در میان جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس ارزیابی دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد در این اختلاف بین دو پرجمعیت ترین کشور بر روی زمین دشوار است. بسیار از مرز منطقه بسته است به مطبوعات و خبرنگاران پس باید به تکیه بر اظهارات و نشت.

بسیاری از حساب های نشان می دهد که تهاجمی چینی گشت زنی در منطقه شناخته شده به عنوان خط کنترل واقعی (لاک) بود که به سرزنش و یا در آنچه که ممکن است لزوما یک تناقض است که هند ساخت و ساز در منطقه بوده است به عنوان تفسیر تهاجمی چالش به پکن کمربند و جاده زیرساخت های پروژه.

در نهایت هند و چین مرز مشکلات جدید نیستند — این شرایط اطراف آنها است که تغییر کرده است. هر دو پکن و دهلی نو به رهبری دولت در بنده از ناسیونالیستی جاه طلبی. این بیماری همه گیر است و بیشتر تحت فشار قرار دادند و بسیاری از کشورها به طرفدار یا ضد چین مواضع اردوگاه ها که در حال حاضر در حال تشکیل در میان یک جنگ تجارت جهانی است که سال به طول انجامید.

ایالات متحده قفل شده است و در آن به خود داد و بیداد با چین ابراز مختصر و مفید پشتیبانی از هند موقعیت و ارائه شده به واسطه. هو Xijin های صریح سردبیر چین حزب کاغذ جهانی بار در ایران متضاد پیام به رئیس جمهور تهمت و با این استدلال که ایالات متحده “به نظر می رسد ذینفع از چین و هند در مرز تنش است.”

هند و چین ارتباط است که بر اساس وضعیت خود را به عنوان دو غول با احتیاط ، آنها به اشتراک گذاشتن یک 2,167 مایل مرز طولانی. هم جمعیت خود را حدود 2.7 میلیارد, بیش از یک سوم از جهان است. هر دو را به دست آورد توسعه سریع اقتصادی در دهه های اخیر و افزایش جاه طلبی های ارضی. هر دو دارای سلاح های هسته ای.

هند در میان اولین دموکراسی و به رسمیت شناختن جمهوری خلق چین در سال 1950 اما اختلافات مرزی بین دو افزایش یافته است که پکن در زمان کنترل تبت. در سال 1962 آنها جنگیدند از یک ماه جنگ در هیمالیا در مرز با چین جدی تلفات در هند قبل از خروج به لاک زدن.

وجود درگیری در طول مرز برای سال. در سال 1988 پس از یک حادثه در Sumdorong چو دره در آروناچال پرادش هند راجیو گاندی نخست وزیر در سفر به پکن خود را برای دیدار با همتای دنگ شیائوپنگ. این دو کشور هر دو تحت یک موج توسعه اقتصادی فقط به عنوان اتحاد جماهیر شوروی شروع به فروپاشی کنار گذاشتن اختلافات خود را خارج از مصلحت گرایی.

در حال حاضر که عمل گرایی در حال آزمایش است. چین که توسعه اقتصادی به مراتب بیشتر هند دارای تولید ناخالص داخلی از حدود 14 تریلیون دلار در مقایسه با هند کمتر از $2.7 تریلیون. “در حالی که هند افزایش یافته است به عنوان یک اقتصاد و یک قدرت جهانی در سه دهه گذشته آن قدرت نسبی به چین است و در واقع تا حد زیادی کاهش یافته است,” Sumit Ganguly و Manjeet S. Pardesi نوشت: در سیاست خارجی است.

چین روابط نزدیک با پاکستان نابرابر شریک در کمربند و جاده پروژه و طولانی اختلاف بیش تبت را soured روابط با هند بیشتر است. تنش بین دو کشور ریخته در سال 2017 در Doklam منطقه هیمالیا پس از هند نیروهای نقل مکان کرد برای جلوگیری از نظامی چینی از ساخت یک جاده به خاک ادعا بوتان متحد هند است.

بیش از دو ماه دو قدرت آب گرفتگی منطقه با پرسنل نظامی است. این تهدید به ویژه کسانی که از چین بودند apoplectic. “هند رنج می برند بدتر ضرر و زیان نسبت به سال 1962 اگر آن را تحریک مرز برخورد,” جهانی بار نوشت.

این Doklam اختلاف در نهایت fizzled از. هر دو طرف عقب نشینی نیروهای نظامی در اواخر ماه اوت آن سال و مبهم صادر شده اظهارات در مورد قطعنامه. دقیقا همان چیزی بود که تصمیم گرفت در پشت صحنه بود معلوم نیست هر چند گزارش که چین را متوقف ساخت بزرگراه پیشنهاد کرد که پکن حمایت کرده بود پایین.

برخی از هندی تحلیلگران پیشنهاد کرده اند که وضعیت فعلی به پایان خواهد رسید و به طور مشابه با اشاره به تعدادی از پیام آشتی جویانه از مقامات چینی. “ما هرگز نباید اجازه دهید تفاوت تحت الشعاع قرار دادن روابط ما. ما باید در حل و فصل اختلافات از طریق ارتباطات” چین سفیر هند, Sun Weidong گفت: روز شنبه.

اما دیگر بی نتیجه پایان دادن به بن بست با شکست مواجه خواهد شد برای پرداختن به ریشه مشکل. دولت هند ادعا کرده است که ارتش چین عبور به خاک هند, 1,025 بار بین سال 2016 و 2018 (دولت چین را منتشر کرده است مقایسه آمار و ارقام).

نارندرا نخست وزیر هند وارد دوره دوم خود در قدرت خم در تغییر بسیاری از هنجارهای هندی, سیاست. بلند سرزمین مورد مناقشه کشمیر تحت مستند برای ماه, در حالی که در سال گذشته هند و پاکستان کشیده شد به جدی ترین تنش نظامی در دهه. رویترز گزارش داد این هفته که مودی قصد دارد برای ساخت 66 کلید جاده ها توسط چینی مرزی از جمله یک به یک پایگاه هوایی احتمالا تا به حال کشیده پکن خشم.

در گذشته این ممکن است باقی مانده دو جانبه اختلاف است. اما در حال حاضر هر چیزی که شامل چین به نظر می رسد شامل ایالات متحده بیش از حد. هندوستان تایمز گزارش روز شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه به واسطه بود “بخشی از [یک] رو به رشد ضد چین نیروی عظیم منهدم کننده.” تحت چنین نیروی عظیم منهدم کننده ابهام ممکن است وجود داشته باشد.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de