی از شوک است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیاز به فکر کردن در مورد عواقب قبل از مصرف هر گونه بی پروا حرکت می کند چرا که هیچ کس می داند که چگونه سریع خطرات بازار می تواند گسترش و آنچه بحران, آنها ممکن است باعث شود.”

Roy لیو

بلومبرگ

یک مانع در اطراف بانک چین برج در منطقه مرکزی در هنگ کنگ در روز پنج شنبه.

وانگ رئیس مرکز چین و جهانی شدن گفت: چین شتاب تلاش برای ترویج یوان و ارز دیجیتال که دور زدن ایالات متحده-کنترل سیستم مالی در دسترس نباشد. در ماه نوامبر رئیس جمهور خلق چین تعیین شده blockchain یکی از کشور های برتر نوآوری اولویت ها و به نام چین برای برنده شدن در یک مسابقه که شامل تمام اقتصادهای بزرگ.

چین سال های طولانی با هدف بین المللی کردن یوان در ضمن به نظر می رسد دور با تنها 2 درصد از تمام جهانی معاملات انجام شده در ارز چینی.

وانگ ون رئیس Chongyang موسسه مطالعات مالی در پکن و مشاور چندین وزارتخانه گفت: به اعتقاد او مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی خواهد انجام تدریج بیشتر اقدامات شدید مانند آشکار ممنوعیت بازنشستگی سرمایه گذاری در سهام چین به دلیل “قدرت عمیق” خود را از مطیع زور در آمریکا: وال استریت تشنگی برای گرداند.

“سی بازها می خواهید برای جلوگیری از سرمایه خصوصی از سرمایه گذاری در چین اما این احمقانه برای آنها به سرکوب آمریکایی سود” وانگ گفت چین به تازگی آرام دهه محدودیت در سرمایه های خارجی در دستور سرمایه گذاران ایالات متحده.

[به عنوان ایالات متحده-چین شعارهای رشد شدیدتر جدید, خطرات ظهور با تایوان کشیده شده را به مخلوط]

“سود-به دنبال ماهیت سرمایه تعیین می کند که چین هنوز یکی از مهمترین و به دنبال پس از, بازار,” او گفت:. “هر کس از دست می دهد چینی ها بازار را از دست بدهند آینده است.”

در روزهای اخیر چین اینترنت است که اغلب پر جنب و جوش مالی تفسیر کرده و پشت سر هم به بحث داغ در مورد پیامدهای مالی مبارزه علیه ایالات متحده است. برخی از مفسران احیا چندساله تماس بگیرید تا بلافاصله تخلیه $1 تریلیون دلار در ایالات متحده Treasurys و روح آمریکایی. دیگران خواست چینی mom-and-pop سرمایه گذاران به شخم پس انداز خود را به بازار سهام داخلی برای کمک به توسعه سرزمین مادری.

معتبرترین صدای بودند بیشتر اندازه گیری — اما مضطرب است.

“اگر ایالات متحده آغاز یک جنگ مالی … ما به وضوح تشخیص ما نمی باید مزیت و اقدامات احتیاطی” نوشت: رن Zeping نفوذ اقتصاددان در Evergrande ملک کنگلومرا. “آن را در حال حاضر لازم است برای بالا بردن جنگ مالی به سطح استراتژیک امنیت ملی است.”

ادامه مطلب

چین تایید هنگ کنگ امنیت قانون خصوصی شهر وضعیت مالی hub

Pompeo اعلام هنگ کنگ دیگر مستقل از چین

به عنوان ایالات متحده-چین شعارهای رشد شدیدتر جدید, خطرات ظهور با تایوان کشیده شده را به مخلوط

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de