پلیس ضد شورش ازدحام در هنگ کنگ برای خنثی کردن تظاهرات در برابر چین سرود ملی لایحه

تایرون Siu ایسنا

یک پلیس ضد شورش افسر آتش سلاح خود را در طول یک تظاهرات در هنگ کنگ منطقه مالی به عنوان طرفدار پکن قانونگذاران تحت فشار قرار دادند به جلو یک لایحه که به جرم بی احترامی چین سرود ملی.

دلار هنگ کنگ — بیش از 3000 پلیس ضد شورش سنگر اطراف هنگ کنگ مقننه و چتری در سراسر شهرستان سرکوب معترضان تلاش برای بسیج به عنوان پکن متحدان سیاسی تحت فشار قرار دادند به جلو ستیز لایحه شنبه که به جرم بی احترامی چین سرود ملی.

با هنگ کنگ از ساکنان مقاوم در برابر حزب کمونیست را محکم گرفتن دست جمهوری خلق چین است, افزایش سرکوب در نزاع-پاره مرکز مالی پیشرفت برنامه ای برای پایان دادن به هنگ کنگ استقلال و به خاک نزدیک تر در خط با سرزمین اصلی چین است.

پیشگیرانه بازداشت فعالان دموکراسی توقف-و-جستجو در بازرسی از رهگذران و سنگین امنیتی حضور کمک مقامات عمدتا دفع برنامه ریزی شده در مقیاس بزرگ تظاهرات روز شنبه و در عین حال خشم عمومی در ادامه به ساخت بیش از سرود بیل و گسترده قوانین امنیت ملی را که در پکن است که اعمال در این مستعمره سابق بریتانیا.

[چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال]

توسط بعد از ظهر تظاهرات هایش در بخش هایی از این شهرستان به عنوان کارگران دفتر فریاد زد: “Free هنگ کنگ!” و به سخره پلیس ضد شورش که در پاسخ به تیراندازی اسپری فلفل و فلفل توپ, ترک تظاهرکنندگان و افراد دیگر خفگی در کنار جاده.

معترضان شده اند بسیج در برابر پکن قدرت گرفتن محور ترس است که آزادی خود را در اعتراض به, صدای انتقادی نظرات و حقوق دیگر لذت می برد برای نسل خواهد شد و به زودی حذف شود. چین با مهر لاستیکی مهر کردن نماینده مجلس در هفته گذشته اعلام کرد آن را دور زدن هنگ کنگ نظام سیاسی و تحمیل شده توسط فرمان جدید قوانین امنیت ملی در این شهرستان است که جرم secessionist فعالیت های “دخالت خارجی” و براندازی دولت است.

قوم و خویش چونگ

AP

یک افسر پلیس ضد شورش طول می کشد هدف در معترضان در طول ناآرامی ها در هنگ کنگ در روز چهارشنبه.

کارشناسان نگران هستند که این به طور گسترده بیان اقدامات خواهد بود کلی دیگری برای خاموش کردن مخالفان در هنگ کنگ که در آن ماه از اعتراضات خیابانی سال گذشته همین محور با ترس بیش از پکن تجاوز در این شهر در قانون اساسی استقلال. هنگ کنگ وعده داده شده بود کنترل خود را از امور به جز امور خارجه و دفاع تحت شرایط آن در سال 1997 تحویل از بریتانیا به چین است. قانونگذاران ایالات متحده پاسخ داده اند به شدت به پکن با تهاجم خواستار تحریم علیه مقامات چینی و بانک ها.

طولانی-تبلیغ سرود لایحه شده است یکی دیگر از میله رعد و برق برای جنبش اعتراضی. اقدامات اجازه می دهد تا سه سال زندان و جریمه حدود $6,500 برای هر کسی که مسخره یا بی احترامی چینی سرود “مارس از داوطلبان.” هنگ کنگ طرفداران فوتبال به طور معمول بوی آهنگ در بازی ها نشانه ای از های گسترده ای در مخالفت با حزب کمونیست در شهر.

South China Morning Post

با این لایحه برای بحث و گفتگو در مجلس شنبه, هنگ کنگ پلیس توسط سپیده صبح تا به حال غنی جاده ها و پارک ها و گردشگاهها و ساختمان های اداری در اطراف قانونی پیچیده و آن را غیر ممکن است برای معترضان به نزدیکی ساختمان. پلیس همچنین نقل مکان کرد به شکستن تجمعات مردم نشسته یا ایستاده در این نزدیکی هست. دموکراسی کارگری تا به حال نام برای اعضای خود را به اعتصاب در حالی که برخی از دانش آموزان برنامه ریزی شده به جست و خیز مدرسه تنها چند روز بعد از کلاس از سر گرفت پس از شیوع کروناویروس.

در بیانیه ای در Facebook, پلیس هشدار داد “اراذل و اوباش سعی کنید و به چالش کشیدن حاکمیت قانون در هنگ کنگ است.” پلیس گفت که آنها تا به حال بازداشت 16 نفر بین سنین 14 و 40 برای جرائم از جمله در اختیار داشتن سلاح و رانندگی خطرناک است.

“این است که اگر چین حاکم است ما در شهرستان خود!” یک زن مسن فریاد زد افسران پلیس گفت که او را به خاطر قدم زدن یک پل عابر پیاده در یکی از چندین تنش مبادلات. دیگران پیوست و در ادامه فریاد تهمت پلیس در حالی که گروه از مردان جوان بودند تماسهای مکرر و جستجو در این نزدیکی هست.

تایرون Siu

ایسنا

پلیس ضد شورش طرفداران در سراسر هنگ کنگ روز چهارشنبه.

بعد صدها نفر جمع شده بودند در خرید از کازوی خلیج فریاد اعتراض و شعار.

هنگ کنگ مقامات اندود شده اند تا به حمایت پکن در تلاش برای عبور جدید امنیت ملی که چین مقننه خواهد رای در روز پنج شنبه. این لایحه خواهد شد و سپس فرستاده شده به کنگره خلق ملی’ کمیته دائمی چین بالا مقننه بدن به سادگی در جزئیات.

“ما در یک جامعه آزاد تا برای هم بودن مردم این آزادی را می گویند هر چه می خواهند می گویند” گفت: هنگ کنگ اجرایی کری لام در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. قانون او گفت: اطمینان خواهد داد “هنگ کنگ آزادی حفظ خواهد شد.”

[Pompeo تماس های چینی طرح به اعمال گسترده کنترل در هنگ کنگ ‘ناقوس مرگ’ به صورت قلمرو استقلال]

پکن حرکت در هنگ کنگ باید خشم چین جنگ طلبان در واشنگتن که خواهان تحریم علیه افرادی که محدود کردن این سرزمین آزادی.

یک گزارش وزارت امور خارجه ٬ به دلیل به زودی منتشر می شود باید به قضاوت در مورد اینکه آیا هنگ کنگ باقی می ماند به اندازه کافی مستقل از چین است. یک ارزیابی به خلاف می توانست گسترده اثرات برای میلیاردها دلار در تجارت بین هنگ کنگ و ایالات متحده و در شهر وضعیت به عنوان یک مرکز برای تجارت و سرمایه گذاری.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت دولت او در حال برنامه ریزی برای اعلام یک پاسخ قوی به چین در هنگ کنگ در پایان این هفته است.

آخرین ماه ژوئن تظاهرات گسترده و در نهایت هنگ کنگ مقامات به برداشت یک لایحه که اجازه داده اند جنایی فرهنگ جامعه تبدیل به سرزمین اصلی چین است. روز یکشنبه پلیس ضد شورش با استفاده از گاز اشک آور علیه هزاران نفر از تظاهر کنندگان که بسیج به مخالفت چین امنیت ملی و قانون است.

قوم و خویش چونگ

AP

یک معترض حرکات معنابخش جنبش پنج خواسته در هنگ کنگ روز چهارشنبه.

ادامه مطلب

Pompeo تماس های چینی طرح به اعمال گسترده کنترل در هنگ کنگ ‘ناقوس مرگ’ به صورت قلمرو استقلال

چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال

مواد منفجره تابستان نارضایتی دم در هنگ کنگ

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de