لکنو: پس از عمران Saifi ضربه سرفصل اوایل این ماه هنگامی که او دیده می شود مطابق با اصول بهداشتی اماکن عبادت در دهلی نو آن است که در حال حاضر Uzma صیاد پروین که گرفته می شود تا وظیفه در لکنو.

Uzma تا به حال یک زمان سخت قانع کننده و در قوانین به انجام مایع در طول رمضان.

فارغ التحصیل از دانشگاه لکنو و مادر دو او گفت:

“اما شاهد افزایش تاج موارد آنها موافقت کرد و شروع کردم به کردن. من شروع مطابق با اصول بهداشتی توسط خود من لین در Saadatganj منطقه است. من با پوشیدن برقع و نقاب بنابراین بسیاری از مردم به رسمیت شناخته شده اما من هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم به من خیره. وجود دارد حتی برخی از مردان که علامت من برای انجام آنچه در اصل یک “مرد کار”.

Uzma همچنین sanitizes زیارتگاه های مذهبی صرف نظر از ایمان و حرکت به مناطق جدید هر روز در این شهر.

“من باید مقادیر معابد و مساجد و معروف و مردم وجود دارد به قدردانی از تلاش های من. آنچه مهم به من رضایت که من با انجام این کار. این است سهم من برای کنترل این بیماری همه گیر” او گفت:.

Uzma استفاده کرده است او را پس انداز شخصی برای خرید چیزهای مورد نیاز به صورت مایع است و هیچ تاسف. “پس از همه, من صرف پس انداز من برای رفاه مردم و این چیزی است که خدا می خواهد,” او گفت:.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de